اينترنت سرويس

اينترنت سرويس

    

صفحه اصلي | آرشيو وبلاگ | تماس با ما
۲۰ تير ۱۳۹۹
راهنماي خريد كامپيوتر در سال 1399

دور از واقعيت نيست اگر بگوييم سال گذشته يكي از سخت‌ترين سالها براي خريد كامپيوتر و تهيه تجهيزات مرتبط با آن در ايران بود. فقدان شديد موجودي قطعات روز دنيا در كنار نوسانات بي‌رحمانه ارزي، عرصه را چنان بر دوست‌داران سخت‌افزار كامپيوتر تنگ كرد كه به ناچار، يا از خير تهيه كامپيوتر و ارتقا سيستم خود گذشتند و يا براي خريد ساده‌ترين و ابتدايي‌ترين قطعات Entry Level، تن به پرداخت هزينه‌هاي هنگفت دادند و در نتيجه آن به زير بار قرض رفته و دچار فشار‌هاي اقتصادي شدند. راهنماي خريد كامپيوتر در سال 1399 را در شرايطي مي نويسيم كه نه تنها اميدي به بهبود شرايط اقتصادي نيست، بلكه همه‌گيري بيماري كرونا چشم انداز جالبي را از وضعيت اقتصادي آينده نشان نمي‌دهد.
با توجه به افزايش شديد قيمت قطعات بعد از تعطيلات سال نو، توصيه اول ما به عاشقان سخت افزار و كامپيوتر، مهاجرت به كشور هاي ديگر است تا بتوانند ضمن زندگي در آسايش، ديگر نگران از بين رفتن ارزش پول خود نباشند و بدون دلهره، به روز ترين قطعات دلخواه خود را به قيمت مناسب تهيه كنند. در صورتي كه چنين امكاني وجود ندارد، به مانند سال گذشته توصيه ما همواره خريد قطعه به قطعه كامپيوتر و در طول يك بازه زماني است. در ايران براي تهيه يك كامپيوتر معمولي كاره راه انداز، حداقل نياز به 20 تا 30 ميليون تومان بودجه اوليه است، تازه آنهم نه قطعاتي كه دلخواه شماست، بلكه در اغلب موارد مجبور به خريد قطعاتي هستيد كه در بازار صرفا وجود دارند. در وضعيتي هستيم كه اغلب خانواده ها چنين بودجه اي را به عنوان پس انداز براي تهيه سيستم ندارند، پس بهتر است قطعات را به تدريج و تك به تك تهيه كنيد تا پس از مدتي موفق به داشتن كامپيوتر شويد. بسته به ميزان پس انداز شما، پروسه تهيه كامپيوتر ممكن است حتي تا يك سال به طول انجامد، بنابراين بايد صبور باشيد.
با اين مقدمه، به سراغ راهنمايي براي تهيه قطعات مورد نياز يك كامپيوتر مي رويم.
1. نوع كاربري خود را مشخص كنيدراهنماي خريد كامپيوتر در سال 1399كامپيوتر يك دستگاه همه فن حريف است. شما مي توانيد با ضعيف ترين سيستم هاي كامپيوتري هم بازي كنيد، اما به صرف وجود امكان بازي در يك كامپيوتر، نمي توان نام آن را سيستم گيمينگ نهاد. سيستم مناسب گيم خصوصيات و استانداردهايي دارد كه هر كامپيوتري از آن بهره مند نيست. همچنين شايد با هر سيستمي بتوان رندر گرفت، اما سيستم مناسب رندر مقوله ي جداگانه و كاملا تخصصي است. با در نظر گرفتن اين موارد، سعي كرديم يك حدود و مرز بندي بين سيستم ها بر اساس نوع كاربري آنها داشته باشيم تا اگر مثلا به دنبال يك سيستم خانگي هستيد، ذهنيت كلي از قطعات مورد نياز و حداقل ها داشته باشيد.
نوع كاربري از آن جهت اهميت پيدا مي كند كه با دانش و اطلاع كافي نسبت به جوانب و عملكرد مورد نياز خود، به دنبال تهيه قطعات به صورت هدفمند باشيد. توجه به حداقل ها، مبناي اين جدول بوده است، بنابراين اگر بودجه خوبي داريد، سيستمي بسيار قدرتمند‌تر از چيزي كه ما در جدول پيشنهاد داده ايم مي توانيد ببنديد. اما اگر بودجه كمي داريد، با ادامه اين مقاله همراه ما باشيد.
2. ايده‌آل‌گرا نباشيدسال 84 فكر مي‌كردم بدون يك پردازنده رده بالا، و يك مادربرد خوب و كولر حرفه اي نمي شود درست و حسابي اوركلاك كرد؛ 10 سال بعد، به اين نتيجه رسيدم كه حالا تلاش خود را بكنيم تا پردازنده و مادربرد رده بالا تهيه كنيم، بعدش اگر توانايي خريد كولر خوب را نداشتيم فوقش از خير اوركلاك مي گذريم. اما حالا با اين قيمت ها، كلا به اين فكر مي كنم كه اصلا چه نيازي به اوركلاك هست؟
به همين صورتي كه توضيح دادم، مجبور هستيد از ايدآل هاي خود عقب نشيني كنيد. براي داشتن يك سيستم گيمينگ حتما كه نبايد كه پردازنده Core i7 يا كارت گرافيك RTX داشته باشيد؛ حتي با Core i3 9100 و RX580 هم مي توان فريم ريت شرافتمندانه اي از سيستم گرفت. به قول معين، اگر نباشد دريا، به قطره اكتفا كن. شرايط ايران كه مثل يك كشور عادي نيست كه انتظار داشته باشيم يك سيستم خوب up-to-date تهيه كنيم. بايد بي خيال ايده‌آل‌ها شد. تنها توصيه ما اين است كه فقط حداقل استاندارد ها را تا جاي ممكن رعايت كنيد. مثلا براي سيستم پاور غير استاندارد نبنديد و يا به خاطر قيمت كمتر، اس‌اس‌دي برند متفرقه يا مادربرد بدون گارانتي تهيه نكنيد.
3. از گلوگاه دوري كنيدراهنماي خريد كامپيوتر در سال 1399به صورت عاميانه، اگر قطعه اي در كامپيوتر به دليل ضعف ذاتي مانع از رسيدن ديگر قطعات به حداكثر توان خود شود، آن قطعه گلوگاه ايجاد كرده است و مي بايستي با مدل قوي تر عوض شود. مثلا اگر كارت گرافيك شما خيلي قوي تر از پردازنده شما باشد، نمي توانيد از حداكثر توان آن استفاده كنيد چرا كه پردازنده ناتوان از تحليل و پردازش به موقع حجم اطلاعاتي است كه از / به سمت كارت گرافيك روانه مي شود. پس بهتر است به هنگام انتخاب قطعات، تناسب را رعايت كنيد؛ به قول ديالوگ معروف فيلم كمال الملك: كار جهان به اعتدال راست مي‌شود، همه‌چيزمان بايد به همه‌چيزمان بيايد.
بخش Bottleneck Calculator در سايت PC-Builds مي تواند راهنماي شما در اندازه گيري تناسب ميان پردازنده و كارت گرافيك باشد. مطابق اطلاعات اين سايت، گلوگاه زير 30 درصد قابل قبول است و مي توان گفت دو قطعه با هم مچ هستند.
اين را هم به خاطر داشته باشيد كه كامپيوتر بدون SSD از گلوگاهي به اسم هارد ديسك رنج مي برد، بنابراين هميشه بايد تهيه يك SSD را در اولويت اول خريد قرار داد.
4. قدرت خريد خود را ارزيابي كنيدراهنماي خريد كامپيوتر در سال 1399اگر در زندگي نان بازوي خود را مي خوريد، يعني نمي توانيد بودجه كافي براي خريد يكباره كامپيوتر فراهم كنيد؛ بنابراين به صورت قطعه به قطعه براي خريد بايد اقدام كنيد كه آن هم اگر بتوانيد از هزار خرج واجب ديگر بزنيد تا كم كم پول جمع كنيد و كنار بگذاريد شايد بشود كاري كرد. مثلا براي خريد ارزانترين پردازنده مخصوص سيستم گيمينگ، حداقل بودجه اي معادل 150 دلار (حدودا بين 2 تا 5 ميليون تومان) مناسب است كه مي توان به وسيله فوتو سنتز و نخوردن و نياشاميدن در مدت دو ماه آن را جمع كرد. يا براي سيستم اداري مي توانيد نصف اين ميزان را در نظر بگيريد. پس از تهيه اين قطعه، مي توانيد براي مادربرد و ديگر قطعات بودجه در نظر بگيريد و سعي كنيد در ماه هاي بعدي پس انداز كنيد. هميشه آمادگي افزايش قيمت را داشته باشيد! هرچه خريد قطعه اي را به عقب بي اندازيد، احتمال گرانتر شدن و ناموجود شدن آن بيشتر است.
پر واضح است در روزگاري كه مردم در تهيه نياز هاي اوليه خود دچار سختي هستند، ديگر توان خريد كامپيوتر نيست. اما كامپيوتر هم جزئي از نيازهاي اوليه هر انسان است. هرچند در هرم سلسله مراتب نيازهاي انسان نامي از كامپيوتر برده نشده، اما براي ثبت نام در هزار و يك سايت و مجموعه و حتي دريافت يارانه، نياز به كامپيوتر و تجهيزات مرتبط با آن بشدت حس مي شود. ديگر روزگاري نيست كه بتوان بدون كامپيوتر زندگي گرد، پس هرچند بسيار گران، اما براي تهيه آن بايد كوشيد و در اين ميان، به قول آقاي رييس جمهور، هرچه لعنت داريد بركسي لعنت كنيد كه اين شرايط را براي كشور بوجود آورد.
 5. مشاوره بعد از خريد ممنوعراهنماي خريد كامپيوتر در سال 1399بعد از امتحانات نهايي، بدترين كار ايستادن در حياط مدرسه و بررسي پاسخ صحيح سوالات امتحان با ديگر همكلاسي ها است. وقتي امتحان را داده ايم و تمام شده است، ديگر دانستن پاسخ صحيح سوالات به چه كاري مي آيد؟ فرض كنيم متوجه شويم فلان پاسخ ما به فلان سوال اشتباه بوده، دانستن پاسخ درست ديگر چه فايده اي دارد به غير از اعصاب خوردي؟
بنابراين، پس از خريد، هرگز از كسي راجب آن نظر خواهي نكنيد! هر مشاوره اي لازم داريد، هر تحقيقي نياز داريد، پيش از خريد انجام دهيد. پس از خريد، ديگر مشاوره فايده اي ندارد. ارزان خريده باشيد، گران خريده باشيد، اگر بدترين خريد دنيا هم كه باشد، اهميتي ندارد؛ فقط به اين فكر كنيد هرچه كه بوده، خوب خريدين، شما تصميم درستي براي خريد گرفته ايد و آن بهترين انتخاب شما بوده است. بالاخره كاري است كه شده، پس نه خود به آن فكر كنيد و نه راجب خريد آن از كسي نظر بخواهيد.
6. كمك فني بگيريدراهنماي خريد كامپيوتر در سال 1399اگر از نحوه بستن يك سيستم كامپيوتري اطلاعي نداريد، و يا به هر شكل، نياز به مشاوره يا كمك داريد، بهتر است از كسي يا شخصي كمك بگيريد. اين شخص مي تواند فروشنده قطعات باشد و يا مي تواند يك متخصص سخت افزار باشد و يا هر كسي كه شما به نظر ايشان اعتماد داريد. فروم هاي تخصصي كامپيوتر مانند فروم سخت افزار مي تواند محل مناسبي براي دريافت مشاوره باشد. همه در انتخاب مشاور آزاد هستند اما اگر كسي را به عنوان مشاور انتخاب مي كنيد، تمام نظراتش را اجرا كنيد و فقط از يك منبع يا يك شخص واحد مشاوره بگيريد.
هفته اول اسفند ماه به يكي از دوستان مشاوره سيستمي براي رندر داديم كه به دليل قرارگيري ايران در ليست سياه FATF قيمت ارز بالا رفت، و اجناس يك شبه گران شد. در سيستمي كه با بودجه 55 ميليون تومان روز پنج شنبه پيشنهاد شد به فاصله 48 ساعت در روز شنبه با 3.5 ميليون تومان افزايش قيمت مواجه شديم. به صاحب سيستم عرض كرديم اشكالي ندارد و بخر، اوضاع بدتر مي شود؛ اما ايشان زير بار نرفتند و در نهايت كل خريد كنسل شد. آن زمان 3.5 ميليون تومان افزايش قيمت باعث كنسل شدن شد، اما حالا همان سيستم را نمي توان با 70 ميليون تومان هم جمع كرد. پس اعتماد به مشاور حرف اول را مي زند، چرا كه جلوي ضرر را مي گيرد.
همچنين بعضا ديده شده است بسياري از افرادي كه اطلاع كافي نسبت به سخت افزار كامپيوتر ندارند، به سراغ چند نفر مي روند و هر كسي حرف خودش را مي زند و بدتر كاربر را گيج مي كنند. اين موضوع اصل مشاوره دقيق فني را زير سوال مي برد. پس بهتر است فقط يك شخص را انتخاب و صرفا به حرفهاي ايشان گوش دهيد و نظراتش را اجرا كنيد.
7. مرحله انتخاب قطعات سيستمبا ذكر اين نكته كه طبقه بندي جداول زير، صرفا مقايسه حدودي قدرت قطعات را نشان مي دهد؛ براي بررسي دقيق تر قدرت پردازنده ها در نرم افزار ها و بازي هاي مختلف، تحقيق ميداني لازم است. اما به جهت راهنمايي و سهولت در طبقه بندي به صورت كلي مي توان قطعات را بدين شكل كه در جداول نشان داده شده، طبقه بندي كرد.
پردازنده و مادربرد براي گيمينگجدول مقايسه پردازنده هاي Intel و AMD سال 2020ليست پردازنده هاي رده بالاي مناسب سيستم هاي گيمينگ در جدول فوق نمايان است. در صورتي كه حداقل مي توانيد تا 20 ميليون تومان بودجه فقط براي خريد پردازنده و مادربرد كنار بگذاريد، از ميان پردازنده هاي اين طبقه در كنار مادربرد‌هاي Z390 مخصوص اينتل و X570 مخصوص AMD استفاده كنيد. به ياد داشته باشيد اگر سيستم را صرفا براي گيمينگ مي بنديد، پردازنده هاي اينتل قوي ترند و در كل عملكرد بهتري نسبت به AMD در گيم دارند. براي گيمينگ تركيب پردازنده هاي فوق در كنار كارت هاي گرافيك رده بالا و مانيتور هاي 2K و 4K غوغا مي كند.
جدول مقايسه پردازنده هاي Intel و AMD سال 2020يك پله پايين تر در رنج تا 15 ميليون تومان، براي گيمينگ مي توانيد از پردازنده‌هاي ضريب بسته اينتل بهره بگيريد. AMD در اين رده چيز قابل قبولي ارائه نكرده است بنابراين بهترين انتخاب تركيب پردازنده هاي ضريب بسته اينتل با مادربرد هاي H370 و B360 است. براي گيمينگ اين پردازنده ها خوراك كارت هاي گرافيك ميان رده رو به بالا، و مانيتور هاي FHD و 2K هستند.
جدول مقايسه پردازنده هاي Intel و AMD سال 2020يك سطح پايين تر در رنج قيمتي تا 10 ميليون تومان، به حداقل ها براي گيمينگ ميرسيم. جايي كه هم AMD و هم INTEL حرفهاي زيادي براي گفتن دارند. به ياد داشته باشيد مادربرد هاي سري 300 اينتل با نسل 8 و 9 سازگار هستند و نسل 7 صرفا با مادربرد هاي سري 200 سازگاري دارد. در بخش AMD اما مي توانيد گزينه هاي خوبي را با توجه به بودجه داشته باشيد. مادربرد هاي سري X300 و X400 و X500 اي ام دي، همه با پردازنده هاي نسل 2 و 3 رايزن سازگاري دارند به شريط ارتقاي بايوس مادربرد و چك كردن سازگاري از طريق بخش CPU Compatibility سايت سازنده مادربرد. تركيب اين پردازنده ها با كارت هاي گرافيك ميان رده به همراه مانيتور FHD نتيجه بسيار دلچسبي براي بازي به همراه دارند.
جدول مقايسه پردازنده هاي Intel و AMD سال 2020پايين رده ترين پردازنده ها اصولا براي سيستم هاي اداري و خانگي كاربرد دارند و از نظر فني نمي توان نام آنها را گيمينگ نهاد. اما با توجه به قيمت بالاي پردازنده ها، اين جدول را صرفا براي راهنمايي و تشخيص قدرت مقايسه اي پردازنده ها تهيه كرديم. اگر هدف گيمينگ است به سراغ مانيتور هاي 17 و 19 اينچي HD و كارتهاي گرافيك رده پايين برويد.
