اينترنت سرويس

اينترنت سرويس

    

صفحه اصلي | آرشيو وبلاگ | تماس با ما
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱
در اينجا پنج دليل براي دوست داشتن طراحي وب وجود دارد:

1. بهينه سازي موتورهاي جستجوطراحي وب عالي با ايفاي نقش مهمي در فرآيند بهينه سازي موتورهاي جستجو، كسب و كار شما را در موتورهاي جستجو تقويت مي كند. تيم طراحي وب Find8 در لافايت، اينديانا، از بارگذاري محتواي با كيفيت گرفته تا دسترسي آسان به وب سايت شما در هر دستگاهي، مي تواند به كسب و كار شما كمك كند تا در هر جايي كه مي خواهيد ديده شويد پيدا شود. ما هر روز تلاش مي كنيم تا مشتريان خود را با الگوريتم هاي موتورهاي جستجو به روز نگه داريم و وب سايت هاي آنها نقش مهمي در پيدا شدن دارند.
2. وب سايت هاي واكنش گرا موبايلدر دنياي پس از «Mobilegeddon»، گوگل و ساير موتورهاي جستجو همچنان به دنبال اين هستند كه كسب و كار شما يك وب سايت پاسخگو براي موبايل داشته باشد. اين بدان معناست كه وب سايت شما بايد به راحتي از طريق دستگاه هاي تلفن همراه پيمايش و مشاهده شود، در غير اين صورت كسب و كار شما در موتورهاي جستجو سقوط مي كند و 

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
نحوه استفاده و خريد روغن زيتون اصل رودبار2022

، روغني ايجاد مي كنند كه فاسد مي شود، بنابراين از زيتون هاي كنسرو شده استفاده نكنيد.

مرحله 2. تجهيزات خود را جمع آوري كنيدساخت روغن زيتونبا فرض اينكه منبعي از زيتون تازه پيدا كرده ايد، به تجهيزات زير براي يك روش آسان DIY براي تهيه روغن نياز داريد:
مكانيزم آسياب مانند سنگ آسياب (اگر سنگ آسياب دستي نداريد، مي‌توانيد آسياب‌هاي كوچك يا پتك‌ها تهيه كنيد – اين كار سخت‌تر خواهد بود، اما هزينه كمتري نيز خواهد داشت).مخلوط كن غوطه وريهر چيز سنگين (چوب سنگين، بلوك خاكستر، كتاب، هر آنچه كه داريد)سطح براي فشار دادن و جمع آوري تفاله بر روينگهداري ظروف براي جداسازيبطري هاي سبز تيرهقيف
اگرچه ممكن است فهرست طولاني از لوازم به نظر برسد، اما بسياري از آنها خريدي يكباره خواهند بود كه مي توانيد بارها و بارها از آنها استفاده كنيد.
مرحله 3. زيتون ها را آماده كنيداگر زيتون هاي خود را پرورش داده ايد، با دقت برداشت كنيد. حتي اگر زيتون‌ها ميوه‌اي مقاوم به نظر مي‌رسند، حتي اگر زيتون‌ها به‌طور تقريبي برداشت شوند، كبود مي‌شوند.
به آرامي آنها را در يك لگن بزرگ از آب سرد بريزيد و آنها را به اطراف بريزيد و با احتياط آنها را بشوييد تا از تميزي كامل آنها اطمينان حاصل كنيد.
آنها را با آب خنك بشوييد و آنها را روي يك صافي قرار دهيد و اجازه دهيد زيتون ها روي سينك شما تخليه شوند.
مرحله 4. خرد كردن و آسياب كردناكنون براي بخش سرگرم كننده و در عين حال كثيف - خرد كردن و آسياب كردن. اگر خوش شانس بوديد زيتون ها، هسته ها و همه چيز را با استفاده از سنگ آسياب خرد كنيد و آسياب كنيد.
اگر سنگ آسياب نداريد، ممكن است مجبور شويد از آسياب قهوه يا چكش كوچك استفاده كنيد. پلاستيك را روي سطح كار خود پخش كنيد تا تميز كردن راحت تر شود.
يك پروژه عالي براي درگير كردن خانواده‌تان، مي‌توانيد به نوبت با بچه‌ها ببينيد چه كسي مي‌تواند بيشترين زيتون را با پتك‌هاي شما خرد كند.

در حال حاضر بايد يك خمير درشت داشته باشيد كه مي توانيد آن را در مخلوط كن قرار دهيد و خمير ريزتري ايجاد كنيد.
وقتي روي سطح رب روغن ها را ديديد، آماده پرس است.
مرحله 5. آن Oil Baby را فشار دهيد!خمير ريز را روي سطح روغن پرس انتخابي خود پخش كنيد. در حالت ايده آل، شما بايد بتوانيد آن را كج كنيد.
سپس سلفون را روي خمير پخش كنيد يا روي جسم سنگيني كه استفاده مي كنيد بپوشانيد.
اين جسم سنگين را روي خمير زيتون قرار دهيد.
پس از انجام اين كار، سطحي را كه روغن‌هايتان را روي آن فشار مي‌دهيد، با دقت كج كنيد، اجازه دهيد مايع در ظروف نگهداري شما جريان يابد، جايي كه روغن از بقيه مايع جدا مي‌شود.
مرحله 6. جداسازياجازه دهيد اين مايع در ظروف نگهداري به مدت دو ساعت بماند و جدا شود.
حالا مي توانيد روغن جدا شده از ظرف را به آرامي با قيف داخل بطري هاي روغن سبز رنگ خود بريزيد.

روغن زيتون خانگي خود را در بطري هاي تيره بپوشانيد و در جاي خشك و خنك نگهداري كنيد.
در آخر: ذخيره سازياز آنجايي كه روغن زيتون شما فاقد مواد نگهدارنده اضافه شده است، حدود دو سال دوام مي آورد و در نهايت خراب مي شود. البته اگر از آن استفاده نكنيد. بنابراين از روغن زيتون بكر خانگي خود استفاده كنيد

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۳ فروردين ۱۴۰۱
خواص و موارد استفاده از روغن هاي ماساژ معمولي

روغن هاي ماساژ قرن ها مورد استفاده قرار گرفته اند و امروزه نيز مانند صدها سال پيش قابل استفاده هستند. ماساژ مي تواند يك روش ساده تا پيچيده باشد كه بسياري از مردم آن را درماني مي دانند. روغن‌ها براي كمك به كاهش، تسكين و التيام بدن از برخي بيماري‌ها، تنش و استرس تركيب شده‌اند.
از آنجايي كه روغن‌هاي ماساژ به شما امكان مي‌دهند تا حداكثر فوايد ماساژ را به دست آوريد، رويكرد «يك محصول متناسب با همه» وجود ندارد. در عوض، روغن‌هاي مختلف فوايد درماني منحصربفردي را ارائه مي‌كنند كه مي‌تواند اثرات نوع خاصي از ماساژ بدن را افزايش داده و بهبود بخشد. احتمالاً در مورد بسياري از روغن‌هاي محبوب مانند روغن زيتون، نارگيل و روغن بادام شيرين شنيده‌ايد، اما بسياري از روغن‌هاي ديگر نيز وجود دارند كه مي‌توانند ارزش بسيار زيادي را براي استفاده حداكثري از ماساژ شما ارائه دهند.
خواص و كاربرد روغن هااز آنجايي كه به معناي واقعي كلمه صدها نوع ماساژ مختلف از ورزش و ماساژ بافت عميق گرفته تا ماساژ سوئدي و سنگ وجود دارد، دانستن اينكه چه نوع روغن هايي بيشترين تأثيرات درماني را دارند مي تواند اطلاعات ارزشمندي باشد. شما مي خواهيد خواص يك روغن مانند:
روغن بادام با چگالي كمويسكوزيته پايينجاذبخشك شدن آهستهبوسطح رطوبتكيفيت و خلوصاثرات جانبياگرچه بسياري از ماساژها مي توانند بدون هيچ روغني انجام شوند، اما دليل اصلي آنها كمك به ايجاد يك تماس آرام بخش و موثر بين دست ها و پوست است. براي اينكه واقعاً بيشترين ارزش و فوايد را از ماساژ بدن به دست آوريد، هر روغني را انتخاب كنيد كه علاقه شما را قلقلك دهد.
روغن جوجوباخواص: اين روغن به رنگ زرد تيره است. اين آنتي باكتريال است، بسيار جاذب است و شباهت آن به روغن طبيعي بدن، آن را براي افرادي كه بافت چرب و روغني دوست ندارند، ايده آل مي كند. مي توان از آن به تنهايي يا مخلوط و رقيق شده با روغن هاي ديگر استفاده كرد تا به ماندگاري طولاني تري نيز كمك كند. همچنين ماندگاري طولاني تري نسبت به روغن هاي ديگر دارد زيرا در دماهاي سرد به حالت جامد مومي تبديل مي شود.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۷ بهمن ۱۴۰۰
روش جديد تزريق چربي به دست نتايج خوبي مي‌دهد

بر اساس گزارشي كه در شماره دسامبر مجله Plastic and Reconstructive Surgery®، مجله رسمي پزشكي انجمن جراحان پلاستيك آمريكا (ASPS) منتشر شده است، يك تكنيك انتقال چربي تصفيه شده نتايج زيبايي را براي بيماراني كه خواهان ظاهري جوان‌تر از دستان خود هستند، فراهم مي‌كند. .
دكتر راد جي روريچ و همكارانش از مركز پزشكي جنوب غربي دانشگاه تگزاس، دالاس، در مقاله‌اي ويژه «ايده‌ها و نوآوري‌ها»، روش پيوند چربي خود را براي جوان‌سازي دست به اشتراك مي‌گذارند. محققان مي نويسند: "اين رويكرد به آناتومي برجسته دست مي پردازد و نتايج زيبايي شناسي و كانتور عالي را ارائه مي دهد." دكتر روريچ همچنين سردبير جراحي پلاستيك و ترميمي است.
روش ساده انتقال چربي براي دست هاي جوان ترجراحان پلاستيك تقاضاي فزاينده اي را براي روش هايي براي ايجاد ظاهري جوان تر از دست مشاهده مي كنند. بسياري از بيماران تحت عمل جراحي ليفت صورت نيز به جوانسازي دست علاقه مند هستند.
دكتر روريچ مي گويد: «بيماران جوانسازي صورت ما به طور فزاينده اي از دوگانگي بين صورت جوان و دست هاي پير آگاه هستند. جالب اينجاست كه مي‌توان سن افراد را تنها با مشاهده دست‌ها تخمين زد كه بر تمايل به انجام اين روش‌ها مي‌افزايد.»
تكنيك‌هاي انتقال چربي - برداشتن مقدار كمي چربي از يك ناحيه از بدن و انتقال آن به جاي ديگر - كاربردهاي گسترده‌اي در جراحي پلاستيك، از جمله عمل‌هاي زيبايي سينه و صورت پيدا كرده است. تكنيك‌هايي با استفاده از پيوند چربي براي جوان‌سازي دست گزارش شده‌اند كه نتايج طولاني‌مدتي دارد. با اين حال، آنها داراي اشكالات بالقوه از نظر ظاهر نهايي و زمان فشرده هستند.
دكتر روريچ و همكارانش يك تكنيك تصفيه شده و «دسترسي حداقلي» براي جوانسازي دست با استفاده از پيوند چربي ايجاد كرده اند. جراح مقدار كمي از بافت چربي خود بيمار را معمولاً از قسمت داخلي ران برداشت مي كند - حدود 20 تا 25 ميلي ليتر در هر دست درمان شده.
جراح از طريق چند برش كوچك در پشت (پشت) دست، به آرامي فضاي زير پوست ايجاد مي كند، سپس سلول هاي چربي برداشت شده را تزريق مي كند. چربي تزريق شده به آرامي ماساژ داده مي شود تا كانتوري صاف ايجاد شود و ظاهر "تفك شده" و استخوان ها و رگ هاي برجسته پشت دست را پر كند. ملاحظات فني مهم براي جراحان پلاستيك با ويديوي تكميلي در وب سايت جراحي پلاستيك و ترميمي نشان داده شده است.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۹ مهر ۱۴۰۰
براي كسب درامد از اينستاگرام با لايك چه كنيم؟

يكي از اصلي ترين سوالات اين روزها براي صاحبين كسب و كار و يا افرادي كه داراي تخصص و توانايي هاي خاصي هستند اين است كه چگونه مي توانند به كسب درآمد از اينستاگرام برسند؟ در اين مقاله نگاه كوتاهي به تاثير تعامل مشتريان و يا فالوور اينستاگرام بر كسب درآمد از اينستاگرام خواهيم داشت.
اينستاگرام ، يك شبكه براي كسب درآمدترديدي نيست اگر صاحب كسب و كاري باشيد و يا اينكه دانش خوبي داشته باشيد مي توانيد از شبكه هاي اجتماعي بخصوص اينستاگرام به عنوان يك منبع كسب درآمد استفاده كنيد.
مردم در تمام طول روز در شبكه هاي اجتماعي و بخصوص اينستاگرام بصورت آنلاين در حال پرسه زدن هستند. و به دنبال مطالب آموزنده و يا مطالب و تصاوير خاص مي گردند.
بسياري از مشاغل و سازمان ها از اين اعتياد روز افزون مردم براي تبليغات محصولات و خدمات و مشاغل خود استفاده مي كنند. برخي از اين شركت ها و سازمان ها خودشان با راه اندازي يك پيج اينستاگرام و برخي با سپردن تبليغاتشان به افرادي كه موفق به جذب فالوور زياد شده اند اين تبليغات را انجام مي دهند.
آنچه كه مسلم است اين است كه براي موفقيت در اينستاگرام واقعا به تخصص و دانش نياز داريد. و مهم تر اينكه با رقباي زيادي بايد رقابت كنيد. 
بيشتر بخوانيد: كسب درآمد از اينستاگرام: چگونه از اينستاگرام كسب درآمد كنيم
كسب درآمد از اينستاگرام
كسب درآمد از لايك و فالو اينستاگرامبه رسميت شناختن و موفقيت در اينستاگرام را تعداد فالوور اينستاگرام مشخص مي كند. هر چه افزايش فالوور بيشتري داشته باشيد در موفقيت و اعتبار اينستاگرام خود جلوتر خواهيد بود. برخي براي به دست آوردن فالوور بيشتر اقدام به خريد فالوور اينستاگرام مي كنند.
اين فالوور ها مي توانند واقعي يا فيك باشند. خريد فالوور فيك اينستاگرام و يا فالوور غير واقعي اينستاگرام، اگرچه اعتبار پيج را افزايش مي دهد. اما باز هم براي افزايش رتبه پيج اينستاگرام نياز به فعاليت هاي ديگر چر
چرا خريد لايك اينستاگرام؟مهم ترين راه براي افزايش تعامل با فالوور اينستاگرام گرفتن لايك بيشتر است. در واقع هر چه لايك و كامنت و ويو اينستاگرام افزايش داشته باشد، شانس بيشتري براي كسب درآمد از اينستاگرام خواهيد داشت. به كلام ديگر افزايش فالوور چه به صورت خريد فالوور و چه افزايش آن به صورت طبيعي،تنها زماني مي تواند براي شما پول ساز شود كه باش تعامل داشته باشد. اين فالوور با لايك كردن ، كامنت گذاشتن و يا بازديد ويدئو اينستاگرام باعث ارتقا پست اينستاگرام و به دنبال آن پيج اينستاگرام مي شود.
چرا خريد فالوور اينستاگرام؟افزايش فالوور واقعي اينستاگرام و يا افزايش لايك اينستاگرام بسيار هزينه بردار است. بخصوص در ابتداي مسير موفقيت كه نياز به افزايش فالوور واقعي و فعال اينستاگرام داريد ميزان رشد پيج شما به مراتب كمتر از زماني خواهد بود كه تعداي فالوور داشته باشيد. به همين دليل است كه داشتن فالوور به ميزاني مشخص در ابتداي راه اندازي پيج اينستاگرام، مي تواند در موفقيت شما بسيار موثر باشد.
از اين رو افراد حرفه اي در اينستاگرام، در ابتداي راه اندازي پيج اينستاگرام اقدام به خريد فالوور اينستاگرام مي كنند. سپس در گام بعدي، با خريد بسته هاي تكميلي مانند لايك، كامنت و ويو اعتماد فالوورهاي اينستاگرام را به خود جذب مي كنند. اين اعتماد به وجود آمده باعث جذب فالوورهاي واقعي و فعال به پيج آن ها مي شود.
خريد لايك اينستاگرام
افزايش لايك واقعي پست اينستاگرامگفتيم كه بزرگ ترين اهرم براي افزايش تعامل فالوور هاي اينستاگرام با پبج، افزايش لايك آن هم به صورت واقعي است. در واقع ميزان لايك يك پست، بيان گر ميزان موفقيت آن در جذب مخاطبين است. براي افزايش لايك، نياز به فالوور هاي واقعي داريد.
اما اگر بخواهيد براي بالا بردن فالوور اينستاگرام خود از راه هاي معمول و يا ارگانيك اقدام كنيد بايد هزينه زماني و ريالي زيادي را متحمل شويد. پس راه حل چيست؟
چرا بايد اين راه هاي دشوار و پر هزينه را پشت سر گذاشت؟ آن هم وقتي كه راه هاي ساده تري هم مانند خريد فالوور و يا خريد لايك وجود دارد؟
خريد لايك اينستاگرام
لايك خارجي (بين المللي)
خريد لايك اينستاگرام
لايك فوري