پردازنده و مادربرد براي رندرينگجدول مقايسه پردازنده هاي Intel و AMD سال 2020در بحث رندرينگ، پردازنده هاي پر قدرت AMD، اعم از مدلهاي چند ده ميليوني تردريپر نسل سوم، و Ryzen 9، در اولويت هستند. اصولا اشتباه محض است اگر براي رندرينگ به سراغ پردازنده هاي تيم آبي برويد. پيشنهاد ما اين است براي سيستم هاي رندر در سطح و كلاس A، به دنبال تركيب پردازنده هاي رايزن 9 AMD با مادربرد هاي X570 باشيد. تركيب قدرت چند كارت گرافيك و RAID كردن SSD هاي NVMe، خوراك اين پردازنده هاست.
جدول مقايسه پردازنده هاي Intel و AMD سال 2020يك پله پايين تر، هنوز پردازنده هاي AMD جذابيت هاي خودشان را دارند. اگرچه نسل سوم رايزن به حق، پرچمش براي رندرينگ بالاست. اما براي دوستاني كه رندر هاي ويديويي و مصارف اديت عكاسي دارند، پردازنده هاي اينتل در صورتي كه قيمت بهتري داشته باشند، مناسب ترند.
جدول مقايسه پردازنده هاي Intel و AMD سال 2020در كلاس C پردازنده ها، كه عملا مي توان گفت هيچ كدام مناسب رندر نيستند اما به دليل اينكه ممكن است دوستان رندركار با بودجه محدود هم به سراغشان آيند، ليست فوق تهيه شده است. پردازنده هاي AMD با مادربرد هاي سري 300، 400 به خوبي مچ مي شوند. پردازنده هاي اينتل نيز، با مادربرد هاي سري 300 اينتل تركيب خوبي را تشكيل مي دهند.
كارت گرافيكدر مورد كارتهاي گرافيك مخصوص رندرينگ نمي توان راهنمايي عمومي ارائه كرد و نيازمند بحث تخصصي مبتني بر نوع نرم افزار مورد استفاده است. بنابراين ما در بخش كارت گرافيك اين مقاله، صرفا به راهنمايي براي سيستم هاي گيمينگ خواهيم پرداخت.
جدول مقايسه كارتهاي گرافيك انويديا معماري تورينگ سال 2020جدول فوق، رده بندي كارت هاي گرافيك نسل Turing انويديا را به خوبي نمايش مي دهد. از ارزانترين (در بالاي جدول) تا گران ترين گزينه ها را مي توانيد متناسب با دقت مانيتور خود انتخاب كنيد.
گرافيك هاي كلاس Aشامل كارتهاي گرافيكي است كه اگر  تصميم جدي به بازي در دقت 4K داريد در تركيب با پردازنده هاي گيمينگ كلاس A، بهترين نتيجه را به شما مي دهند. كليه كارتهاي گرافيك بالاي 10 ميليون تومان، از RTX2070 به بالا در اين رسته از گرافيك ها طبقه بندي مي شوند. در سمت AMD، كارتهاي گرافيك AMD Radeon RX 5700XT و AMD Radeon VII نيز در اين دسته قرار مي گيرند.
گرافيك هاي كلاس Bدر صورتي كه بودجه شما را مجبور به انتخاب از دسته پايينتري از كارتهاي گرافيك مي كند، بايد به سراغ سطح B اين كارت ها برويد كه مناسب بازي در دقت FHD و 2K هستند. كارتهاي گرافيگي مانند RTX2060 Super و از نسل قديمي تر، كارتهايي مانند GTX1070Ti، و RX 5700 و RX Vega 64  مي توانند در اين رنج پله ي اول خوبي براي بازي در مانيتور ها با دقت 2K باشند. در اين سطح از گرافيك بازي در 4K را فراموش كنيد.
گرافيك هاي كلاس Cبراي بازي در دقت فول اچ دي يا 1080P، مي توانيد به سراغ گزينه هاي مانند كارتهاي گرافيك GTX1660، تا GTX1660Ti از نسل جديد برويد. بهترين كارت گرافيك براي بازي در دقت فول اچ دي RTX2060 است. كارتهاي گرافيك ضعيف تر در اين رسته، شامل RX580 و GTX1060 6G و در نهايت RX570 مي شود. در اين ميان كارتهاي RX580 و GTX1060 6G  اولويت و توصيه اول ما براي بازي در فول اچ دي به شمار مي رود.
گرافيك هاي كلاس Dپايين ترين Level براي كارت هاي گرافيك در رنج بين 3 تا 5 ميليون تومان قرار مي گيرند. شامل كارتهاي مانند GTX1650 و كارت گرافيك GTX1050Ti مي شوند، كه مي توانند بازي ها را با جزييات منصفانه در دقت فول اچ دي روان اجرا كند.
مانيتورسال گذشته در راهنماي خريد توضيح مفصلي در مورد انتخاب مانيتور داديم كه خيلي كاربردي از آب در نيامد. بخصوص با اين قيمت هاي فضايي امسال راهنمايي پارسال ديگر اصلا كاربردي نيست. بنابراين فقط خصوصيات مهم را بازگو مي كنيم تا بتوانيد در هنگام خواندن مشخصات، به ارزيابي مناسبي نسبت به عملكرد مانيتور برسيد. هر مانيتوري كه قيمت آن به بودجه شما نزديك بود و اين خصوصيات را بر اساس نوع كاربري شما داشت، مي تواند گزينه خوبي باشد.
يك مانيتور خوب داراي اين خصوصيات است:
دقت آن حداقل 1080P يا F.HD باشد. (هرچه رزلوشن بيشتر باشد وسعت تصوير نمايش داده شده بيشتر است در عوض كارت گرافيك قوي تري نياز دارد)زاويه ديد 178 درجه افقي/178 درجه عمودي باشدشدت نور آن بين 250 تا 350 نيت (كاندلا) باشدميزان تاخير Response Time آن بين 1 تا 5 ميلي ثانيه باشد (هرچه كمتر براي بازي مناسبتر)دقت sRGB آن بالاي 87 درصد باشد (هرچه به 100 نزديكتر باشد براي كارهاي گرافيكي مناسبتر است)نرخ به روز رساني 60Hz به بالا داشته باشد (هرچه بالاتر براي بازي بهتر)داراي دو امكان Flicker Free و Low Blue Light براي محافظت از چشم باشدمانيتور هاي گيمينگ داراي قابليت Free Sync و G.Sync پارگي تصوير كمتري در بازي دارندمانيتور هاي مخصوص مهندسي بهتر است داراي امكان CAM/CAD باشدحافظه موقت RAMبراي انتخاب رم، طبقه بندي را متناسب با مادربرد و پلتفرم بايد در نظر گرفت. براي كليه مادربرد هاي X570، Z390 و Z370  كه با تركيب پردازنده هاي ضريب باز بسته شده اند، رمهاي فركانس 4133MHz به پايين مناسب هستند؛ اگرچه فركانس هاي بالاتر از اين ميزان هم ممكن است بر روي پردازنده و مادربرد هاي High End اين پلتفرم ها اجرا شوند اما امكان رسيدن به فركانس هاي بالاتر از اين ميزان كمي به شانس هم بستگي دارد. از اين رو ما اصل را بر روي امكان عملياتي فركانس خريداري شده در ميدان عمل قرار مي دهيم و فعلا توصيه نمي كنيم رمي بالاتر از ميزان فركانس 4133 تهيه كنيد.
از نظر حجم، كليه بازي ها مي توانند به خوبي با 16 گيگابايت رم در سيستم هاي دو كاناله اجرا شوند، اما، براي گرافيك هاي كلاس A، استفاده از حداقل حجم 32 گيگابايت رم توصيه مي شود. اين توصيه الزامي نيست اما براي پيشگيري از هرگونه گلوگاه بهتر است از  حداقل اين ميزان از حجم رم با فركانس 3400 تا 4000 مگاهرتز استفاده شود. استفاده از مدلهاي RGB بنابر سليقه كاربر توصيه مي شود.
براي كليه مادربرد هاي H370، B360، H310، رمهاي فركانس 2666MHz پيشنهاد مي شود. مجددا توصيه اكيد ما به استفاده از 16 گيگابايت رم به صورت دو كاناله است.
مادربرد هاي AMD B450، B350 و A320 نيز مي توانند از رمها با فركانس پايه 2400MHz تا 3200MHz استفاده كنند. به غير از سيستم هاي اداري و خانگي، در هيچ حالتي حجم كمتر از 8 گيگابايت به صورت دو كاناله پيشنهاد نمي دهيم.
هارد ديسكدر حال حاضر جدي ترين برند مطرح در بازار هارد ديسك ها براي نياز هاي عمومي Western Digital است و بقيه برند ها به دنبال آن قرار مي گيرند. نه اينكه لزوما وسترن ديجيتال بهترين باشد، اما نسبت به بقيه در حال حاضر مطرح تر است، از اين رو راهنمايي ما هم بر اساس طبقه بندي هارد ديسك هاي وسترن ديجيتال است. وسترن ديجيتال از رنگ ها براي طبقه بندي هارد ديسك هاي خود بهره برده است.
هارد ديسك هاي رنگ طلايي Gold مخصوص مصارف Data Center، رنگ قرمز Red و Red Pro مخصوص استفاده در NAS، و رنگ بنفش Purple مخصوص استفاده در سيستم هاي امنيتي ضبط تصاوير DAS ،NVR و يا CCTV است.
جدول مقايسه هارد ديسك هاي وسترن بلك سال 2020در ليست فوق از هارد ديسك هاي بلك، تنها مدلهايي قرار گرفته اند كه در سال 2018-2019 توليد شده اند. از نظر قيمت و از نظر بعد اقتصادي، واقعيتش توصيه ما بر اين است به هيچ عنوان بر روي هارد ديسك هاي بلك سرمايه گذاري نكنيد، بهتر است هزينه را جاهاي ديگر انجام داد، وليكن اگر دوست داشتيد از بهترين ها در كيس خود استفاده كنيد، از ليست فوق، با توجه به قدرت و سرعت يكي را مي توانيد انتخاب كنيد. فقط نيم نگاهي به ميزان وحشتناك نويز توليد شده توسط اين درايو ها هم داشته باشيد كه مجبور به تحمل آن هستيد.
در مورد هارد ديسك هاي خوش قيمت تر آبي نيز مي توان به ليست زير رجوع كرد:
جدول مقايسه هارد ديسك هاي وسترن آبي سال 2020به مانند ليست قبلي، اين جدول متشكل از مدلهايي است كه در سال 2018-2019 توليد مي شوند و مابقي درايو هايي كه در اين ليست حضور ندارند، منسوخ و ديگر توليد نخواهند شد. پيشنهاد اصلي ما سرمايه گذاري بر روي درايو WD10EZEX است، تنها مدل 7200 دور موجود كه كمترين نويز را در ميان ديگر درايو هاي موجود در هر دو ليست دارد.
اس‌اس‌دي‌حافظه هاي SSD تنوع و اشكال فراواني دارند، به همين جهت پيشنهاد مي شود اگر با اس‌اس‌دي‌ها آشنايي نداريد، ابتدا مقاله آشنايي با انواع اس‌اس‌دي‌ها از نظر درگاه اتصال را مطالعه بفرماييد.
جدول مقايسه بهترين SSD هاي سال 2020هر چه حجم اس‌اس‌دي‌ها بيشتر باشد سرعت و دوام آنها بيشتر است و در نتيجه گران قيمت‌تر هستند. براي مقايسه بهترين اس‌اس‌دي‌هاي NVMe دنيا مي توانيد به جدول فوق مراجعه بفرماييد. خدا رو شكر دو سوم اين ليست اصلا در ايران موجود نيست، بنابراين پيدا كردن بهترين اس‌اس‌دي‌ها در بازار ايران اصلا كار سختي نيست.
البته براي مقايسه صرفا مدل يك ترابايتي اين اس‌اس‌دي‌ها در جدول آمده است كه مي توان به طور كلي، توانايي آنها را در حجم هاي مشابه تسري داد و بر همين اساس و ترتيب رده بندي كرد.
به يك نكته در اينجا اشاره كنم، و آنهم حضور حافظه Intel 905P Optane در آخر جدول است كه اگرچه از نظر سرعت بسيار عقبتر از ديگر اس‌اس‌دي‌هاي روز دنياست اما به دليل طول عمر بالا، براي استفاده در سيستم هاي Work Station مجهز به پردازنده هاي پر قدرت تردريپر نسل سوم، از بقيه موارد مناسب تر است. نام Optane را با قابليت حافظه هاي Optane در مادربرد هاي Z370 و Z390 اشتباه نگيريد، اس اس دي 905P اينتل مانند ديگر اس اس دي ها مي تواند در سيستم هاي مبتني بر پلتفرم AMD هم كار كند.  
جدول مقايسه بهترين SSD هاي سال 2020برترين اس‌اس‌دي‌هاي ساتا نيز در تصوير فوق رده بندي شده اند. 2 نكته را به ياد داشته باشيد:
شركت توشيبا، برند اس‌اس‌دي‌ Plextor را از شركت Lite On خريده است. بنابراين ديگر چيزي به اسم پلكستور نخواهيم داشت.شركت وسترن ديجيتال، شركت SanDisk را خريده است و اس‌اس‌دي‌هاي سانديسك عموما همان اس‌اس‌دي‌هاي ري‌برند شده‌ي وسترن ديجيتال هستند. بنابراين پول اضافي بابت برند سانديسك ندهيد.خنك كننده (كولر)تصوير كولر استوك اينتلپردازنده هاي رايزن AMD از هر نسلي تقريبا همه به ايركولر خوب و پرقدرت مجهز هستند. با توجه به اينكه AMD فركانس پردازنده هاي رايزن را تا خرخره بالا آورده است، عملا هيچ فضايي براي اوركلاك پردازنده هاي رايزن وجود ندارد، بنابراين وقت و پول خود را براي تهيه كولر بهتر براي پردازنده هاي رايزن دور نريزيد.
تنها براي پردازنده هاي اينتل، آن هم در مدلهاي ضريب باز، نياز به تهيه كولر است. اگر قصد اوركلاك نداريد، مي توانيد از ايركولر هاي خوش قيمت گرين و كولرمستر در رنج قيمتي 600 تا 2 ميليون تومان استفاده كنيد. اگر مي خواهيد يك پله بالاتر هزينه كنيد، سراغ محصولات خوش ساخت Noctua برويد اگر كه موجود بود.
اگر قصد اوركلاك به صورت جدي داريد، بايد 4 تا 7 ميليون تومان حداقل هزينه براي واتركولر دهيد، كه منطقي نيست. شما فرضا در بهترين حالت 10 درصد قدرت بيشتر را با اوركلاك تجربه خواهيد كرد كه ارزش چنين هزينه اي را ندارد. در پردازنده هاي ضريب بسته و رده پايين اينتل، اغلب كولر استوك پردازنده كفاف خنك سازي آن را مي دهد و نيازي به تهيه كولر نيست. به هنگام تهيه ايركولر و واتركولر، به قابليت هاي كيس خود توجه كنيد كه توانايي پذيرايي از كولر مورد نظر شما را داشته باشد.
كيس و پاوردر مورد پاور، خيلي به رنگ ها (گولد،پلاتينيوم، تيتانيوم) توجهي نكنيد؛ در ايران قيمت برق بسيار ارزان است و اهميتي ندارد پاور شما طلايي است يا پلاتينيومي. تصور نكنيد اگر يك پاور پر قدرت براي سيستم تهيه كنيد به قطعات لطف كرده ايد. بر عكس، اگر پاور انتخابي شما دائما كمتر از 10 درصد توان خود مصرف داشته باشد، شما آن پاور را تحت فشار شديد قرار داده ايد. پس تناسب را براي پاور هم رعايت كنيد. حتما سعي كنيد با كمك موتور محاسبه گر Outervison از ميزان مصرف سيستم خود مطلع شويد و پاور سيستم را نهايتا 100 وات بيشتر برداريد.
براي سيستم هاي اداري خيلي مهم نيست پاور معتبر باشد، اما براي مصارف خانگي، گيمينگ و رندرينگ حتما از پاور هاي معتبر استفاده كنيد. شركت هايي كه پاور هاي معتبر و مطمئن در بازار ايران دارند، گرين، كولرمستر، انرمكس، انتك، سيلوراستون، كورسير و ايسوس هستند.
در مورد كيس، نوشتن راهنماي خريد آنچنان كاربرد فني ندارد، چراكه در سال جديد به لطف ارزش بالاي پول ملي، يك كيس 200 هزار توماني به قيمت 2 ميليون تومان به فروش مي رسد. با اين قيمت ها اگر سيستم را بر روي ميز اسمبل كنيد بسيار به صرفه تر است. اگر توانايي مالي وجود دارد، سعي كنيد يك كيس استاندارد، با درگاه هاي متنوع USB 2 و USB 3 تهيه كنيد. سعي كنيد پايه هاي كيس حتي الامكان بلند باشد و پنل درگاه هاي آن در قسمت بالاي كيس قرار داشته باشد. وجود فن هاي پيش فرض بر روي كيس يك عامل مثبت در عملكرد كولينگ كيس به شمار مي رود. كيس را از نظر سازگاري با ابعاد كارت گرافيك، و قابليت پذيرايي از ابعاد ايركولر و واتركولر ها حتما مورد بررسي قرار دهيد.
در پايان، با آرزوي تندرستي براي همه ي شما دوستان، اميدواريم وضع اقتصادي براي مردم ايران بهتر شود. مثل هميشه، سوالات مربوط به راهنمايي براي خريد قطعات در پايين اين مطلب پاسخ داده مي شود.