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۹ مهر ۱۴۰۰
10 طراحي سايت وكالت در سال 2021

بهترين وب سايت انجمن چيست؟ آيا اين تجربه كاربر است؟ پالت رنگ؟ تايپوگرافي؟ طراحي؟ يا تركيبي از همه اين عناصر؟
يك چيز وجود دارد كه همه ما مي توانيم بر سر آن توافق داشته باشيم. هدف اصلي يك وب سايت اين است كه يك سازمان پيام خود را به مخاطبان هدف خود برساند. شيوه انجام آنها مي تواند مانند خود سازمان منحصر به فرد باشد.
فريم هاي وب سايت هاي انجمنغيرانتفاعي از نظر نوع و ماموريت متفاوت است. آنها كمكهاي مالي را جمع آوري مي كنند ، از حمايت حمايت مي كنند ، رويدادها را برگزار مي كنند و حق عضويت را جمع آوري مي كنند. آنها مي توانند يك سازمان تجاري ، يك جامعه حرفه اي يا يك گروه كاربر باشند. گزينه ها بي پايان هستند.
يك وب سايت براي يك سازمان غيرانتفاعي ممكن است نياز به دعوت به اقدام ، مشاركت و اهداء داشته باشد كه در طراحي سايت طراحي شده است. يك وب سايت انجمن حرفه اي يا تجاري بايد بتواند رويدادها ، استخدام و منابع را مديريت كند.
وب سايت شما بايد به همان اندازه زيبا و كاربرپسند باشد. چرا؟
زيرا اغلب اولين تصوري است كه يك عضو بالقوه از سازمان مي گيرد. برداشت اول بد مي تواند پرهزينه باشد.
ما بالا و پايين جستجو كرده ايم تا بهترين وب سايت هاي انجمن را كه از نظر ما بهترين هستند ، پيدا كنيم. اين برداشت ما از برترين وب سايت هاي انجمن در خارج است.
1. انجمن اينترنتيتصوير صفحه انجمن اينترنتبراي مسحور شدن آماده شويد. انجمن اينترنتي از عناصر پويا در صفحه اصلي وب سايت خود با استفاده عالي از شيب استفاده مي كند. با تغيير رنگ ، دايره را دور و بر خود ببينيد.
تايپوگرافي و عناصر طراحي منطقه قهرمان در صفحه بياني قوي دارد. بيانيه ماموريت انجمن اينترنتي فوق العاده ساده و در عين حال قدرتمند است. زيرنويس از طراحي مدرن ، جسورانه و جالب است كه كاربر را به خود جذب مي كند.
منوي ناوبري در بالاي صفحه واضح است و ساختار آن واضح است. وقتي كاربر روي آن كليك مي كند ، هدرها از سفيد به آبي تبديل مي شوند.
به طور كلي ، انجمن اينترنت با طراحي وب سايت بزرگ ، جسورانه و رنگارنگ به نقطه نظر خود مي رسد. ظاهري مدرن دارد كه پر جنب و جوش و هوشمند است.
2. اتحاديه كارگران غذا و تجارت 770كارگران 770 اسكرين شات"به 770 خوش آمديد". با استقبال قدرتمند از صفحه The United Food and Commercial Workers (UFCW) 770 در حالي كه قدرت جامعه را در اختيار داريد.
UFCW 770 از كارگران در صنايع مراقبت هاي بهداشتي ، بهداشت خرده فروشي ، خواربارفروشي ، بسته بندي و شاهدانه در ايالت كاليفرنيا حمايت مي كند. و وب سايت در بيان داستان شروع و اعضاي آنها كار بزرگي انجام مي دهد.
موشواره خود را روي عكس يكي از اعضا ببريد و از آبي به رنگ كامل تبديل شود. اين باعث مي شود داستان هر يك از اعضا واقعاً در صفحه زنده شود.منوي بزرگ در گوشه سمت راست بالاي صفحه اصلي قرار گرفته است. بسيار خوب سازماندهي شده است پس از كليك روي آن ، گسترش مي يابد و كل صفحه را اشغال مي كند. حركت با نمادهاي مفيد براي هدايت راه به صفحه فرود هر صنعت آسان است.
770 داراي طراحي وب سايت مدرن است و از رنگ هاي اصلي روشن استفاده مي كند. عكس هاي برجسته اعضاي آن به آن احساس شخصي تري مي بخشد.
احساس اجتماع ، قدرت و وحدت در سراسر نسخه و طرح مشهود است. اين سازمان مي گويد اين يك سازمان است كه به وضوح از اعضاي خود و آنچه آنها به آن اعتقاد دارند دفاع مي كند.
3. انجمن ريه آمريكاتصوير صفحه انجمن ريه آمريكانفسي از هواي تازه. وب سايت انجمن ريه آمريكا به اين شكل است. پالت رنگها تك رنگ است ، اما استفاده از رنگهاي خنثي مانند سفيد ، خاكستري و آبي به وب سايت ظاهر تميز و زيبايي خوبي مي بخشد.
عكس هايي با اشكال هندسي صفحات را منحصر به فرد و جالب مي كند. با پايين رفتن در صفحه ، آمار ، رويدادها و وبلاگ ها را مشاهده مي كنيد.
منطقه قهرمان چشم انداز كلي سازمان را بيان مي كند. به سرعت با دعوت به اقدام براي "اهدا" و "مشاركت" دنبال شد.
براي يك سازمان غير انتفاعي ، بيانيه چشم انداز و CTA كه در جلو و مركز قرار دارد ضروري است. انجمن ريه آمريكا به وضوح اين حقيقت را مي داند.
منوي ناوبري در بالاي صفحه آموزشي است و همچنين اقدام محور با سرفصل هايي مانند "ترك سيگار" و "مشاركت" است. اين شامل اطلاعات برجسته با گزينه اي براي مشاهده بيشتر است تا كاربر را با حجم اطلاعات موجود تحت تاثير قرار ندهد.
تميز ، ترد و هوا ، اين طراحي وب سايت انجمن ، مناسب انجمن است. دستور عمل و حمايت از بيماريهاي بحراني را مي دهد.
4. Telus World of Science-Edmontonتصوير صفحه Telus World of Science-Edmontonپس از فرود در وب سايت Telus World of Science-Edmonton ، چرخ فلكي از تصاوير و ويژگي هاي مختلف را مشاهده مي كنيد. جالب و درخشان است- دقيقاً علم چيست.
همانطور كه ماوس شما روي منوي بالا حركت مي كند ، تصوير ، كپي و انتخاب منوي كشويي به صورت پوشش هندسي ظاهر مي شود.
اين وب سايت با لايه هاي متعدد خود نمايشي است. اشكال و زوايا يك طرح جالب و غير متعارف ايجاد مي كنند. سرگرم كننده است و باعث مي شود كه بخواهيد در كودكي دوباره دنياي علم را كشف كنيد.
عكسهايي كه بر كپي تأكيد دارند در خيابان قرار مي گيرند

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۸ مرداد ۱۴۰۰
ايده هاي جذاب براي راه اندازي فروشگاه اينترنتي معتبر