سخت افزار مگ

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۷ تير ۱۳۹۹
راهنماي خريد بهترين لپ تاپ دانشجويي و اقتصادي

در اين مقاله، قصد داريم بهترين لپ‌تاپ‌هاي اقتصادي را معرفي كنيم؛ لپ‌تاپ‌هايي كه با حداقل هزينه، بتوانند پاسخ‌گوي نيازهاي روزمره باشند. با زوميت در راهنماي خريد بهترين لپ‌تاپ دانشجويي همراه شويد.

واقعيت اين است كه مثل چند سال پيش، لپ‌تاپ ديگر كالايي نيست كه به‌راحتي بتوان آن را تهيه كرد. حالا براي خريد لپ‌تاپ نو، در خوش‌بينانه‌ترين حالت بايد چهار‌پنج ميليون تومان هزينه كنيد. در اين اوضاع‌واحوال، دانشجويان قشري هستند كه بيشترين سختي را متحمل مي‌شوند؛ كساني كه به‌دليل وضعيت تحصيلي مجبورند لپ‌تاپ تهيه كنند؛ ولي اكثرشان نمي‌توانند چنددَه‌ميليون تومان براي خريد لپ‌تاپ مناسب بپردازند.
بهترين لپ‌تاپ دانشجويي مدلي است كه بتواند با كمترين قيمت، همه‌ي وظايف روزمره را انجام دهدهمين موضوع باعث شد راهنماي خريد بهترين لپ‌تاپ دانشجويي را تهيه كنيم. در اين مقاله، قصد داريم بهترين لپ‌تاپ‌هاي ارزان‌قيمت بازار را معرفي كنيم تا بتوانيد با كمترين هزينه، بهترين كامپيوتر شخصي قابل‌حمل را بخريد. البته در نظر داشته باشيد منظور از «لپ‌تاپ ارزان‌قيمت» دستگاه‌هايي با قيمت ۵ تا ۱۰ ميليون تومان است.
بيشترين مصرف لپ‌تاپ‌هاي دانشجويي، گشت‌و‌گذار در اينترنت، كار با نرم‌افزارهاي مجموعه آفيس، تماشاي فيلم و گوش‌كردن به موسيقي است؛ بنابراين، بايد به‌دنبال لپ‌تاپي باشيد كه با وجود قيمت مناسب، بتواند حداقل در كل دوره‌ي دانشجويي بدون مشكل كند.
۱. بهترين لپ‌تاپ‌هاي دانشجويي و اقتصادي تا ۶ ميليون توماناگر نخواهيد دستگاه دست‌دوم بخريد، بايد بدانيد در زماني‌كه اين مقاله را مي‌نوشتيم، حداقل بايد بين ۴ تا ۶ ميليون تومان براي خريد لپ‌تاپ هزينه مي‌كرديد. شايد بتوانيد يكي‌دو مدل ارزان‌تر هم پيدا كنيد؛ ولي مدل‌هايي هستند كه ارزش خريد ندارند. در بازه‌ي قيمتي ۴ تا ۶ ميليون تومان، لپ‌تاپ‌هاي زيادي در بازار وجود دارد كه اكثرشان هم مشخصات كم‌وبيش يكساني دارند. در‌اين‌ميان، مدل‌هايي هستند كه در‌مقايسه‌با ساير مدل‌ها، ارزش خريد بيشتري دارند و تجربه‌ي كاري بهتري دراختيارتان قرار مي‌دهند.
ايسر اسپاير A315راهنماي خريد لپ تاپ دانشجويي - ايسر A315
سري لپ‌تاپ‌هاي اسپاير A315 ايسر به‌صورت كلي يكي از لپ‌تاپ‌هاي اقتصادي برتر بازار محسوب مي‌شود كه از بازه‌ي قيمتي كمتر از ۶ ميليون تومان شروع مي‌شود و به مدل‌هايي با قيمت بيش از ۱۰ ميليون تومان مي‌رسد. اگر بخواهيد با كمترين هزينه‌ي ممكن كامپيوتر قابل‌حمل بخريد، مي‌توانيد يكي از مدل‌هاي اقتصادي سري لپ‌تاپ ايسر اسپاير A315 را تهيه كنيد؛ مدل‌هايي كه از چهار گيگابايت رم و پردازنده‌هاي سلرون N4000 اينتل بهره مي‌برند. اين تركيب سخت‌افزاري مي‌تواند قدرت كافي براي انجام بيشتر وظايف روزمره مثل مرورگري اينترنت و تماشاي ويدئو و كار با نرم‌افزارهاي آفيس مثل ورد و اكسل و پاورپوينت را فراهم مي‌كند.
مزيت اصلي اين لپ‌تاپ در‌مقايسه‌با مدل‌هاي هم‌قيمت، روكش مات نمايشگر است كه جلو انعكاس نور را مي‌گيرد. به‌علاوه، اين دستگاه طيف گسترده‌اي از درگاه‌ها ازجمله درگاه شبكه و خروجي HDMI و درگاه‌هاي USB 3.0 و USB 2.0 را دراختيارتان قرار مي‌دهد.
مشاهده قيمت و خريد ايسر A315لنوو آيدياپد ۳۳۰راهنماي خريد لپ تاپ دانشجويي - لنوو آيدياپد ۳۳۰
آيدياپد ۳۳۰ جدي‌ترين رقيب اسپاير A315 در بازار لپ‌تاپ‌هاي اقتصادي محسوب مي‌شود. لنوو هميشه به توليد لپ‌تاپ‌هايي ارزان و با ارزش خريد زياد معروف است و سري آيدياپد ۳۳۰ هم از اين قاعده مستثنا نيست. اگر صرفا مشخصات سخت‌افزاري برايتان مهم باشد، مي‌توانيد مدلي از سري لپ‌تاپ لنوو آيدياپد ۳۳۰ را با پردازنده سلرون N4000 و چهار گيگابايت رم با قيمتي ارزان‌تر از ايسر A315 تهيه كنيد؛ ولي درمقابل، آيدياپد ۳۳۰ در‌مقايسه‌با لپ‌تاپ ايسر كمي سنگين‌تر است و حافظه‌ي ذخيره‌سازي كمتري دارد و باتري‌اش حدود ۲۰ درصد ضعيف‌تر است. البته در نظر داشته باشيد اضافه‌وزن آيدياپد ۳۳۰ به‌دليل وجود درايو نوري (DVD-RW) است كه آن را درحدود ۱۰۰ گرم از ايسر A315 سنگين‌تر كرده است.
مشاهده قيمت و خريد لنوو ۳۳۰۲. بهترين لپ‌تاپ‌هاي دانشجويي و اقتصادي از ۶ تا ۸ ميليون تومانافرادي كه قدرت پردازنده‌هاي سلرون و پنتيوم برايشان كافي نيست و مي‌خواهند لپ‌تاپي بخرند كه هم بتوانند سال‌هاي بيشتري با آن كار كنند و هم كارهاي سنگين‌تري مثل ويرايش عكس و اجراي برخي نرم‌افزارهاي مهندسي را انجام دهند، بازه‌ي قيمتي ۶ تا ۸ ميليون تومان پيشنهاد مي‌شود.
با افزايش ۱۵ تا ۲۵ درصدي قيمت، بزرگ‌ترين تغيير در انتخاب‌ها افزايش چشمگير قدرت پردازشي است. بازه‌ي قيمتي ۶ تا ۸ ميليون تومان دراختيار لپ‌تاپ‌هايي با پردازنده‌ Core i3 اينتل و رايزن AMD قرار دارد كه مي‌توانند همراه مناسبي در كل دوران تحصيل دانشجو باشند. درادامه، لپ‌تاپ‌هاي دانشجويي برتر در بازه‌ي قيمتي ۶ تا ۸ ميليون تومان را معرفي مي‌كنيم.‌
اچ‌پي ۲۵۵راهنماي خريد لپ تاپ دانشجويي - اچ پي ۲۵۵
اگر دنياي كامپيوترها را دنبال كنيد، حتما مي‌دانيد پردازنده‌هاي AMD دوباره به اوج برگشته‌اند و به دردسري جدي براي اينتل تبديل شده‌اند. همين موضوع سبب شده است تعدادي از توليدكنندگان كامپيوترهاي شخصي به استفاده از پردازنده‌ي AMD روي آورده‌اند. سري ۲۵۵ يكي از لپ‌تاپ‌هاي جديد شركت اچ‌پي محسوب مي‌شود كه به پردازنده‌هاي Ryzen 3 مجهز شده است. در بين پردازنده‌هاي لپ‌تاپ‌ها، اين مدل قدرتي مشابه نسل هفتم پردازنده‌هاي Core i5 سري U دارد. اين يعني قدرتي زياد براي انجام همه كارهاي روزمره.
اين پردازنده تراشه‌ي گرافيكي Vega 3 را مديريت مي‌كند تا بتوانيد فيلم‌هاي با كيفيت بلو‌ري را به‌راحتي تماشا و بازي‌هاي سبك مثل فيفا ۲۰ را با رزولوشن HD اجرا كنيد. البته نبايد انتظار اجراي بازي‌هاي سنگين را داشته باشيد.
مشاهده قيمت و خريد اچ‌پي 255لنوو تينك‌پد E590راهنماي خريد لپ تاپ دانشجويي - لنوو تينك‌پد E590
سري لپ‌تاپ‌هاي تينك‌پد E لنوو به معرفي نيازي ندارند. اين لپ‌تاپ‌ها جزو لپ‌تاپ‌هاي مهندسي محبوب و پرفروش‌ هستند و دلايل زيادي هم براي اين موضوع وجود دارد. بدنه‌ي خوش‌ساخت و باكيفيت و كيبورد عالي و درگاه‌هاي فراوان فقط بخشي از امكانات اين لپ‌تاپ هستند. تينك‌پد E590 يكي از مدل‌هاي جديد سري E به‌حساب مي‌آيد كه اتفاقا مي‌توانيد مدل‌هايي از آن را در بازه‌ي قيمتي بين ۶ تا ۸ ميليون تومان پيدا كنيد.
براي دانشجويي كه بيشترِ زمان خود را در شبكه‌هاي اجتماعي يا نرم‌افزارهاي آفيس سپري مي‌كند، كيبورد مناسب يكي از مزيت‌هاي مهم لپ‌تاپ است؛ به‌همين‌دليل، مي‌توانيم E590 را انتخاب مناسب و هوشمندانه‌اي در اين بازه‌ي قيمتي بدانيم. مدلي كه در اين بازه‌ي قيمتي مي‌توانيد بخريد، از پردازنده‌ي نسل هشتم Core i3 و چهار گيگابايت رم و يك ترابايت هاردديسك بهره مي‌برد. البته اگر قصد داريد با لپ‌تاپ خود عكس و ويدئو ويرايش كنيد، پيشنهاد مي‌كنيم رم دستگاه را به ۸ گيگابايت افزايش دهيد.
مشاهده قيمت و خريد لنوو E590۳. بهترين لپ‌تاپ‌هاي دانشجويي و اقتصادي از ۸ تا ۱۰ ميليون تومانبه بازه‌ي قيمتي‌اي مي‌رسيم كه احتمالا از دسترس بيشتر دانشجويان خارج است. لپ‌تاپ‌هايي كه بين ۸ تا ۱۰ ميليون تومان قيمت دارند، سرعت زياد و امكانات خاصي ارائه مي‌دهند كه ممكن است براي همه‌ي دانشجويان كاربردي نباشد؛ ولي اگر قرار است از نرم‌افزارهايي سنگين استفاده كنيد يا مي‌خواهيد آينده‌نگرانه‌تر خريد كنيد، لپ‌تاپ‌هاي زير را مدنظر داشته باشيد.