وبلاگ نويسي از بدو تأسيس تا كنون پيشرفت زيادي داشته است. آنچه زماني مجله مجازي بود ، اكنون به يك ابزار بازاريابي و حتي درآمدزايي تبديل شده است.
اين كه آيا از انتشار پست هاي حمايت شده ، ميزباني تبليغات شخص ثالث يا فروش محصولات خود درآمد كسب مي كنيد ، يك وبلاگ يك ايده تجاري عالي آنلاين است كه مي توانيد از خانه شروع كنيد.
كليد شروع يك وبلاگ موفق تمركز بر ايجاد يك مخاطب وفادار و جذاب است. وقتي با رويكرد مخاطب محور شروع مي كنيد ، جامعه اي را پرورش مي دهيد كه به شما اعتماد دارد. و وقتي مي توانيد اعتماد كسب كنيد ، مي توانيد درآمدزايي كنيد.
آقاي ماني سبيل اينگونه وبلاگ محبوب شخصي اش در زمينه امور مالي شخصي را راه اندازي كرد. آنچه كه به عنوان يك جنبش آغاز شد ، تبديل به يك تجارت موفق شد كه در رسانه هاي ملي مورد توجه قرار گرفت.
آقاي سبيل پول
چرا وبلاگ راه اندازي كنيم؟وبلاگ ها داراي پتانسيل رشد نامحدودي هستند. شما مي توانيد به بازاريابي وابسته ، تجارت الكترونيك ، دوره ها و اساساً هر گونه مشاغل آنلاين ديگر بپردازيد. برخي از وبلاگها حتي از يك مدل اشتراك پولي براي افزايش درآمد استفاده مي كنند.وبلاگ يك نمايش بلند مدت است. در حالي كه نتايج يك شبه را مشاهده نخواهيد كرد ، اما به احتمال زياد پايدارتر خواهند بود. يك وبلاگ براي هميشه در اينترنت زندگي مي كند - يا حداقل تا زماني كه آن را حذف نكنيد.اين به شما امكان مي دهد نوشتن خود را تمرين كنيد - يك مهارت ضروري در تجارت و ارتباطات. از ابزارهايي مانند Writer يا Hemway براي بهبود نوشتن خود استفاده كنيد.براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد شروع ، اين مقالات را بررسي كنيد:
چگونه يك وبلاگ راه اندازي كنيم تا بتوانيم به يك كسب و كار تبديل شويم8 وبلاگ درخشان توسط فروشگاه هاي تجارت الكترونيك (و آنچه مي توانيد از آنها ياد بگيريد)4 قالب پست وبلاگ تجارت الكترونيك براي ايجاد ترافيك براي فروشگاه شماچگونه يك وبلاگ در دو سال به فروشگاه فيزيكي تبديل شد9. دستيار مجازي شويدآيا فوق العاده منظم هستيد و عاشق كار در پشت صحنه هستيد؟ اگر چنين است ، ممكن است شما كانديداي مناسبي براي راه اندازي مشاغل دستيار مجازي (VA) باشيد.
VA به كارآفرينان ، مشاغل و مديران كمك مي كند تا زندگي شخصي و حرفه اي خود را سازماندهي كنند. طيف وسيعي از وظايف وجود دارد ، از برنامه ريزي قرار ملاقات گرفته تا مديريت بازاريابي اوليه و همه چيز بين آنها. و همه چيز به صورت آنلاين انجام مي شود.
چرا تبديل به VA مي شويد؟با مشتري ايده آل خود كار كنيد. حتي اگر در ابتدا نمي دانيد ، با گذشت زمان خواهيد فهميد كه با چه كساني دوست داريد كار كنيد و دوست داريد براي آنها چه كار كنيد. شما مي توانيد كسب و كار خود را توسعه دهيد تا به آن ترجيحات برسد.با مردم سراسر جهان تعامل داشته باشيد. براي انجام كار خود تنها به اينترنت نياز داريد و مي توانيد اين شانس را داشته باشيد كه با مشتريان و متخصصان بين المللي كار كنيد.كسب و كار خود را به شبكه اي از VA تبديل كنيد. اگر بيش از حد مشغول هستيد يا اهداف رشد داريد ، مي توانيد VA ها را استخدام كرده و آموزش دهيد تا زير نظر شما كار كنند و سود را افزايش دهند.10. دست خود را در تأثيرگذار بودن امتحان كنيدبازاريابي تأثيرگذار در صحنه بازاريابي گسترش يافته است ، و اگرچه مصرف كنندگان بيشتر مي دانند ، اما هنوز فرصت هاي تجاري زيادي وجود دارد.
از آنجا كه اينفلوئنسرها براي كارهاي ناشايست وارد آب داغ شده اند ، حركتي به سوي تأثيرگذارهاي كوچك صورت گرفته است-نمايه هايي با دنباله هاي كوچكتر اما جذاب تر. خبر خوب: براي كسب درآمد در اينستاگرام به ميليون ها دنبال كننده نياز نداريد.
چرا تأثيرگذار باشيد؟اين فرصتي است براي آشنايي با بازاريابي - مخصوصاً اگر علاقه مند به دنبال كردن آن به عنوان شغل يا مشاغل اضافي هستيد ، بسيار ارزشمند است.با مارك هاي جديد و جالب آشنا خواهيد شد. ممكن است محصولات و شركتهايي را كه دوست داريد كشف كنيد كه اگر خدمات شما را درخواست نكرده بودند هرگز نمي يافتيد.خيلي راحت يك ميمون مي تواند اين كار را انجام دهد. خوب ، نه به معناي واقعي كلمه - اما اگر از دوربين خجالتي هستيد مي توانيد حيوان خانگي خود را ستاره كنيد.در اينجا نكات و داستانهاي الهام بخش ما براي شروع به عنوان يك تأثيرگذار وجود دارد:
در واقع تبديل شدن به يوتيوبر تمام وقت: نظريه بلهنحوه درآمدزايي از يوتيوب (بدون يك ميليون مشترك)مزيت ناعادلانه ايجاد يك مگا اينفلوئنسر از بنيانگذاران خود11. برنامه و وب سايت بسازيداگر اهل فن هستيد ، برخي از مهارت هاي برنامه نويسي را بدست آوريد و شروع به ساخت كنيد. اعم از برنامه هاي تلفن همراه ، برنامه هاي Shopify يا وب سايت ها ، مي توانيد محصولات ديجيتالي را براي خريد يا به عنوان ارائه دهنده خدمات ايجاد كنيد.
به عنوان مثال ، مي توانيد يك قالب تم Shopify سفارشي ايجاد كنيد و آن را به تجار بفروشيد كه به دنبال روشي مقرون به صرفه براي طراحي وب سايت خود هستند. يا مستقيماً با مشتريان براي ساخت وب سايت و برنامه هاي متناسب با نيازهاي خاص آنها كار كنيد.
چرا برنامه و وب سايت بسازيم؟فناوري به جايي نمي رسد و تقاضا براي مهارت هاي فني لازم براي ساخت برنامه ها و وب سايت ها همچنان در حال افزايش است.تعداد بيشماري سيستم عامل و سيستم عامل وجود دارد. اگر از يكي خسته شديد ، ياد بگيريد و به ديگري برويد.براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد ساخت برنامه ها ، اين مقالات را از Shopify Partners بررسي كنيد:
نحوه ايجاد يك برنامه Shopify در يك هفته4 نكته اساسي براي ساخت اولين تم Shopify12. پادكست راه اندازي كنيداگر صداي خود را دوست داريد ، ضبط آن را براي پادكست در نظر بگيريد. پادكست يك ايده عالي براي مشاغل خانگي است كه داراي چندين گزينه درآمدزايي است ، مشابه راه اندازي يك وبلاگ.
در اينجا چيزي است كه شما نياز داريد

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۱ تير ۱۴۰۰
لوگو چيست؟

آرم نمادي است كه از متن و تصاوير تشكيل شده است و مشاغل را مشخص مي كند. يك آرم خوب نشان مي دهد كه يك شركت چه كاري انجام مي دهد شركت طراحي لوگو و مارك چه ارزشي دارد.
طراحي آرم در واقع ايجاد علامت تجاري كامل بصري براي يك شركت است. بسته به نوع ، يك آرم معمولاً از يك نماد يا مارك تجاري و يك لوگو ، همراه با يك برچسب تشكيل شده است.
لوگو چه كاري انجام مي دهد؟-آرم ها كاري غير از زيبا نشان مي دهند ، درست است؟ آره! آرم ها عملكردهاي بسياري را ارائه مي دهند.
يك آرم باعث مي شود از رقبا جدا شويدشايد اساسي ترين عملكرد يك آرم ، علامت گذاري منحصر به فرد به تجارت شما باشد كه شما را از ساير مشاغل متمايز كند.
طرح آرم كاكتوس سبزطراحي لوگو توسط am121.اين امر به ويژه درصورتي كه تجارت شما داراي رقابت باشد بسيار مهم است (كه 99.9٪ آنها انجام مي دهند). قبل از دريافت آرم براي مشاغل خود ، مي خواهيد در مورد شكل رقبا خود تحقيق كنيد تا بتوانيد خود را موقعيت بندي كنيد.
با استفاده از ويژگي منحصر به فرد در جغرافياي خود و تبديل آن به مسواك ، بررسي كنيد كه چگونه لوگوي Cactus Dental خود را از درياي آرم دندان كليشه در صنعت دندانپزشكي جدا مي كند.
البته ، شما نمي خواهيد آنقدر غيرمعمول باشيد كه مشتريان بالقوه برند شما را درك نكنند.
يك آرم اطلاعات كليدي در مورد كسب و كار شما را مشخص مي كندنام تجاري شركت wildheartsطراحي لوگو توسط Milica2505 براي Wild Hearts.همراه با مشخص كردن مشاغل شما ، يك آرم خوب همچنين اطلاعات مهمي در مورد شركت شما در اختيار مشتري قرار مي دهد: اين مي تواند با صنعتي كه در آن وجود داريد ، خدماتي كه ارائه مي دهيد ، اطلاعات جمعيتي هدف و ارزش هاي تجاري شما را برقرار كند.
به عنوان مثال ، يك شركت ممكن است از تصاوير مدار در آرم خود استفاده كند تا نشان دهد در صنعت نرم افزار فعاليت مي كنند. يا ممكن است از آنها براي برقراري ارتباط متعهد به سبز / زيست محيطي بودن از رنگ خاصي استفاده كنند. يا ممكن است از يك فونت شيك براي لوكس بودن آنها استفاده كنند. بررسي كنيد كه چگونه قلب هاي وحشي از تصوير كتابي كه قلب آن وجود دارد استفاده مي كند تا نشان دهد تخصص تجارت آنها در رمان هاي عاشقانه است
يك آرم شناخت برند را ايجاد مي كندآرم توليد كننده هيپ هاپ 24/7طراحي لوگو توسط BATHI.آرم ها همچنين جلوه اي بصري از خود به جاي مي گذارند كه به مشتريان شما يادآوري مي كند كه ... شما وجود داريد!
به عبارت ديگر ، آرم ها مي توانند ارتباطات بصري قوي با يك تجارت ايجاد كنند. اين انجمن به مشتريان كمك مي كند برند شما را در ذهن داشته باشند.
به مارك هايي مانند نايك يا مك دونالد فكر كنيد ، كه آرم آنها بسيار همه گير است و بلافاصله با نام پيوست شده يا بدون آن قابل شناسايي هستند. جاي تعجب نيست كه آرم ها بخشي اصلي از هويت برند باشند.
عناصر آرم چيست؟-
آيا مي خواهيد بياموزيد كه چگونه يك آرم مناسب براي نام تجاري خود ايجاد كنيد؟ آرم الكترونيكي رايگان را دريافت كنيد!براي دريافت كتاب الكترونيكي ، همراه با نكات خلاقانه ، روندها ، منابع و تبليغات گاه به گاه (كه مي توانيد در هر زمان انصراف دهيد) ايميل خود را وارد كنيد.
كتاب الكترونيكي را دريافت كنيد!با تكميل اين فرم ، شما با شرايط خدمات و خط مشي رازداري ما موافقت مي كنيد. اين سايت توسط reCAPTCHA محافظت مي شود و خط مشي رازداري Google و شرايط خدمات Google اعمال مي شوند.
اكنون كه دانستيم لوگو چه كاري انجام مي دهد ، بياييد بررسي كنيم كه آنها از چه ساخته شده اند. گرد و غبار ستاره اي ، چيپس شكلات ، بازي هاي روي صفحه بازيافتي؟ نزديك اما نه كاملا!
در حالي كه پاسخ قطعي وجود ندارد ، ما مي توانيم برخي از عناصر مشترك طراحي آرم را تجزيه كنيم. اين عناصر با هم كار مي كنند تا 7 نوع آرم را تشكيل دهند.
تايپوگرافيوقتي نوبت به فرم مي رسد ، يك آرم معمولاً شامل نوعي عنصر تايپوگرافي است. اين مي تواند از يك حرف به سبك مونوگرام ، تا مخفف يا عنوان كامل كسب و كار باشد.
هميشه از طراحي لوگو دم كرده جنوبيطراحي لوگو توسط SpoonLancer براي Ever South Brewing.تصويرسازيگاهي تايپوگرافي با نمادها يا نمادها همراه است. اينها مي توانند نمايشي يا متشكل از عناصر هندسي انتزاعي باشند.
در موارد خاص ، آرم ها شامل عناصر تزئيني مانند كار با خط يا علائم نگارشي - مانند ستاره هاي كوچك يا خطوط نقطه اي - هستند كه لزوماً يك تصوير خاص و مستقل ايجاد نمي كنند.
آرم Ever South Brewing شامل تايپوگرافي است كه همراه با نمادي هندسي و مصور از غروب آفتاب همراه با يك ساقه دانه به سمت بالا رشد مي كند.
هم افزايي طراحي آرم هندسيطراحي لوگو توسط Artsigma.رنگفراتر از فرم رنگ مي آيد. آرم ها مي توانند سياه و سفيد ، تك رنگ يا چند رنگ باشند. آرم هاي چند رنگ غالباً داراي پالتهايي هستند كه يا مشابه هستند ، به معني رنگهايي با رنگ مشابه ، يا مكمل ، به معني رنگهاي دور يا مخالف.
مثال Synergy شامل يك پالت رنگي كامل و كامل است. براي اطلاعات بيشتر در مورد رنگ ، به مقاله رنگ آرم مراجعه كنيد.
متن نوشتهدر برخي موارد ، يك آرم نيز با توجه به زمينه استفاده از آن مشخص مي شود.
قوانين خانه بازي روي صفحه آرم بيستروطراحي آرم توسط Enola براي House Rules Board Board بازي بيسترو.با اين اوصاف ، فكر كردن در مورد زمان و مكان استفاده از آرم مهم است.
معمولاً آرم ها را به صورت آنلاين ، روي كارت هاي بازرگاني ، ويترين فروشگاه ها ، تبليغات و چاپ آنها مشاهده مي كنيم. اما تجارت شما ممكن است نيازهاي خاصي داشته باشد.
در نمونه سمت چپ ، طرح دايره اي كاملاً مناسب براي زيراندازهاي نوشيدني است!
عناصر ايستا يا پويايك چنگال در جاده در طراحي لوگو به ارزش مردان است

tioning تصميم براي ايجاد يك آرم استاتيك است - يك آرم كه در هر كجا كه باشد يك شكل به نظر مي رسد - يا يك آرم پويا - يك آرم كه بسته به زمينه آن تغيير مي كند. توجه كنيد كه چگونه مثال عناصر را به برنامه بستگي دارد.
آرم شيرطراحي لوگو توسط RedLogoچي يه لوگو خوب را مي سازد؟-پاسخ: هر تعداد چيز مختلف. بياييد به چند نمونه از زندگي واقعي نگاهي بيندازيم و در مورد اينكه چه عناصري را براي موفقيت در برقراري ارتباط با پيام هاي خود بكار مي برند صحبت كنيم
لوگوي nooStanceطراحي لوگو توسط Artsigma.لوگوي nooStance از تايپوگرافي ساده و يك طلسم مصور تشكيل شده است. از يك پالت رنگي آبي و زرد تك رنگ و تك رنگ استفاده مي كند. در حالي كه طراحي كلي قوي است ، اين آرم از نظر لطافت فراموش نشدني تا حد زيادي موفق است!
طراحي آرم نوار آبجو كاردستيطراحي لوگو توسط beko ™ براي Tapp’d.آرم Tapp’d يك ضربه مصور در فضاي منفي بين حروف نام تجاري پياده سازي مي كند. اين مفهوم ساده اما هوشمندانه اين آرم را از ساير مشاغل جدا مي كند ، باعث به ياد ماندني شدن آن مي شود و به مشتري اجازه مي دهد تا بداند اين مكان مكاني براي تهيه آبجو تازه است!
آرم آبجوسازي خانواده Lieferbrauطراحي لوگو توسط Virtuoso ”براي آبجوسازي ليفربرو.آبجوسازي ليفربرو از تايپوگرافي آراسته و كار تزئيني تشكيل شده است. در حالي كه دانه هاي تزئيني اشاره به اين واقعيت دارند كه اين كارخانه آبجو سازي است ، پيام اينجا كلاس است. طراحي زيبا و پيچيده است - در اينجا ارزش مارك تجاري اشتباه است.
طراحي آرم برنامه ريتم هاطراحي آرم توسط ks_projekt براي ريتم ها.برخي از مشاغل داراي نامي هستند كه در تبيين تجارت نقش دارند و نيازي به نشان بيش از حد طراحي ندارند. در مثال بالا ، نام "Rhythmms" به كاربر كمك مي كند تا بداند كه اين يك برنامه ضرب آهنگ است. در اين حالت طراح جاهاي خالي را با برخي خطوط شكسته هندسي رنگي پر كرده است. اين عناصر به برقراري ايده وجود آهنگ ها و ريتم كمك مي كنند. در نهايت طراحي كاملاً خوب نشانه گيري از آنچه كاربر در حال بارگيري است ، مي باشد.
مهارت آرم طراحيطراحي آرم توسط vallt براي Skillzy.Skillzy يك بستر آموزش آنلاين است. لوگوي تك رنگ آنها حاوي متن ساده همراه با نمادي از يك چتر وارونه است. لوگو ساده و جذاب است. معناي چتر وارونه مشخص نيست ، اما شايد اين رمز و راز باشد كه بيننده را فريب مي دهد. آيا اين يك اشاره معنوي به تصرف است؟ مطمئناً ما را به فكر فرو برد! اين تركيب ساده از عناصر به چه معناست ، تجارت را از هم جدا كرده و اثري فراموش نشدني از خود برجاي مي گذارد.
آرم متن Artisan Piesطراحي لوگو توسط بوكيشا براي Artisan Pies.برخي از موفق ترين آرم ها اصلاً مفهومي يا پيچيده نيستند. در واقع آرم Artisan Pies كه در بالا نشان داده شده است شايد بهترين راه حل ممكن براي اين تجارت باشد. اين نام به بيننده مي گويد كه دقيقاً خدمات چيست ، طراحي مقادير نام تجاري no-BS آنها را بيان مي كند و نوع متن serif به شما امكان مي دهد بدانيد كه آنها پاي را جدي مي گيرند! نيازي به ذكر نيست نام آنقدر ساده است كه فراموش كردنش سخت است!