اچ‌پي 15sراهنماي خريد لپ تاپ دانشجويي - اچ پي 15s
اچ‌پي 15s يكي از لپ‌تاپ‌هاي قابل‌حمل به‌صرفه و جذاب موجود در بازار ايران است. اگر قصد داريد يكي از دو لپ‌تاپ قبلي را بخريد، دلايل زيادي وجود دارد كه هزينه‌ي بيشتري بپردازيد و لپ‌تاپ اچ‌پي 15s را بخريد. ازلحاظ قدرت خام پردازشي، پردازنده‌ي Ryzen 3 موجود در دل اچ‌پي 15s قدرتي مشابه پردازنده‌ي نسل هشتم Core i3 ارائه مي‌دهد؛ ولي موضوعي كه سرعت زياد اين دستگاه را تضمين مي‌كند، حافظه‌ي SSD آن است كه از درگاه M.2 استفاده مي‌كند. با چنين حافظه‌ي پرسرعتي، نه‌تنها فقط چند ثانيه پس از روشن‌كردن دستگاه مي‌توانيد از ويندوز استفاده كنيد؛ بلكه كپي فايل‌ها و اجراي برنامه‌ها و حتي كار با آن‌ها با سرعت خيلي زيادي انجام مي‌شود.
موضوع بعدي نمايشگر اچ‌پي 15s است كه جزو لپ‌تاپ‌هاي ارزان با نمايشگر Full HD محسوب مي‌شود. بد نيست بدانيد اين نمايشگر ۱۵ اينچي روكش مات هم دارد تا انعكاس نور مزاحم كاركردن نشود.
مشاهده قيمت و خريد اچ‌پي 15sلنوو آيدياپد L340راهنماي خريد لپ تاپ دانشجويي - لنوو آيدياپد L340
اگر قيد نمايشگر Full HD و حافظه‌ي SSD را بزنيد، مي‌توانيد لپ‌تاپ قدرتمندتري بخريد. لنوو L340 با سخت‌افزار متفاوت و در بازه‌هاي قيمتي مختلفي وارد در بازار عرضه شده است. اگر بخواهيد درحدود ۱۰ ميليون تومان هزينه كنيد، مي‌توانيد مدلي از L340 را تهيه كنيد كه از پردازنده‌ي نسل هشتم Core i5 و كارت گرافيك مجزاي NVIDIA MX بهره مي‌برد. اين يعني علاوه‌بر اجراي روان نرم‌افزارهاي مهندسي، مي‌توانيد كارهاي سنگين‌تري مثل ويرايش عكس و بازي‌هاي كامپيوتري نه‌چندان سنگين را هم اجرا كنيد.
همان‌طوركه در راهنماي خريد لپ‌تاپ گيمينگ هم گفتيم، L340 يكي از لپ‌تاپ‌هاي قدرتمند با قيمت كمتر از ۱۰ ميليون تومان محسوب مي‌شود. مزيت خريد چنين لپ‌تاپي اين است كه به امكانات جذاب ديگري نيز دست پيدا مي‌كنيد كه معمولا فقط در مدل‌هاي پرچم‌دار ديده مي‌شود. براي نمونه، اين مدل به‌صورت سخت‌افزاري از فناوري Dolby Audio پشتيباني مي‌كند و كيفيت صداي مطلوبي دارد. لنز وب‌كم دستگاه هم مي‌تواند بسته شود تا خيالتان از بابت حريم شخصي راحت باشد. درنهايت، نمايشگر L340 مي‌تواند نور آبي را درصورت نيازتان كاهش دهد تا دچار خستگي چشم نشويد.
مشاهده قيمت و خريد لنوو L340۴. بهترين لپ‌تاپ‌هاي دانشجويي و اقتصادي از ۱۰ تا ۱۲ ميليون تومانبه‌احتمال زياد، هيچ‌كدام از دانشجويان و كساني كه به‌دنبال خريد لپ‌تاپ اقتصادي باشند، نمي‌خواهند بيشتر از ۱۰ ميليون تومان هزينه كنند؛ مگر درصورتي‌كه براي اجراي نرم‌افزاري ويژه يا انجام پروژه‌هاي دانشگاهي به پردازنده‌هاي قدرتمند از سري Core i7 نياز داشته باشند. شايد هم بخواهند كمي بيشتر هزينه كنند؛ ولي لپ‌تاپي بخرند كه تا چند سال بتواند به‌راحتي همه‌ي نرم‌افزارهاي موردنيازتان را اجرا كند. درادامه، مدل‌هايي كه معرفي مي‌كنيم، به‌نوعي به‌صرفه‌ترين لپ‌تاپ‌هاي دانشجويي پرچم‌دار به‌شمار مي‌روند؛ مدل‌هايي كه با حداقل قيمت، قدرت پردازشي چشمگيري دراختيارتان قرار مي‌دهند.
ايسر اسپاير A315راهنماي خريد لپ تاپ دانشجويي - ايسر A315
بله، درست خوانيد. در اين مقاله براي دومين‌بار مي‌خواهيم سري اسپاير A315 ايسر را پيشنهاد دهيم. همان‌طوركه در ابتدا گفتيم، سري اسپاير ايسر يكي از لپ‌تاپ‌هاي اقتصادي برتر بازار محسوب مي‌شود كه با سخت‌افزار متفاوتي در بازار وجود دارد. اگر بخواهيد كمي بيش از ۱۰ ميليون تومان خرج كنيد، مي‌توانيد مدلي از سري A315 را تهيه كنيد كه از پردازنده‌هاي اينتل نسل هشتم Core i7 بهره مي‌برد. اين مدل يكي از لپ‌تاپ‌هاي ارزان بازار است كه از پردازنده‌هاي سري Core i7 اينتل بهره مي‌برد.
مقاله‌ي مرتبط:راهنماي خريد لپ‌تاپ گيمينگعلاوه‌بر‌اين، اين مدل ۸ گيگابايت رم و يك ترابايت هاردديسك و كارت گرافيك انويديا GeForce MX130 هم دارد كه آن را به مدل جذابي در اين بازه‌ي قيمتي تبديل مي‌كند. به‌جز اين موارد، تفاوت ديگري بين مدل‌هاي مختلف A315 وجود ندارد.

zoomit

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۳ تير ۱۳۹۹
چگونه تلفن خود را به طور موثر و ايمن تميز كنيد

سه نكته مشاوره رايج براي به حداقل رساندن شيوع Coronavirus وجود دارد كه توسط ارگانهايي مانند NHS و WHO صادر شده است. اگر مجبور به عطسه شديد ، آنرا درون يك بافت يا آستين خود انجام دهيد. از تماس با افراد ناخوشايند خودداري كنيد و اغلب دستان خود را با صابون بشوييد.
تلفن شما كه آخرين مورد پيچيده است. دست هاي خود را به هر صورت دوست داريد ضد آب كنيد ، باكتري ها و ويروس هايي كه بر روي تلفن شما نشسته اند ، ممكن است به محض بررسي WhatsApp يا Instagram ، دقيقاً به آن دست ها منتقل شوند.
تعداد معدودي از ما تلفن هاي خود را مرتباً تميز مي كنيم و احتمالاً قبلاً هم بايد اين كار را مي كرديم.
چگونه iPad يا رايانه لوحي خود را تميز كنيدچگونه صفحه لپ تاپ خود را تميز كنيدنحوه تميز كردن كنترلر و موارد ديگرنحوه تميز كردن صفحه تلويزيوننحوه تميز كردن AirPodsيك مطالعه در سال 2011 توسط دانشكده بهداشت و پزشكي گرمسيري لندن يكي از شش تلفن موجود در يك تلفن نشان داد كه اثري از ماده مدفوع را نشان مي دهد. و شما مي خواهيد كه موبايل شما عاري از مضراتي مانند Staphylococcus aureus و Acinetobacter spp باشد. و همچنين Covid-19.
استادي كه در حال مطالعه بيماري هاي عفوني است به TechRadar گفت: "بهداشت خوب و ضد عفوني كردن مواردي كه به طور مرتب لمس مي شود مانند درب هاي درها ، سطوح و تلفن ها بسيار ضروري هستند زيرا انتقال ويروس روي دستان تميز شما بسيار آسان است با لمس كردن چيزي كه شخص مبتلا به ويروس در تماس است. با يا در مجاورت بوده است. "
روشهاي تميز كردنتميز كردن تلفن (اعتبار تصوير: androidpit)اما براي تميز كردن تلفن هاي خود از چه چيزي بايد استفاده كنيم؟شما مي توانيد همان مواد مورد استفاده را براي تميز كردن دستان خود بكار ببريد ، اما بعضي از آنها مناسب تر از سايرين هستند. بهترين توصيه فعلي اين است كه يك پارچه بدون پرز را مرطوب كنيد ، نوعي كه ممكن است براي تميز كردن يك جفت عينك از آن استفاده كنيد ، مقداري صابون اضافه كنيد و به تلفن و صورت آن بطور كامل پاك كنيد.
صابون و آب يك تيم بسيار مؤثر هستنداستاد كه ما با آنها صحبت كرديم ، مي گويد: "آب خود ويروس ها را غيرفعال نمي كند و يا آنها را نمي كشد بلكه آنها را از بين مي برد." صابون بسيار برتر است زيرا حاوي مواد چربي مانند است. خود ويروس ها از مواد ژنتيكي ، پروتئين ها و چربي ها تشكيل شده اند. وقتي صابون با ويروس ها ارتباط برقرار مي كند ، مواد چربي موجود در صابون با ليپيدهاي ويروسي رقابت مي كنند و باعث مي شوند ويروس از بين برود. "
اين بهتر از استفاده از يكي از ژل هاي ضدباكتري محبوب استاستاد مي گويد: "ژل هاي الكل متفاوت هستند زيرا در عوض حاوي غلظت زيادي از الكل ، اتانول هستند كه ويروس ها را از بين مي برد." با اين وجود يك مزيت صابون اين است كه هنگام شستن با آب مي توانيد يك منطقه بزرگ را پوشانده باشيد. بنابراين اولويت اين است كه هميشه از صابون و آب استفاده كنيد. اگر نه ، پس ژل الكل با يك تكنيك خوب نيز خوب است. "

اگر تلفن خود را با يك محلول مبتني بر الكل شستشو ، مراقب باشيد. دستمال مرطوب و ژل هايي با غلظت بسيار زياد الكل مي توانند به لايه اولئوفوبيك مورد استفاده براي جلوگيري از لك هاي انگشت روغني در صفحه لمسي تلفن شما آسيب برساند.
تلفن شما محافظ صفحه نمايش دارد؟ برخي از مدل هاي بالاتر داراي پوشش اولئوفوبيك خاص خود هستند ، اما اين سه بسته ارزان كه از آمازون يا eBay خريداري كرده ايد ، احتمالاً چيزي بيش از يك ورق نازك پلاستيكي با يك طرف چسب است.
همه سازندگان تلفن هاي هوشمند همچنين توصيه مي كنند از راه حل هاي تميز كننده حاوي سفيد كننده يا مواد ساينده و استفاده از هر نوع پارچه خشن خودداري كنيد. اينها ممكن است انتهاي ضلعهاي فلزي گوشي را خراب كرده و باعث ايجاد ميكروب خوردگي در شيشه شود كه سطح آن را كسل كند. ما نمي توانيم تلفن را تميز كنيم ، آن را خراب نكنيم.
ويروس اشعه ماوراء بنفش ويروسدر صورت تمايل مي توانيد به "فناوري پيشرفته" نيز برويد. شركت هايي مانند PhoneSoap و Homedics ضد عفوني كننده UV را براي تلفن شما ايجاد مي كنند. اينها مانند تختخواب برنزه كوچكي هستند كه آنها را در نور ماوراء بنفش حمام مي كنند.
حتي فروشگاه هاي سامسونگ هم اكنون در برخي مكان ها مي توانند تلفن شما را از طريق يك روش مشابه به صورت رايگان ضد عفوني كنند.
اين استاد مي گويد: "نور خورشيد نيز coronavirus را غيرفعال مي كند ، جايي كه مفهوم كيت هاي تميز كردن مبتني بر اشعه ماوراء بنفش به وجود آمده است." "فقط بخاطر داشته باشيد كه اين روش فقط به آرامي ويروس را با گذشت زمان غيرفعال مي كند در حالي كه صابون و مواد ضد عفوني كننده تقريباً بلافاصله اين كار را انجام مي دهند."
"بسياري از محصولات ديگر در بازار نيز وجود دارند كه ادعا مي كنند كوراو ويروس را از بين مي برند اما چسباندن آن به بهداشت مناسب ، شستن دست با صابون و استفاده از مواد ضد عفوني كننده ارزان تر و آسان تر است."
اين خبر خوبي براي جيب شماست. پاك كننده هاي تلفن UV بسيار گران تر از يك نوار صابون يا يك بطري دستشويي هستند.
تميز كردن تلفن (اعتبار تصوير: Flickr)آب در مقابل تلفنما همچنين توصيه مي كنيم ، مثل هميشه ، مراقب باشيد با آب اطراف تلفن خود مراقب باشيد.
سامسونگ گلكسي S20 ، آيفون 11 ، هواوي ميت 30 پرو و ​​بسياري ديگر براي مقاومت در برابر آب آزمايش شده اند. اين مدل هاي خاص داراي رتبه IP68 هستند ، به اين معني كه آنها براي مقاومت در برابر غوطه وري در آب شيرين در عمق 1.5 متر به مدت 30 دقيقه طراحي شده اند.
با اين حال ، بسياري از ما در برخي از زمان تلفن هاي خود را كاهش داده ايم. و اين ممكن است واشر لاستيكي كوچكي را كه باعث مي شود آب از قسمت داخلي تلفن نباشد ، به خطر بياندازد. آب را از پريزهاي تلفن خود دور نگه داريد. مايعات همچنين مي توانند در شكافهاي موجود در صفحه نمايشگرهاي آسيب ديده از بين بروند و باعث ايجاد مشكلات بدتر از تلفن شما شوند.
تلفن شما ضد آب است؟ در اينجا نحوه كشفح

زندگيچه مدت مي تواند ويروس بر روي تلفن شما زنده بماند؟ به اندازه كافي طولاني است كه بهانه اي براي بهداشت ذهن نيست ، به ويژه در مورد Covid-19.
اين استاد مي گويد: "بعضي از ويروس ها فقط مي توانند براي مدت زمان كوتاهي در خارج از بدن زنده بمانند زيرا بسيار وابسته به تغذيه يا شرايط خاص فيزيولوژيكي (مانند HIV) هستند ، در حالي كه ديگران مي توانند طولاني تر بمانند."
"تحقيقات در مورد كورو ويروس نشان مي دهد كه اين ماده تا چهار ساعت روي مس ، تا 24 ساعت روي مقوا و تا 2-3 روز بر روي پلاستيك و فولاد ضدزنگ قابل استفاده است. اين همه تحت تأثير محيط است."
اگر coronavirus مي تواند روزها حداقل در بخش هايي از تلفن شما زنده بماند ، اكنون زمان خوبي براي شروع به تميز كردن مرتب و همچنين دست هايتان است. نگران اين هستيد كه به روزترين توصيه هاي بهداشتي را در كجا به دست آوريد؟ به وب سايت مربوطه سيستم مراقبت هاي بهداشتي كشور خود برويد. اين NHS.uk در انگليس ، CDC.org در ايالات متحده و health.gov.au در استراليا است.
بنابراين ، ساده ترين راه براي تميز كردن تلفن شما چيست؟يك كاسه آب صابون داغ (اما آب جوش) آماده نكنيد. از صابون خانگي چيز ديگري استفاده نكنيد زيرا ممكن است به پوشش گوشي شما آسيب برساند.تلفن خود را به داخل آب بياوريد و حتماً آن را از حالت آن خارج كنيد. سپس قبل از شروع تميز كردن تلفن خود را خاموش كنيد.تلفن خود را زير آب نكشيد ، مگر اينكه IP68 ضد آب باشد. حتي در اين صورت ، توصيه مي كنيم تلفن شما را به طور كامل فرو نكنيد.يك پارچه بگيريد و با استفاده از آب صابون آن را مرطوب كنيد.پارچه را به آرامي در اطراف تلفن خود مالش دهيد تا از رسيدن به هر منطقه اي كه مي توانيد پيدا كنيد. اگر پرونده داريد ، همين كار را انجام دهيد.اطمينان حاصل كنيد كه اجازه ورود آب به هيچ يك از دهانه هاي تلفن مانند درگاه شارژ يا مشبك بلندگو را نخواهيد داد.سپس دوباره تلفن خود را با يك پارچه ميكرو فيبر تميز پاك كنيد.قبل از روشن كردن دوباره تلفن ، تلفن خود را به طور كامل خشك كنيد. اين روش را به اندازه نياز خود تكرار كنيد.

https://www.techradar.com/how-to/how-to-clean-your-phone#mce_temp_url#

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۷ تير ۱۳۹۹
گوشي هاي هوشمند 2020 در بازار جهاني

اين بهترين تلفن هايي است كه مي توانيد در سال 2020 خريداري كنيد. بهترين راهنماي هوشمند T3 بهترين گوشي هوشمند تنها با يك هدف در ذهن شما قرار گرفته است تا به شما در يافتن گوشي مناسب كمك كند و همانطور كه T3 هر گوشي تلفن همراه را بررسي مي كند ، سخت افزاري كه به شرح زير نه تنها با كيفيت بلكه گسترده است.
به همين ترتيب ، در اين بهترين راهنماي تلفن ما از انتخاب فوق العاده اي از موبايل هاي رده بالا استفاده مي كنيم كه سبك ، كارايي و يكسري ويژگي را ارائه مي دهند. خواه به يك تلفن برق بخواهيد كه از عكاسي برتري داشته باشد ، يا تلفن با باتري كه مستقيماً دو روز كار مي كند ، به خوبي پوشيده ايد.
با كيف پول لود شده خريد مي كنيد؟ مشكلي نيست ، ما در بهترين راهنماي تلفن ما گزينه هاي برتر زيادي كسب كرده ايم. با بودجه تنگتر؟ در آنجا مشكلي هم وجود ندارد ، زيرا گوشي هاي درخشاني داريم كه بانك را خراب نمي كنند. آيا مي خواهيد قاتل پرچمدار ميان رده؟ ما اين موارد را نيز گنجانده ايم. تلفن هاي خوبي براي هر سناريوي استفاده در نظر گرفته ايم. براي توصيه هاي برتر ما بخوانيد.
بهترين تلفن هاي اندرويدي را بررسي كنيدو در اينجا بهترين تلفن هاي ارزان قيمت هستنداينها بزرگترين تلفن هاي بازي هستندبهترين تلفن هاي سامسونگاين روزها بهترين تلفن ها در دسترس هستندبهترين تلفن هاي iphone 11
آيفون 11 از اپل مشخصات برتر را با قيمت پايين تري به ارمغان مي آورد.
(اعتبار تصوير: اپل)1. APPLE IPHONE 11بهترين تلفن براي اكثر افرادمشخصات فنيوزن: 194gDimensions: 150.9 x 75.7 x 8.3 mmOS: iOS 13Ss اندازه: 6.1 اينچ رزولوشن: 828 x 1792CPU: Apple A13 Bionic (7 نانومتر) رم: 4 گيگابايت حالت: 64/128/256 گيگابايت: دوربين 3،110 mAhRear: 12MP Wide-Angle دوربين فوق العاده گسترده-AngleFront: 12 مگاپيكسلدلايل خريد+ دوربين دو لنز عالي+ خيلي حيرت انگيز سريع+ عمر باتري عالي+ طراحي زيبا و ساخت+ صوتي چشمگيربهترين معاملات امروز699 دلارمشاهده در AMAZON699 دلارنمايش در آمازون699 دلارنمايش در آمازونمشاهده همه قيمت ها (61 يافت شده)اگر از طرفداران اپل هستيد و نمي توانيد از لحاظ اقتصادي به جذابيت هاي سه دوربيني كه آيفون 11 پرو است ، بپردازيد ، آيفون 11 به عنوان يك جايگزين ارزان قيمت ، يك مورد عالي را ايجاد مي كند - و تعادل قدرت و قيمت آن باعث مي شود فكر كنيد اين بهترين تلفن براي اكثر افراد در سال 2020 است.
ويديوهاي تبليغاتي را براي شما توصيه كرد ...
play videoTesla Cyber ​​Truck - همه چيزهايي كه بايد در مدت 1 دقيقه بدانيدFitbit Versa 2 - هر آنچه را بايد در 1 بدانيد ...28/02 / 20Fitbit Versa 2 - همه چيز شما بايد در 1 دقيقه بدانيدSamsung Z Flip - هر آنچه شما نياز داريد ...28/02 / 20Samsung Z Flip - هر آنچه را كه بايد در مدت 1 دقيقه بدانيدHuawei Mate XS - هر آنچه شما نياز داريد ...28/02 / 20Huawei Mate XS - همه چيز شما بايد در 1 دقيقه بدانيدSamsung Galaxy S20 Ultra - همه آنچه شما نياز داريد ...28/02 / 20Samsung Galaxy S20 Ultra - هر آنچه را كه بايد در مدت 1 دقيقه بدانيدMotorola Razr - هر آنچه را بايد در 1 بدانيد ...28/02 / 20Motorola Razr - هر آنچه را كه بايد در مدت 1 دقيقه بدانيد
آيفون 11 در انواع رنگهاي جذاب ، روشن و متنوعي قرار گرفته است و داراي صفحه نمايش با كيفيت 6.1 اينچي HDR Liquid Retina ، آخرين و بزرگترين چيپست A13 Bionic اپل ، 3 گيگابايت رم ، باتري 3،110 ميلي آمپر ساعتي و 64 گيگابايت فضاي ذخيره سازي در ورودي است. مدل (كه با هزينه اضافي مي تواند تا 256 GB گرفته شود).
اين گوشي در سراسر تابلو ، تلفن مجهز و بسيار مجهز است كه مستقيماً خارج از جعبه ، احساس خوبي در دست دارد. اپل واقعاً با سري آيفون 11 رقيبان خود را از بين برد و گذشت ، هرچند كه اين تلفن ها هنوز هم گران قيمت هستند.
بخوانيد: بررسي اپل آيفون 11آنچه كه در آيفون 11 اپل به دست نمي آوريد همان انعطاف پذيري دوربين است كه در آيفون 11 پرو به دست مي آوريد - و دليل اين امر اين است كه دوربين دوتايي دارد و نه يك دوربين سه گانه. به علاوه ، صفحه نمايش (در عين حال بزرگ و شفاف) نيز توسط دامنه Pro و برخي ديگر از دستگاه هاي با قيمتي مشابه حذف شده است.
صرف نظر از اين ، همانطور كه T3 در بررسي رسمي ما از تلفن نتيجه گرفت ، "آيفون 11 تعادل فوق العاده اي را بين ويژگي ها و قيمت ايجاد مي كند. شما نمي دانيد كه ارزانترين تلفن هاي اپل از ساخت ، دوربين و سرعت آن است. صفحه OLED داشت ... "