https://en.99designs.nl/blog/tips/what-is-a-logo/

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۹ تير ۱۴۰۰
چرا پشتيباني سايت براي تجارت شما بسيار مهم است

به ياد داشته باشيد كه اولين ماشين جديد و براق خود را خريداري كرديد. اين باارزش ترين دارايي تو بود. اما براي محافظت و نگهداري از آن پشتيباني سايت در نظم كامل عملكرد ، مجبور بوديد آن را براي نگهداري منظم استفاده كنيد. درست مانند اتومبيل شما ، وب سايت شما نيز به نگهداري و محافظت منظم نياز دارد. حتي پس از راه اندازي وب سايت خود ، بايد آن را با به روزرساني هاي منظم ايمن نگه داريد.
چرا ممكن است بپرسيد؟


امنيت: به روز نگه داشتن نرم افزار يا كد پشتيباني سايت موجود در وب سايت شما به محافظت و امنيت آن - و بازديد كنندگان وب سايت شما - كمك مي كند.
حفظ مشتري: به روز نگه داشتن محتواي وب سايت و اطمينان از عدم وجود پيوندهاي خراب (پيوند به صفحاتي كه ديگر كار نمي كنند) ، مشتريان شما را درگير خود مي كند و به شما اطمينان مي دهد كه نااميد نشوند و به سراغ رقباي شما نروند. وب سايت بهتر نگهداري شده
امروزه وب سايت ها هرگز "كامل" نيستند ، براي جذب و رشد مخاطبان شما بايد دائماً با محتواي تازه به روز شوند.
بهترين ميزباني وب وردپرس؟
ما سال هاست كه ميزبان وب سايت ها هستيم و همچنين با بسياري از ميزبانان وب ديگر در سايت هاي مشتري كار كرده ايم. سخت است كه خدمات و ارزش ارائه شده توسط برخي از سرويس هاي اختصاصي ميزباني وردپرس ، جايي كه سرعت و عملكرد به طور خاص با وردپرس تنظيم مي شود ، ارائه دهيد.
اينها بهترين مواردي است كه ما با آنها كار كرده ايم. اگر سايت جديدي راه اندازي مي كنيد ، از ميزبان فعلي خود ناراضي هستيد يا فقط بهتر مي خواهيد ؛ بايد آنها را بررسي كنيد.
چرخ دندهموتور WPكينستامزاياي اصلي نگهداري وب سايتبروز رساني نرم افزارامروزه اكثر وب سايت ها - حتي اگر ويرايش آنها آسان باشد - برنامه هاي نرم افزاري پيچيده اي هستند. درست مانند سيستم عامل موجود در رايانه شما ، به دلايل امنيتي و عملكردي بايد آنها را به روز نگه داريد. در وب سايت هاي وردپرس ، اين به معناي به روزرساني منظم نرم افزار اصلي و همچنين پلاگين ها و مضامين (به طور كلي هر ماه حداقل يك به روزرساني رسمي وردپرس وجود دارد) است. هنگام انجام اين كار ، هميشه ابتدا يك نسخه پشتيبان تهيه كنيد. به اين ترتيب ، در صورت وجود سكسكه ، مي توانيد مجدداً به نسخه سايت كار خود برگرديد.
امنيتاكثر وب سايت هاي مدرن حاوي هزاران كد كد هستند و به نرم افزار خاصي بستگي دارند كه روي سرور ميزبان وب شما اجرا مي شود. هكرها اغلب آسيب پذيري هاي كد را كشف مي كنند و سعي مي كنند با استفاده از اين مزيت ، اينترنت را براي سايت هايي كه مي توانند نامزدهاي مناسبي براي بهره برداري باشند ، استفاده كنند. با به روز نگه داشتن نرم افزار سرور ميزباني وب و به روزرساني نرم افزار وب سايت خود با جديدترين وصله ها و نسخه هاي امنيتي ، مي توانيد از اين امر جلوگيري كنيد. ) ، شما همچنين بايد ويروس را پاك كنيد ، وب سايت را تميز كنيد و داده ها را بازيابي كنيد. اين شامل تماس با موتورهاي جستجو و مرورگرهايي است كه وب سايت شما را به دليل ويروس در ليست سياه قرار داده اند. شما نمي توانيد 100٪ در برابر ويروس ها و "بد كارها" محافظت كنيد ، اما اگر هك كرديد اگر از پشتيباني سايت نگهداري منظم نگهداري نكرديد ، مي توانيد به سرعت آن را پاك كنيد.
مطالب تازهمحتواي وب سايت شما بايد خوانندگان شما را بازگرداند. هيچ كس نمي خواهد همان مطالب را هفته به هفته بخواند يا در جستجوي اطلاعات منسوخ در مورد رويدادي باشد كه 3 ماه پيش رخ داده است. اگر وب سايت خود را به روز نمي كنيد ، اساساً به مشتريان بالقوه خود مي گوييد كه به تجارت خود توجه نمي كنيد يا حتي ممكن است به آنها اين تصور را بدهيد كه ممكن است از شغل خود خارج شويد.
سئوموتورهاي جستجو سايت هايي را انتخاب مي كنند كه سريع ، بدون خطا ، به خوبي نگهداري شده و بيش از همه باشد. آنها دوست دارند محتواي تازه را فهرست بندي كنند. بنابراين ، هر بار كه وب سايت را به روز مي كنيد ، به موتورهاي جستجو مطالب جديدي مي دهيد كه با آن مي توانند سايت خود را رتبه بندي كنند. شما بايد اطمينان حاصل كنيد كه وب سايت شما به طور منظم با مطالب مرتبط با موضوعاتي كه مي خواهيد افراد با آن تجارت شما را پيدا كنند ، به روز مي شود.
پشتيبان گيريدر صورت بروز هر اتفاقي و نياز به بازسازي يا احياي مجدد سايت ، بايد به طور مرتب از هر سايت پشتيبان تهيه شود. دو عنصر وب سايت وجود دارد كه نياز به پشتيبان دارند:
كد (جاوا اسكريپت ، كد PHP ، HTML ، CSS ، مضامين ، پلاگين ها ، ساير پرونده ها). هر زمان كه تغيير دهيد يا به روزرساني كنيد ، همچنين هر زمان كه سيستم مديريت محتواي شما (CMS - مانند وردپرس) به روزرساني جديدي را منتشر مي كند ، بايد از كد پشتيبان تهيه شود.محتوا (متن ، تصاوير ، فيلم ها ، فايلهاي ديداري و غيره). حداقل ، بايد هر سه ماه يك بار از همه چيز پشتيبان تهيه كنيد. (توجه: اگر وب سايت خود را با ما ميزباني مي كنيد ، هر روز از آن پشتيبان تهيه مي شود).از ويژگي هاي جديد استفاده كنيدفناوري وب سايت به سرعت در حال پيشرفت است. در سال هاي اخير ، داشتن ويژگي هايي در سايت شما كه با رسانه هاي اجتماعي ادغام مي شوند ، به دليل ميزان بازديدي كه مي تواند به شما ايجاد كند ، اهميت فزاينده اي پيدا كرده است. امنيت آنلاين حوزه ديگري است كه سريع حركت مي كند. شما بايد در تأمين امنيت سايت خود با يك گواهينامه SSL سرمايه گذاري كنيد كه ارتباطات را رمزگذاري مي كند تا اطمينان حاصل شود كه اطلاعات شخصي مشتريان در نزد شما ايمن است.
براي بهبود تجربه بازديد كنندهوب سايت شما پشتيباني سايت بازتاب عمومي تصوير شركت شما است. اين اولين تصوري است كه مشتري جديد بالقوه از كسب و كار شما دارد ، از آنجا كه peo