به همين ترتيب ، ما احساس مي كنيم كه آيفون 11 بهترين گوشي اي است كه اپل از نظر بيدرنگ براي شما ايجاد مي كند ، و توصيه اي آسان براي اكثر كاربران است (مگر اينكه مجبور باشيد اندرويدي را به عنوان يك سيستم عامل در گوشي خود داشته باشيد).
بهترين معاملات امروز اپل آيفون 11پيش پرداخت ساده موبايل - Apple ...آمازون
699 دلارچشم اندازآيفون 11 اپل (64 گيگابايت ، ...آمازون
699 دلارچشم اندازاپل آيفون 11 (64 گيگابايت ، سبز) ...آمازون
699 دلارچشم اندازآيفون 11 اپل (64 گيگابايت ، ...آمازون
699 دلارچشم اندازمعاملات بيشترما روزانه بيش از 130 ميليون محصول را با بهترين قيمت بررسي مي كنيمجوايز OnePlus 8 Pro best phonesT3 2020
OnePlus 8 Pro بهترين گوشي پريميوم موجود در بازار امروز در سال 2020 است.
(اعتبار تصوير: OnePlus)2. ONEPLUS 8 PROبهترين تلفن پريميوممشخصات فنيوزن: 199gDimensions: 165.3 x 74.4 x 8.5 mmOS: OxygenOS 10.5 / Android 10 اندازه صفحه نمايش: 6.78 اينچ رزولوشن: 1440 x 3168CPU: Qualcomm Snapdragon 865RAM: 8GB / 12GBStorage: 256GBBattery: 4510mAhRear camera: 48MPP 48دلايل خريد+ صفحه نمايش 120Hz حيرت انگيز ، QHD + ، HDR10 ++ سخت افزار داخلي سريع+ اتصال 5G نسل بعدي+ طراحي شيك با ارگونومي عاليامروز بهترين ديا

ls999 دلارمشاهده در AMAZON1،599 دلارنمايش در آمازونمشاهده همه قيمت ها (3 يافت شده)صعود OnePlus به بالاي صفحه گوشي هاي هوشمند با OnePlus 8 Pro كامل است ، كه يك گوشي به راحتي فك است كه از صفحه نمايش استفاده مي كند. به عبارت ساده بهترين تلفن در بازار براي كساني است كه مي توانند يك گوشي اندرويدي با كيفيت برتر خريداري كنند.
دلايل زيادي وجود دارد كه OnePlus 8 Pro بسيار ويژه است ، اما اولين بار در ميان صفحه نمايش آن به سادگي حيرت انگيز 120Hz ، QHD + ، HDR10 + است كه بهترين نمايشگري است كه تاكنون در يك تلفن همراه ديده شده است. ساير تلفن هاي پريميوم بخشي از اين سه گانه مقدس از ويژگي هاي صفحه نمايش را تحويل داده اند ، اما هيچكدام نتوانسته است همه آنها را يك باره انجام دهد.
بخوانيد: بررسي OnePlus 8 ProOnePlus 8 Pro همچنين با مجموعه كاملاً سري سخت افزاري داخلي قفسه بالا ، اتصال 5G به نسل بعدي و مجموعه اي از ويژگيهاي پيشرفته تلفن مانند شارژ بي سيم معكوس و ضد آب و گرد و غبار IP68 همراه است. به طور طبيعي ، از آنجا كه اين تلفن از OnePlus است ، طراحي و ارگونومي نيز فوق العاده است.
با وجود امتيازات فوق العاده بنچمارك و باتري كه مسافتي براي پس گرفتن آن مي باشد ، همانطور كه بهترين سيستم دوربين OnePlus به روز شده است ، به سادگي هيچ دليلي وجود ندارد كه آن دسته از خريدها كه در انتهاي ممتاز بازار تلفن هاي هوشمند هستند نبايد در نظر بگيرند. اولين و مهمترين وان پلاس 8 پرو. اين يك گوشي پرچمدار واقعي به تمام معني و كلمه و بهترين تلفن اندرويدي (و بهترين تلفن پريميوم با توقف كامل) است كه امروزه در دسترس است.
اوه ، و اگر همه اينها دليل كافي نبود تا بتوانيد OnePlus 8 Pro را به صدا در بياوريد ، پس از آن نيز برنده جايزه معتبر بهترين تلفن در جوايز T3 Awards 2020 شد.
بهترين معاملات امروز OnePlus 8 Proدو سيم كارت OnePlus 8 Pro (5G) ...آمازون
999 دلارچشم اندازOnePlus 8 Pro Ultramarine ...آمازون
1،599 دلارچشم اندازما روزانه بيش از 130 ميليون محصول را با بهترين قيمت بررسي مي كنيمبهترين تلفن هاي Apple iPhone SE
بهترين تلفن بودجه امروز در بازار ، ارزش عالي Apple iPhone SE (2020) است.
(اعتبار تصوير: اپل)3. APPLE IPHONE SE (2020)بهترين تلفن بودجهمشخصات فنيوزن: 148gDimensions: 138.4 x 67.3 x 7.3 mmOS: iOS 13Ss اندازه: 4.7 اينچ رزولوشن: 750 x 1334 پيكسلCPU: Apple A13 BionicRAM: 36 GBStorage: 64 GB / 128GB / 256GBBattery: 1،821 mAhRear camera: 12 MP f / 1.8Front camera: /2.0دلايل خريد+ طراحي جذاب+ سخت افزار سريع+ بسيار مقرون به صرفهبهترين معاملات امروز367.47 دلارمشاهده در AMAZON455 يورومشاهده در eBay ايتاليا479 يورومشاهده در EBAY-ESمشاهده همه قيمت ها (9 يافت شده)منصفانه است كه بگوييم گوشي آيفون SE (2020) اپل امسال از نظر تمجيد طوفاني را به خود اختصاص داده است ، با توجه به اينكه منتقدان داغ اين گوشي جديد در سراسر جهان با تعادل درخشان از ويژگي ها ، كيفيت و عملكرد آن براي يك نقطه قيمتي بسيار جذاب. خرده فروشي كمتر از نيمي از تلفن هاي پرچمدار اپل انجام مي شود ، اين به راحتي بهترين گوشي بودجه اي است كه ما تاكنون از سازنده آمريكايي ديده ايم.
اين تلفن بدون هيچ گونه توهمي در دسترس شما قرار مي گيرد. به عنوان مثال CPU ، دقيقاً همان چيپست A13 Bionic است كه در تمام گوشي هاي پرچمدار اپل قرار دارد ، در حالي كه سيستم عامل iOS 13 اپل دقيقاً مانند گوشي هاي ديگر نيز اجرا مي شود. اين از بسياري جهات يك تجربه آيفون جديد با چربي كامل است اما براي يك قيمت بسيار كم تكان دهنده است.
بخوانيد: بررسي Apple iPhone SEالبته ، شما تمام زنگ ها و سوت هايي را كه با يك آيفون پرچمدار واقعي انجام مي دهيد دريافت نمي كنيد ، و دوربين ، باتري و نمايشگر آنچنان مناسب با آيفون 11 يا آيفون 11 پرو نيست ، اما آنها همه كار مي كنند و نتايج مثبتي را ارائه مي دهند ، بنابراين با قيمت مناسب آيفون SE احساس مي كنيم اين يك تجارت بسيار منصفانه است.
اگر شما يك كاربر اندرويدي هستيد و به دنبال يك تلفن بودجه جديد جديد هستيد ، پس مطمئنا گزينه هاي اندرويدي ارزانتري نيز در بازار وجود دارد ، اما اگر در سمت iOS از بخش اكوسيستم قرار داريد بنشينيد و خواهان ارتقاء تلفن جديد با قيمت ارزان هستيد ، سپس آيفون 2020 SE يك خريد كاملاً فاقد فكر است.
بهترين معاملات امروز Apple iPhone SE (2020)كاهش قيمتپيش پرداخت جديد بي سيم جديد ...آمازون
399 دلار367.47 دلارچشم انداز64 GB GB APPLE IPHONE SE 2020 ...eBay ايتاليا455 يوروچشم اندازتلفن هوشمند Apple iPhone SE ...eBay ايتاليا469.99 يوروچشم اندازمعامله به پايان رسيدشنبه ، 4 ژوئيه64 GB گيگابايتي Apple iPhone SE 2020 ...EBAY-ES479 يوروچشم اندازمعامله به پايان رسيدخورشيد ، 5 ژوئيهمعاملات بيشترما روزانه بيش از 130 ميليون محصول را با بهترين قيمت بررسي مي كنيمبهترين گوشي هاي Samsung Galaxy S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 Ultra سامسونگ در همه چيز و سپس برخي از آنها قرار دارد.
(اعتبار تصوير: سامسونگ)4. SAMSUNG GALAXY S20 ULTRAاين بهترين گوشي گلكسي است كه سامسونگ تاكنون از آن خارج كرده استمشخصات فنيوزن: 222gDimensions: 166.9 x 76 x 8.8 mmOS: اندرويد 10 سايز صفحه: 6.9 اينچ رزولوشن: 1440 x 3200CPU: Exynos 990 / Snapdragon 865RAM: 12GB / 16GBStorage: 128GB / 256GB / 512GBBattery: 5،000 mAhRear 48 دور MP MP دوربين جلوي 12 MP ultrawide + 0.3 MP دوربين: 40MP + 40MPدلايل خريد+ صفحه نمايش بزرگ ، فوق العاده صاف 120 هرتزي+ سخت افزار داخلي Hyper Premium+ دوربين متناسب و متنوعبهترين معاملات امروز1،039 دلارمشاهده در AMAZON1،149.99 دلارمشاهده در مايكروسافت ايالات متحده1165 دلارنمايش در آمازونمشاهده همه قيمت ها (21 يافت شده)
دشوار است كه بدانيد گلكسي S20 Ultra را از كجا شروع كنيم ، زيرا سامسونگ واقعاً به شهر رفته است ،

از بزرگنمايي ديجيتالي 100 برابر دوربين عقب گرفته تا نمايشگر 6.9 اينچي AMOLED بسيار بزرگ كه در قسمت جلوي آن قرار گرفته ايد. اين قيمتي ترين مدل هاي S20 است و نشان مي دهد.
البته اين يك گوشي خيره كننده است كه بايد به آن توجه كنيد ، اتفاقي كه در اين مرحله از سامسونگ انتظار داريد. در داخل برخي از بهترين مؤلفه هاي داخلي كه قرار است در سال 2020 در يك گوشي بيابيد وجود دارد. و در ادامه پشتي يكي از بهترين و متنوع ترين دوربين هاي موجود در بازار است.
بررسي كامل ما درباره Samsung Galaxy S20 Ultra سامسونگ را بخوانيدباتري سنگين 5000 ميلي آمپري را در اينجا فراموش نكنيد و اطمينان حاصل كنيد كه تلفن بدون توجه به آنچه در آن قرار داريد قادر به اجراي آن است. يافتن هرگونه تقصيري در آنچه S20 Ultra ارائه مي دهد دشوار است ، و پيدا كردن تلفن در سال 2020 دشوار است كه بتواند آن را در هر يك از بخش هاي كليدي مهم قرار دهد.

تنها نزولي واقعي قيمت است كه بدون شك رده بالايي است. همانطور كه در بررسي خود گفتيم ، "اگر شما يك علاقه مندان به فناوري هستيد و داراي جيب هايي به اندازه كافي عميق براي استفاده از آن هستيد ، پس توصيه S20 Ultra غيرممكن نيست".