قبل از اقدام بيشتر ، اغلب در مورد وب سايت يك شركت و سايت هاي رسانه هاي اجتماعي تحقيق مي كنيد. به عنوان يك توسعه تجاري ، مهم است كه وب سايت شما انتظارات بيننده را برآورده كند!
يك وب سايت با عملكرد نامناسب مشكل اساسي براي نام تجاري شما و تصويري است كه مي خواهيد براي مشتريان بالقوه جديد و همچنين مشتريان و مشتريان موجود ارائه دهيد. ظاهر و احساس وب سايت خود را به طور مرتب بررسي كنيد و آن را به روز كنيد تا با تصوير شركت شما مطابقت داشته باشد. در اينجا آنچه بايد نظارت شود وجود دارد:
سرعت صفحه و لينكهاي خراب. اين شامل توقف بيش از حد سايت ، صفحات كم بارگذاري و پيوندهاي خراب است. از طريق تعمير و نگهداري منظم وب سايت ، مي توانيد تغييرات ظريف در اين مناطق را قبل از شديدتر اصلاح كنيد.صفحه خطاهايي پيدا نكرد (خطاهاي 404) وقتي مرورگر يا موتور جستجو به دنبال صفحه اي مي گردد و قادر به يافتن آن نيست ، خطاي 404 بازگردانده مي شود. اين يك تجربه كاربري ضعيف را ارائه مي دهد.ضعف دستور زبان و غلط هاي املايي. اين موارد بايد ترجيحاً قبل از اينكه مشتري به آنها توجه كند اصلاح شوند.با هر مشتري تماس بگيريددر ابتداي طراحي وب ، تنها دستگاه هايي كه كاربران وب سايت شما را در آن مشاهده مي كردند ، رايانه هاي روميزي پرحجم بودند. سپس لپ تاپ ها بيرون آمدند. مرور موبايل همه چيز را تغيير داد و استفاده از آن در اندازه هاي مختلف صفحه نمايش ناگهان به يك اولويت بالا تبديل شد. بسياري از كاربران همچنين از سايت هاي داراي تبلت بازديد مي كنند. با هر پيشرفت جديد در فناوري ، طراحي هاي وب با مانعي جديد روبرو مي شوند. نگهداري وب سايت به كسب و كار شما امكان ديد آنلاين را مي دهد كه تغييرات جديدي را در وب تحمل مي كند.
آيا ترجيح مي دهيد وقت خود را صرف كار در تجارت و به روزرساني نكردن وب سايت خود كنيد؟ خدمات نگهداري وب سايت ما را بررسي كنيد.
نتيجهتلاش براي مديريت تعمير و نگهداري وب سايت خود مانند اين است كه بخواهيد ماشين خود را درست كنيد. مطمئناً ، بعضي از افراد براي انجام اين كار مجهز هستند ، اما بيشتر مردم بهتر است اين كار را به متخصصان بسپارند. پس از همه - موفقيت وب سايت شما و تجارت شما به شدت در وب سايت شما سوار مي شود كه منبع ارزشمندي از اطلاعات است. نگذاريد كنار جاده بلغزد. ما طيف كاملي از خدمات پشتيباني وب سايت پشتيباني سايت مشاغل ، از جمله به روزرساني محتوا ، نگهداري وب سايت ، پشتيباني فني و ميزباني وب سايت مشاغل را ارائه مي دهيم. اگر به قرارداد تعمير و نگهداري وب سايت خود علاقه مند هستيد ، با ما تماس بگيريد تا بياموزيد چگونه مي توانيد افراد حرفه اي سايت خود را در نظم پشتيباني سايت مناسب نگه دارند.

https://seethroughweb.com/why-website-maintenance-is-very-important-for-your-business/

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۵ خرداد ۱۴۰۰
مشاوره سئو براي موفقيت سايت

خدمات مشاوره اي تخصصي SEO براي كمك به افزايش شما در TOP!شما از اين واقعيت غافل نيستيد كه يك وب سايت زيبا با قابليت هاي جذاب ديگر كافي نيست ، مشاوره سئو بلكه بايد توسط يك كمپين بازاريابي كاملاً تصور شده و بدون نقص پشتيباني شود. يا ، شما؟ خوب ، فقط نگاهي به اين آمار جلب توجه كنيد:


93٪ از كل جستجوي اينترنتي در موتورهاي جستجو آغاز مي شود.نتايج جستجوي مشاوره سئو ارگانيك 70٪ از بازديد هر وب سايت را تشكيل مي دهد.75٪ از كاربران بر روي پيوندهاي صفحه اول صفحه نتايج موتور جستجو كليك مي كنند.در حدود 15٪ پيوندهاي ورودي در مقابل 1.5٪ پيوندهاي خروجي منجر به تبديل مي شود72٪ فروشگاه هاي خرده فروشي پس از درج در نتايج جستجوي محلي ، ردپا افزايش يافته انداين آمار چه مي گويد؟ اگر مي خواهيد با استفاده از وب سايت خود بازاريابي كنيد ، نمي توانيد رتبه بندي موتور جستجو را ناديده بگيريد. بهينه سازي موتور جستجو ديگر اختياري نيست ، بلكه به همان اندازه مهم است كه يك وب سايت ايجاد كنيد. بدون يك كمپين بازاريابي قدرتمند SEO ، پيش از پايان كار براي وب سايت شما تقريباً غيرممكن است. به عبارت ديگر ، اگر وب سايت شما رد پاي ديجيتالي شما را تقويت مي كند ، SEO به وب سايت شما قدرت مي بخشد. براي درك بهتر نياز به سئو وب سايت خود ، با يكي از بهترين خدمات مشاوران سئو امروز صحبت كنيد.
امگGoogle در هر ثانيه 75000+ جستجو را پردازش مي كند! آيا تجارت شما در SERP يافت مي شود؟بدانيد كه چرا بايد براي بهبود رشد تجارت ، خدمات SEO حرفه اي استخدام كنيد.
اگر تجارت شما به اندازه كافي ترافيك و درآمد ندارد ، مشكلي پيش نمي آيد. به عنوان يك شركت عصر جديد ، شما بايد خدمات SEO را انتخاب كنيد. آيا وقتي افراد با استفاده از كلمات كليدي و عبارات كليدي مرتبط به دنبال تجارت آنلاين مي گردند ، آيا وب سايت شما شما را نشان مي دهد؟ در غير اين صورت ، مشاوران SEO شما وظيفه خود را به خوبي انجام ندادند. به عنوان يك ارائه دهنده خدمات معتبر SEO در هند حساب مي شود.
مزاياي بهينه سازي موتور جستجوي ارگانيكما درك مي كنيم كه تبليغات پرداخت به ازاي هر كليك مي تواند ترافيك فوري وب سايت را ايجاد كند ، اما معتقديم كه ترافيك جستجوي ارگانيك ارزش بهتر را تضمين مي كند. بنابراين ، SEO ارگانيك به چه معناست؟ اين فرآيند بهينه سازي يك وب سايت است ، هم در صفحه و هم در خارج از صفحه ، براي كسب رتبه بالا در SERP ها. نتايج موتور جستجو الگوريتم محور و بدون پرداخت است و قدرت تقويت ديد و رشد ترافيك را دارد.
مزاياي استخدام مشاور ارگانيك ارائه دهنده خدمات SEO هند:
هزينه: يكي از مزاياي اصلي سئو ارگانيك مزيت هزينه است. در تبليغات PPC ، پيوند وب سايت شما براي جذب كليك انجام مي شود. براي هر كليك ، بايد مبلغي ثابت پرداخت كنيد. در طي يك دوره زماني ، اين مقدار مي تواند به ميزان قابل توجهي جمع شود. از طرف ديگر ، هنگامي كه شما يك استراتژي SEO قوي داريد ، هزينه هر كليك براي بازديد جستجو صفر است. اين امر به كسب و كار شما يك مزيت رقابتي مي بخشد.ايجاد يك اعتبار قوي مشاوره سئو در طولاني مدت: دليل اصلي توصيه خدمات مشاوران SEO به بازديد از وب سايت هاي ارگانيك كمك به ايجاد يكپارچگي و قابليت اطمينان است. اگر بررسي هاي اخير را انجام دهيد ، شركت هايي كه صرفاً از روش پرداخت شده براي جذب ترافيك استقبال مي كنند ، اغلب از حضور و اقتدار بازار عقب هستند. ما ترافيك سايت هاي ارگانيك را هدف قرار مي دهيم ، شهرت آنلاين خوبي را ايجاد مي كنيم مشاوره سئو كه مي تواند در طولاني مدت نتيجه بدهد.تصويرچه كنيم؟رتبه هاي بالاتر. ترافيك هدفمند. خريداران بيشتر
با خدمات استراتژيك ، نتيجه گرا و مقرون به صرفه ما در هند ، به وب سايت خود اين امتياز را بدهيد كه به بالاترين نتايج جستجو برسد. هدف ما ارتقا online حضور آنلاين برند شما و ارتقا رتبه وب سايت شما در موتورهاي جستجوي برجسته است. وقتي صحبت از سئو مي شود هيچ فرمولي متناسب با همه وجود ندارد. سپس ما به شما توصيه مي كنيم با يك شركت مشاوره SEO مشورت كنيد.
مشاوران SEO ما با استفاده از تاكتيك هاي اثبات شده بازاريابي ديجيتال ، استراتژي هاي SEO منحصر به فردي را براي مشاغل مختلف ايجاد مي كنند. با ما ، شما مي توانيد از بهترين خدمات مشاوره سئو صرف نظر از سطح شغلي يا سابقه صنعتي خود بهره مند شويد. هر كمپين كاملاً براي يك كسب و كار سفارش داده مي شود ، كه از طريق آن ترافيك ارگانيك و هدايت شده به وب سايت شما را تضمين مي كند.
تجزيه و تحليل كامل وب سايت: مشاور سئو ما يك بررسي عميق از وب سايت را براي رمزگشايي نقاط قوت و ضعف آن انجام مي دهد. ما در مي يابيم كه چرا يك وب سايت در رسيدن به حداكثر كارايي خود موفق نيست. تحقيقات بازار و اسكن كامل به ما كمك مي كند تا كلمات كليدي مرتبط با تجارت شما را براي توليد سود شناسايي كنيم.افزايش آگاهي از نام تجاري: هر مشاور متخصص SEO كه با ما كار مي كند ، روش هايي را براي افزايش آگاهي از نام تجاري وب سايت هاي موجود در بازار و خزنده هاي جستجو به كار مي گيرد. با اجراي بهترين روشهاي صنعت ، ما تلاش مي كنيم رتبه بندي جستجوي ارگانيك شما را افزايش دهيم ، كه به افزايش آگاهي از برند كمك مي كند.هوش رقابتي: براي هر مشاغل بسيار مهم است ، چه يك شركت تازه تاسيس و چه يك شركت تاسيس شده. اين ارزيابي به شما كمك مي كند تا بسته به نقاط قوت و ضعف رقبا ، اقدام خود را برنامه ريزي كنيد. ما همچنين در مورد فرصتهاي تجاري و تهديدها توضيح خواهيم داد. تيم ما اطلاعات كليدي در مورد رقباي شما را جمع آوري مي كند و چشم انداز شما را پيش بيني مي كندتحقيق درباره كلمات كليدي: تحقيقات هوشمند كليد واژه ما در اين زمينه است