صفحه نمايش ، مجموعه سخت افزاري داخلي قدرتمند و قلم ديجيتالي پيشرفته S Pen ، نوت 10 به طور غيرقابل انكار يكي از بهترين تلفن هاي اندرويدي موجود امروز است. در مناطقي وجود ندارد كه سخت نباشد و علي رغم كمبود چند ويژگي گلكسي نوت 10 پلاس بزرگتر ، اين مدل بخاطر نقطه قيمتي مناسب تر و ابعاد معقول آن ، در حال سقوط است.
S Pen جديد با عمر باتري 10 ساعته و حركات هوا همچنان يك لوازم جانبي بي نظير و بي نظير محسوب مي شود و اين Note را به عنوان يك پيشنهاد واحد در بازار تبديل مي كند. اين پرچمدار بيش از حد است كه از نيروگاه بهره وري ، به ابزار خلاقيت اساسي در ثانيه منتقل مي شود.
بخوانيد: بررسي سامسونگ Galaxy Note 10مواردي كه مي تواند باعث شود توجه داشته باشيد به نوت 10 پلاس از طريق اين گوشي ، نوع 5G سابق است و به شما اين امكان را مي دهد تا به مالكيت دسترسي سريع به اتصالات جديد سريع شبكه موجود در اكثر شهرهاي بزرگ انگليس ، صفحه نمايش AMOLED 6.8 اينچي خود بپردازد ، و سيستم دوربين كمي بهتر كه مجهز به سنسور Time-of-Flight است.
همانطور كه T3 در بررسي نوت 10 خود اشاره كرد ، "طراحي كم حجم تر گلكسي نوت 10 درست احساس مي شود" ، با "ردپاي كوچكتر بي نهايت كنترل و لذت بخش تر". همچنين بسيار ارزان تر نيز هست و 90-95 درصد از عملكرد تلفن بزرگتر را ارائه مي دهد ، بنابراين براي پول ما ، نوت 10 مدل انتخابي است و به خصوص اگر در يك منطقه زندگي مي كنيد جايي كه 5G يك چيز نيست

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۳۰ خرداد ۱۳۹۹
بهترين شامپوهاي كودك و شستشوي بدن 2020

به عنوان والدين ، ​​هميشه مي خواهيد كودك خود را تا حد ممكن تميز كنيد. دوش گرفتن و استحمام ممكن است به اندازه كافي براي ما بزرگسالان آسان باشد ، اما ما مطمئن هستيم كه شما متوجه شده ايد كه نوزادان هنوز قادر به انجام كار خود به خود نيستند. نه تنها بايد مطمئن شويد كه به آنها حمام مناسبي داده ايد ، بلكه بايد مطمئن شويد كه از بهترين شامپو و شستشوي بدن براي پوست لطيف كودك خود استفاده مي كنيد.
به عنوان بزرگسالان ، ما تمايل داريم كه برچسبهاي كوچك موجود در هر بطري شامپو و شستشوي بدن را فراموش نكنيم. اين مواد ممكن است براي ما ناچيز به نظر برسند ، اما براي افراد كوچك ما ، اين اجزا باعث مي شود همه تفاوت هايي داشته باشند. پوست آنها شكننده است و اگر موهايشان شروع به رشد كرد ، بايد با احتياط درمان شود. اين امر مي تواند خريد بهترين شامپو و شستشوي بدن غيرممكن به نظر برسد ، اما نگران نباشيد ، ما كمر خود را داريم.
ما ده شامپو عالي و شستشوي بدن به شما نشان خواهيم داد ، و ما به شما نشانگرهاي خوبي مي دهيم تا هنگام خريد به دنبال آن باشيد. بنابراين ، اگر شما مطمئن هستيد كه كودك شما موهاي مناسب و پوست مورد نياز خود را دريافت مي كند ، در ادامه بخوانيد.
مطالب [نمايش]
عواملي كه بايد هنگام انتخاب شامپو و شستشوي بدن در نظر بگيريدمواد لازم و عملكرداز آنجا كه نوزادان داراي مو و پوست حساس هستند ، مهمترين مورد توجه انتخاب شامپو يا شستشوي بدن با مواد مناسب است. شما مي خواهيد از مواد شيميايي خشن مانند سولفات ها ، پارابن ها ، فتالات ها و رايحه هاي مصنوعي و رنگهاي مصنوعي مضر جلوگيري كنيد كه ممكن است باعث تاول ، بثورات و سوزش بدن شود. درعوض ، فرمولهاي ايمني از پوست ، جو دوسر يا سويا ، بدون ايجاد درد و سوزش ، پاكسازي را بسيار بهتر انجام مي دهند. انتخاب محصولي كه زياد قليايي يا اسيدي نباشد نيز مهم است ، بنابراين ما اطمينان حاصل كرده ايم كه همه كالاهاي موجود در اين ليست pH خنثي هستند.
عطرآيا تاكنون توجه كرده ايد كه شامپو و شستشوي بدن بزرگسالان تمايل به بوي خارق العاده دارد؟ دليل اينكه شامپو ، صابون و محصولات شستشوي بدن احساس خوبي دارند ، عطرها و رايحه ها اضافه مي شوند. بيشتر محصولات شستشو بوي دلپذيري براي آنها ندارد و اگر حتي بوي خوبي نداشته باشند ، بيشتر بوي ضعف دارند.
در حالي كه اين عطرها ممكن است براي بزرگسالان عالي باشد ، مي تواند براي فرزندان شما خطرناك باشد. عطرها به طور معمول با مواد افزودني ساخته مي شوند و در بعضي موارد حتي ممكن است روي حيوانات نيز آزمايش شوند. اين بدان معنا نيست كه همه عطرها مضر هستند ، اما اگر شما يك كودك شامپو معطر و بدن را براي كودك خود خريداري مي كنيد ، عطر طبيعي و بي ضرر است.
اندازه و ارزشدريافت مقدار مناسب شامپو و شستشوي بدن بخش مهمي از مراقبت از نوزاد است. اگر خيلي زود تمام شويد ، روزها يا هفته ها تمام خواهيد شد كه نمي توانيد شستشوي موردعلاقه خود را به كوچك خود بدهيد. مكان عالي براي شروع با يك بطري 8 اونسي است. اندازه 8 اونس رايج ترين است و مي تواند يك يا دو هفته در شما دوام داشته باشد. 8 اونس مكان خوبي براي شروع است ، اما در صورت نياز به تعداد بيشتر ، گزينه هاي اندازه زيادي وجود دارد. اگر مي خواهيد شامپو و شستشوي بدن دوام بيشتري داشته باشد ، هميشه بطري هاي بزرگتر را در نظر بگيريد. گفته مي شود ، برخي محصولات متمركز تر از ساير محصولات هستند ، بنابراين ما هر وقت يك شامپو و شستشوي بدن فراتر از آنچه انتظار داريد ذكر خواهيم كرد.
10 شامپو مخصوص كودك و شستشوي بدن
1. بهترين شامپو و شستشوي بدن كودك: بهترين صابون بابوي خالص باستري دكتر برانر

مشاهده در آمازونچرا ما آن را دوست داريم: صابون كودك خالص Castell دكتر برونر يك صابون مايع است كه مي تواند به عنوان شستشوي بدن ، شامپو و حتي نرم كننده براي كودك شما استفاده شود. با مواد كاملاً طبيعي ساخته شده است ، و يكي از بهترين صابون هاي محيط زيست است.رتبه ويرايشگر:
اندازه: 8 اونسعطر: بدون سانسورقيمت: $ $
مواد لازم و عملكردصابون بچه خالص دكتر Castel Bronner يك صابون گياهي و روغني است كه بدون مواد افزودني ، مواد نگهدارنده يا مواد مصنوعي ساخته مي شود و 90٪ از مواد تشكيل دهنده آن شامل مواد آلي هستند. صابون كودك خالص Castile دكتر برونر نيز بدون مواد كف كف تهيه مي شود و ليست مواد تشكيل دهنده آنها دوستانه وگان است. صابون آنها بر روي هيچ حيواني مورد استفاده و آزمايش قرار نمي گيرد و هيچ ظلم در اين روند دخيل نيست. همه مواد صابون كودك خالص Castile توسط دكتر برونر تست شده و داراي گواهي ارگانيك USDA هستند.
فرمول پايه براي صابون به صورت گياهي است و تركيبات فعال كه به آن اعتماد مي كنند روغن زيتون و آب نارگيل ارگانيك است. اين تركيبات يك دستور العمل مؤثر ايجاد مي كنند ، اما صابون كودك خالص-Castile دكتر برونر همچنين شامل ويتامين E براي تقويت رشد سالم است.
چه چيزي آن را از هم جدا مي كندآنچه صابون بچه خالص و خالص دكتر برونر را تعيين مي كند بهترين انتخاب كلي ما است زيرا مي تواند نيازهاي صابون كل خانه شما را برطرف كند. شامپو و شستشوي بدن زيادي ممكن است فقط براي بدن انسان طراحي شده باشد ، اما از صابون كودك خالص-Castile دكتر برونر مي توان در اطراف خانه استفاده كرد. به عنوان مثال ، صابون كودك خالص Castell دكتر برونر مي تواند به عنوان مواد شوينده لباسشويي ، صابون ظرفشويي و به عنوان پاك كننده ميز استفاده شود.
صابون كودك خالص Castile دكتر برونر همچنين سه برابر بيشتر از ساير صابون هاي موجود در بازار مانند شامپو و شستشوي بدن كودك و شامپو و شامپو بچه Cetaphil ، جانسون است. غلظت سنگين به شما امكان مي دهد چنين چيزي را رقيق كنيد

بهترين شامپو و شستشوي بدن كودك Premium: نكته Dove Baby Dove to Wash Toon Baby Wash and Shampoo

مشاهده در آمازونچرا ما آن را دوست داريم: كبوتر يك شركت مشهور است كه از قبل شهرت جدي در دنياي مراقبت از پوست و مو دارد. شامپو و شستشوي بدن آنها تا به امروز به اين شهرت رسيده و محصولي با كيفيت ارائه مي دهد.رتبه ويرايشگر:
اندازه: 20 اونسعطر: رايحه لطيفقيمت: $ $
مواد لازم و عملكردشستشو و شامپو Baby Dove Tip to Toe مي داند كه پوست كودك 30٪ شكننده تر از بزرگسالان است ، و تركيبات آنها مطابق با آن مخلوط مي شود. اين محصول با pH خنثي ساخته شده است كه پوست كودك شما را نرم و سالم نگه مي دارد. شستشوي و شامپو Baby Dove Tip to Toe همچنين از اشك برقي ، ضد آلرژي و كاملاً گياهي است. بنابراين ، نه تنها براي كودك شما عملي و بي خطر است ، بلكه اين تركيب ارگانيك و بي خطر از زمين است. اين تركيبات مشابه آنچه در شامپو و شستشوي بدن Dove پيدا خواهيد كرد ، مي باشد ، اما براي خط كودك آنها ، كبوتر بر رطوبت ملايم تمركز دارد.
چه چيزي آن را از هم جدا مي كندآنچه باعث مي شود Baby Dove Tip to Too Baby Wash and Shampoo حق انتخاب ما باشد ، قابليت استفاده در هر سني است. شامپو و شامپو Baby Dove Tip to Toe مي تواند در نوزادان ، كودكان نوپا ، بزرگسالان و حتي نوزادان استفاده شود. Dove Tip to Toe Baby Wash همچنين داراي رايحه اي لطيف است كه مي تواند كودك شما را به خوبي تميز و بوي دهد ، اين چيزي است كه مارك هايي مانند عدم موفقيت دكتر برونر انجام مي دهند.
چيزهايي كه بايد بدانيدنكته اي كه بايد هنگام استفاده از Baby Dove Tip to Too Baby Wash و Shampoo به آن توجه كنيد اين بطري است كه وارد آن مي شود. از پمپ استفاده مي كند و اين بدان معني است كه با كم كار شدن ظرف مي توانيد در معرض گرفتگي قرار بگيريد. راه حل ساده حذف قسمت بالا به طور كلي است ، اما اين مي تواند براي والدين شلوغ نااميد كننده باشد.
چرا كبوتر را انتخاب مي كنيدبيشتر شما قبلاً با Dove آشنا هستيد. كبوتر يك پيشرو در صنعت پوست است ، و آنها محصولات با كيفيتي را توليد مي كنند كه هم براي كودكان و هم براي بزرگسالان مناسب باشد. متخصصان پوست ممكن است محصولاتي را براي شركتهايي مانند دكتر برونر ، خلوص و زنبورهاي بارت آزمايش كنند ، اما كبوتر اين كار را يك قدم جلوتر مي برد. كبوتر اطمينان حاصل مي كند كه متخصصان كودكان ، متخصص پوست و چشم ، تمام محصولات كودك خود را آزمايش مي كنند تا كاملاً از بي ضرر بودن محصولات آنها اطمينان حاصل كنند. اگر به دنبال يك مارك تجاري هستيد كه متخصصان بتوانند محصول خود را تأييد كنند ، راه رفتن Dove است.
طرفدارانتست شده توسط متخصصان اطفال ، متخصص پوست و چشم و چشمبا رايحه اي ملايم و بدون مواد افزودني همراه استبدون اشك و استفاده بسيار آسان استهيپوآلرژنيك  منفيپمپ در بالاي بطري مي تواند معيوب باشد 3. شامپو مخصوص كودك و شستشوي بدن براي پوست حساس: شستشو و شامپو بچه Cetaphil

مشاهده در آمازونچرا ما آن را دوست داريم: Cetaphil Baby Wash & Shampoo از عصاره اي از گل گل مريم گلي استفاده مي كند كه تركيبي از بو و شيرين را ايجاد مي كند كه براي پوست كودك شما بسيار عالي است.رتبه ويرايشگر:
اندازه: 7.8 اونسعطر: عطر و بوي معطر تازه و طبيعيقيمت: $
مواد لازم و عملكردCetaphil Baby Wash & Shampoo كاملاً گياهي است و شامل ليست مواد تشكيل دهنده اي است كه از روغن يا مواد معدني مضر استفاده نمي شود. گياهي كه اين فرمول از آن گرفته شده است ، گل گل ماري (marigold) ناميده مي شود و عصاره calendula از اين گل عطر شگفت انگيز خود را به اين محصول مي بخشد. اين مواد مخلوط صابون بسيار نرم و ملايمي ايجاد مي كنند كه بدون اشك و براي كودكان با پوست حساس مناسب است. مخلوط Cetaphil Baby Wash & Shampoo نيز ضد حساسيت است و مواد مضر مانند روغن معدني ، پارابن و رنگ آميزي را از بين نمي برد.
راز واقعي اين فرمول استفاده از برگهاي آلوئه ورا و ويتامين هاي E و B5 است. استفاده از اين فرمول ، در كنار عصاره calendula ، به Cetaphil Baby Wash & Shampoo اجازه مي دهد تا پوست كودك شما را مرطوب و آبرساني كند ، كه مي تواند به جلوگيري از بروز مشكلاتي از قبيل جوش زدن ، بثورات پوستي و خشكي پوست كمك كند.
چه چيزي آن را از هم جدا مي كندآنچه فرمول Cetaphil Baby Wash & Shampoo را از هم جدا كرده قيمت و عصاره كالدولا است. برخي گزينه هاي قيمت عالي وجود دارد كه مي توانيد انتخاب كنيد و براي هر بودجه اي وجود دارد و بطري 8oz قابل مقايسه با قيمت Latte Starbucks است. قيمت يك كانتينر واحد ممكن است عالي باشد ، اما اين شركت همچنين به شما امكان مي دهد با ثبت نام در تحويل هاي منظم ، قيمت آن را كمي كاهش دهيد. اين براي والدين بسيار عالي است كه ممكن است كمي پراكنده باشد زيرا مي تواند شما را از فراموش كردن سفارش بعدي خود باز دارد.
محصولاتي مانند صابون خالص Castile دكتر برونر و شستشوي ملايم و شامپو جانسون از آنچه انجام مي دهند عالي هستند ، اما شامل روغن هايي هستند كه مي توانند سنگين و سفت و سخت روي پوست كودك شما باشند. استفاده از عصاره كالدولا ، بدون روغن اضافي ، باعث شستشوي و شامپو Baby Cetaphil Baby مناسب و مناسب براي هر كودك بدون شكسته شدن بانك مي شود.
چيزهايي كه بايد بدانيداستفاده از شمعدان در Cetaphil Baby Wash & Shampoo ممكن است براي كودكاني كه آلرژي خاصي به گل گل ماري دارند ، مضر باشد. اين نادر است ، اما اگر هنگام استفاده از Cetaphil Baby Wash & Shampoo متوجه هر نوع تحريك كننده اي شويد ، ممكن است زمان آن رسيده كه با گزينه ديگري روبرو شويد. اين مخلوط ممكن است در هر كودكي 100٪ عاري از اشك نباشد ، اما بيشتر اين نوزادان تمايل دارند.
چرا Cetaph را انتخاب كنيد