هنر آنچه ما انجام مي دهيم. ما به طور مشاوره سئو كامل بازار را تجزيه و تحليل كرده و كلمات كليدي را شناسايي خواهيم كرد كه به ما امكان مي دهد مخاطبان هدف خود را تعريف كرده و ترافيك ارزشمند وب سايت ايجاد كنيد. با هدف قرار دادن كلمات كليدي مناسب ، وب سايت ما مي تواند منجر به كيفيت ، افزايش فروش و موارد ديگر شود.بهينه سازي نرخ تبديل: ما روشهاي اثبات شده SEO را براي هدايت ترافيكي كه به وب سايت شما ارگانيك تر است ، اعمال مي كنيم. اين يك گام اساسي براي تغيير نرخ تبديل شما و تبديل بازديدكنندگان به مشتري و مشتري است. طرح تبديل پشتيبان بسيار مهم است. ما به افزايش ترافيك مربوطه و تقويت تبديلات شما كمك مي كنيم.مديريت اعتبار: با استفاده از خدمات مديريت مشاوره سئو اعتبار در كلاس سازماني ، به كسب و كار شما كمك مي كنيم تا ديد خود را بدست آورد و در صنعت تصويري ايجاد كنيد. ديد آنلاين برجسته منجر به شهرت بهتر و تبديل بيشتر مي شود. ما مسئوليت مديريت ادراك در مورد مارك تجاري و هويت آن را بر عهده داريم.ترافيك با كيفيت بالا تضميني: ما به عنوان يك ارائه دهنده خدمات برتر SEO در هند ، خدمات SEO با كيفيت بالا را ارائه مي دهيم كه ترافيك ارگانيك بيشتري را تضمين مي كنند. اين امر از طريق رتبه بندي بالاتر موتور جستجو و ايجاد ارتباط بيشتر وب سايت شما با هدف جستجوگر حاصل مي شود. با افزايش ترافيك ، بازگشت سرمايه بهبود مي يابد.مشاوره SEO: مشاوران متخصص SEO ما بهترين مشاوره را ارائه مي دهند. مشاوران ما در زمينه مربوطه خود بسيار مجرب و آموزش ديده اند. ما درك روشني از اينكه كدام روشهاي جستجوگر SEO مي تواند نتايج قابل اندازه گيري براي كسب و كار شما و چگونگي ارائه دهد ، ارائه مي دهيم. اين امر به تصميم گيري بهتر كمك مي كند.عملكرد بهتر صفحه: ما قول نمي دهيم يك شبه به شما ترافيك ارگانيك بدهيم. ما از ترفندهاي منحصر به فرد و سفارشي SEO براي بهبود برجسته وب سايت شما استفاده مي كنيم. مشاور باتجربه وب سايت ما در زمينه بهبود عملكرد وب سايت شما به روشي بسيار موثر كمك مي كند.رتبه بندي بالاتر وب سايت: ما از آخرين هنجارهاي صنعت و تغيير روند SEO آگاهي داريم. به عنوان شركت پيشرو ارائه دهنده خدمات SEO در هند ، تلاش ما اين است كه آنها را به طور فعالانه اجرا كنيم تا به كسب و كار شما رتبه بالاتري در خزنده هاي جستجو دهيم. و رتبه بندي بالاتر موتور جستجو به معناي ديد بيشتر و افزايش بازديد وب است.چه چيزي ما را به يك شركت ارائه دهنده خدمات SEO معتمد در هند تبديل مي كند؟ما كار خود را مي دانيم!تلاش ما اين است كه ميزان بازديد خود را به تجارت آنلاين خود افزايش دهيم ، با رتبه بندي بالاتر در موتورهاي جستجو از نام تجاري خود استفاده كنيم و وب سايت خود را براي ديد بيشتر بهينه كنيم.
تيم مشاور SEO ما از جديدترين تاكتيك هاي بهينه سازي موتور جستجو براي ارائه كمپين هاي بازاريابي قانع كننده استفاده مي كند.ما اطمينان مي دهيم كه برند شما بازخورد و بررسي بهتري از مشتريان درباره محصولات و خدمات دريافت مي كند. اين امر براي تحقق دقيق انتظارات بسيار مهم است و به يك استراتژي مشاوره سئو محصول پيشگام كمك مي كندما با استفاده از خدمات متنوعي مانند برچسب هاي Meta و بهينه سازي عنوان ، تحقيق و شناسايي كلمات كليدي و تجزيه و تحليل كامل وب سايت ، كمپين هاي اختصاصي SEO ايجاد مي كنيم. ما در همكاري با يكديگر همكاري مي كنيم تا نتايج درخشان را بدست آوريم و اين ما را به عنوان برترين شركت خدمات سئو در هند تبديل مي كند.چرا ما را انتخاب كنيد؟ما يكي ديگر از شركتهاي مشاوره SEO SEO نيستيم كه هر از گاهي با آن روبرو مي شويد.
بله ، ما يكي از بچه هاي جديد بلوك هستيم مشاوره سئو اما تيم ما متشكل از وترن ها است كه سالها تجربه در اين تجارت را دارند. بيشتر اعضاي تيم ما زماني كه اينترنت اكسپلورر يك مرورگر اصلي بود ، چند سال با آيفون ها فاصله داشت و شبكه هاي اجتماعي فقط به چند دانشگاه برتر محدود شده بودند ، كار خود را با SEO شروع كردند. در اين بين موارد زيادي در صنعت سئو اتفاق افتاده است ، قوانين تغيير كرده ، استراتژي ها و روش هاي احمقانه اي تثبيت شده است. اعضاي تيم ما آن را تجربه كرده اند و تجربه كاركردن در پروژه هاي مختلف را داشته اند.

منبع

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]

 
 

 


معرفي وبلاگ

معرفي بهترين سرويس هاي اينترنتيفهرست اصلي

صفحه نخست
پست الكترونيك
آرشيو مطالب
افزودن به علاقه مندي ها
صفحه خانگي
 


آرشيو موضوعي

موضوعي ثبت نشده است


آرشيو ارسال ها

ارديبهشت ۱۴۰۱
فروردين ۱۴۰۱
بهمن ۱۴۰۰
مهر ۱۴۰۰
مرداد ۱۴۰۰
تير ۱۴۰۰


پيوند ها

خريد اپل ايدي
سئو
ساخت وبلاگ
طراحي پست اينستاگرام
برقكار سيار

 [ ساخت وبلاگ ]