مواد لازم و عملكردشامپو و شامپو ملايم Aveeno ، از جو طبيعي و طبيعي است. مخلوط جو دوسر دقيقاً مورد استفاده ، عصاره اي است كه از مغز جو دوسر از جو دوسر كلوئيدي حاصل مي شود ، و اين تركيب براي تسكين دهنده ، تحريك كننده ، مرطوب كننده و آرام بخش پوست بسيار عالي است. عصاره جو دوسر فقط يك جزء است و Aveeno Baby Gentle Wash & Shampoo نيز از گليسيرين استفاده مي كند. استفاده از گليسيرين به فرمول هيدراته و رطوبت پوست كودك شما كمك مي كند.
چه چيزي آن را از هم جدا مي كندمواد تشكيل دهنده موجود در شستشو و شامپو Aveeno Baby Gentle و مشخص هستند و به آن كمك مي كنند تا از ساير شامپوهاي كودك و مواد شستشوي بدن موجود در بازار استفاده كند. تقريباً هر محصول ديگري مانند استفاده از مخلوط سنتي كه محلول شستشوي مبتني بر صابون را ايجاد مي كند. اين مورد در مورد شستشوي و شامپو Aveeno Baby Gentle صدق نمي كند ، و اين فرمول گزينه والايي را براي والدين فراهم مي كند كه ممكن است بخواهند رويكرد متفاوتي در مورد بهداشت كودك داشته باشند.
چيزهايي كه بايد بدانيدفرمول مبتني بر جو دوسر كه در Aveeno Baby Gentle Wash & Shampoo استفاده شده است براي همه نيست. اين راه حل ممكن است براي فرزند شما سبك و عالي باشد ، اما اگر با نحوه كار كردن راه حل هاي تميز كردن مبتني بر جو دوسر آشنايي نداريد ، كار با آن دشوار خواهد بود. اگر طرفدار تميز كردن مبتني بر جو دوسر نيستيد ، در غير اين صورت محصولات مشابه مانند شستشوي كودك و شامپو بچه گانه جانسون مي توانند از نظر ظاهري مناسب تر باشند.
عصاره حاوي جو دوسر نيز در صورت استفاده صحيح از آن ، مي تواند منجر به بروز مشكلات تخليه شود. با اطمينان از استفاده از مقادير زيادي آب براي رقيق كردن مخلوط هنگام استفاده براي شستن كودك مي توان از اين كار جلوگيري كرد. همچنين با استفاده از زهكشي هاي بزرگتر مي توان از بروز اين مشكل جلوگيري كرد و همين امر باعث مي شود كه دوش يا وان حمام بهترين مكان براي استفاده شستشو و شامپو Aveeno Baby Gentle باشد.
برخي از مردم عطر و بوي جو دوسر را دوست دارند و برخي ديگر از آن متنفر هستند ، بنابراين اگر فكر مي كنيد بوي شما يا كودك شما را تحريك مي كند ممكن است بخواهيد از آن جلوگيري كنيد.
چرا دكتر Bronner را انتخاب كنيدAveeno شركتي است كه از سال 1945 مشغول به كار است و همه تحقيقات آنها آنها را به فرمول مبتني بر جو دوسر سوخته است كه امروز مي بينيد. Aveeno از بدو تأسيس اين شركت تلاش زيادي براي توليد شست و شوهاي تميز مبتني بر جو دوسر براي نوزادان و بزرگسالان انجام داده است. اگر مي خواهيد از يك ماركي كه به آن اعتماد داريد ، يك شستشوي پرمصرف مبتني بر جو را بدست آوريد ، Aveeno يك انتخاب عالي است
طرفدارانفرمول هاي مبتني بر جو دوسر مي توانند تميز و نرم تري نسبت به شستشوي روغن يا گياهان و شامپو فراهم كنندمخلوط بلغور جو دوسر همراه با گليسيرين براي مرطوب كردن بسيار عالي استقابل استفاده در كودكان در هر سني استدوستانه بزرگسالان  منفيعصاره بلغور جو دوسر ممكن است حاوي تكه هايي باشد كه مي توانند جلوي سينك آشپزخانه را مهار كنند. هميشه از اين محصول در حمام استفاده كنيد تا از اين مشكلات جلوگيري كنيداگر يك حمام خيلي طولاني طول بكشد ، عصاره بلغور جو دوسر نيز مي تواند بوي كمتري را ايجاد كند شامپو و شستشوي بدن كودك 5.Best Foaming: شامپو و شستشوي بدن كودك طبيعي

مشاهده در آمازونچرا ما آن را دوست داريم: خلوص دو بطري به شما مي دهد قيمت يك و شامپو و شستشوي بدن آنها باعث مي شود كودك شما بوي تازه و تميز دهد.رتبه ويرايشگر:
اندازه: هر بسته 2 عدد ، 16 اونسرايحه: مخلوط مركباتقيمت: $ $
مواد لازم و عملكردشامپو و شستشوي بدن كودك Puracy Natural ، يك ليست بسيار طولاني از مواد تشكيل دهنده آن وجود دارد كه با هم كار مي كنند تا يك شامپوي خوب گرد و شستشوي بدن داشته باشيد. مخلوط گياهي از ميوه و سبزيجات به دست مي آيد و مواد تشكيل دهنده آن حتي يك كف سالم و دوستانه را از بين مي برند. قسمت مركزي شامپو و شستشوي بدن كودك Puracy Natural Baby ، گليسينات كوكو است. كوكو گليسينات نسبت به گليسيرين معمولي كه در محصولاتي مانند شستشو و شامپو بچه گانه جانسون پيدا خواهيد كرد ، برتر است زيرا مستقيماً از عصاره نارگيل تهيه مي شود و اين يك كف پاك كننده قدرتمند را فراهم مي كند.
ساير تركيبات در كنار كوكو گليسينات خوب كار مي كنند و برخي از اين تركيبات شامل بيشه مركبات ، گليسيرين نباتي و نمك دريايي صورتي هيماليا است. نمك دريايي صورتي هيماليا يك تركيب عالي براي مخلوط كردن با كوكو گليسينات است زيرا پوست كودك شما را لايه برداري و هيدراته مي كند. تمام قسمت ها آلي ، بدون اشك و غير سمي هستند.
چه چيزي آن را از هم جدا مي كندآنچه شامپو و شستشوي بدن كودك خالص را از هم جدا مي كند كف كف ايجاد شده است. بسياري از شركت هاي شامپو و شستشوي بدن كودك با ايجاد كف طبيعي و بدون سولفات كه والدين و نوزادان مي توانند از آن لذت ببرند ، مبارزه مي كنند. شامپو و شستشوي بدن كودك با خلوص طبيعي نيز 100٪ غير سمي است ، بنابراين حتي اگر كمي به چشم كودك شما بيفتد ، ديگر نيازي به وحشت نيست.
چيزهايي كه بايد بدانيدخلوص در توليد شامپو و شستشوي بدن از ميوه ها و عصاره هاي زيادي استفاده مي كند. استفاده از اين عصاره ها براي رايحه هاي فوق العاده است ، اما مي تواند باعث سوزش پوست در كودكاني شود كه ممكن است دچار اگزما يا پوست مستعد شوند.
چرا خلوص را انتخاب كنيدخلوص شش سال پيش به عنوان يك همكاري كوچك بين دو دوست مادام العمر آغاز شد. يك شروع خوب مانند آن باعث جذابيت خانواده به شركت مي شود ، و بررسي ها نشان مي دهد كه اين شركت براي رسيدگي به سؤالات يا نگراني هاي مصرف كنندگان سريع عمل مي كند. با بزرگ شدن اين شركت ، دلسوزي آنها نيز اتفاق افتاد. خلوص بر خلاف بسياري از شركت هاي ديگر ، به طور فعال به افراد نيازمند در سراسر جهان كمك مالي مي كند.
طرفدارانفوم تي ايجاد مي كند

littleonemag

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۸ خرداد ۱۳۹۹
توييت هاي مخرب كه باعث ايجاد تشنج هاي خيريه صرع مي شوند

حداقل دو نفر پس از مشاهده توييت هاي مخرب كه داراي جيف هاي چشمك زن بودند و عمداً جامعه صرع را هدف قرار داده بودند ، تشنج داشتند.
پليس تيمز دره گفت كه پس از دستگيري حداقل 200 پيام به ظاهر هماهنگ شده براي خيرين و حاميان آن در روزهاي اخير ، در حال بررسي توئيت ها به عنوان يك حادثه نفرت است.
موسسه خيريه با تأكيد بر اينكه تصاوير مي توانند باعث ايجاد تشنج شوند كه در آن دندان ها و استخوان ها شكسته شده و حتي ممكن است كشنده باشد ، تعدادي از افراد ديگر از جمله كودكان در اثر توئيت آسيب ديده بودند.
اين پيامها شامل نورهاي تابشي چشمك زن و مارپيچهاي روانگردان روان است. برخي در ابتدا تصاوير تحريك كننده خود را پنهان مي كردند ، و محافظت از افراد در برابر اثرات آنها را دشوارتر مي كرد.
تبليغاتكلر Pelham ، مدير اجرايي انجمن صرع ، گفت كه چنين حوادثي شايع تر شده است ، اما اين اولين بار است كه با هماهنگي هاي لازم صورت گرفته است ، در اين مورد توسط گروهي حدود شش كاربر.

ايميل چيست
وي گفت: "در طول همه گير فعلي Covid-19 ، همه ما مجبور هستيم زندگي خود را آنلاين انجام دهيم تا از دشمن نامرئي محافظت كنيم." "اين غير قابل تصور است كه افرادي كه در پشت دستگيره هاي توييتر مخفي مخفي هستند ، ويروس هاي ديجيتالي خود را به عنوان نوعي سرگرمي غيرقابل تصور آزاد مي كنند."
توييتر هنگامي كه خيريه زنگ خطر را افزايش داد ، پست ها را حذف و حساب هاي مربوطه را به حالت تعليق درآورد. اين شركت همچنين در حال بررسي اين موضوع است كه چگونه مي تواند از كساني كه صرع آنها را با چنين تصاويري برانگيخته است ، بهتر محافظت كند. اين تماس ها با اطمينان حاصل مي شود كه كاربران به جاي اينكه از زبانه استفاده از داده هاي صفحه تنظيمات هر دستگاه خودداري كنند ، دسترسي به بازي خودكار gif ها و فيلم ها را انتخاب كنند ، كه ممكن است دسترسي به برخي از آنها دشوار باشد.

هفته‌نامه انجمن را بدست آوريد: خبرنامه ما براي متخصصان خدمات عمومي بيشتر بخوانيديكي از گيف هاي تحريك كننده ، كه در پاسخ به شخص مبتلا به صرع كه 263 روز بدون تشنج جشن مي گيرد ، ارسال شده است: اين عنوان را شامل مي شود: "زمان شكسته شدن بچه گانه". هشتگ هايي مانند #seizures و #epilepsy نيز در كنار تيزهوش ها براي هدف قرار دادن كساني كه به دنبال پشتيباني بودند مورد استفاده قرار گرفت.
يك نفر به شرط ناشناس ماندن به موسسه خيريه گفت: "من ناخواسته يكي از پست ها را مشاهده كردم و اين باعث يك توقيف جزئي جزئي براي من شد. اين يك شوخي نيست. اين يك حمله جسمي به افرادي است كه با صرع دست و پنجه نرم مي كنند. "
ديگري كه يك تشنج جزئي جزئي را تجربه كرده است ، گفت: "خوشبختانه اين حادثه باعث تشنج تشنج نشد ، اما من مي ترسم اين ممكن است براي ديگران كه تصاوير را ديده اند ، باشد."
موسسه خيريه مي گويد ، حدود 3٪ از افراد مبتلا به صرع يا حدود 20،000 نفر در انگلستان بسيار حساس هستند.
پليس دره تيمز تأييد كرد كه در حال بررسي توئيت ها به عنوان يك حادثه نفرت براساس قانون ارتباطات مخرب است. اين نيرو گفت: به نظر مي رسد اين اقدام عمدي براي ايجاد آسيب به افرادي كه صرع دارند ، بوده است.
سخنگوي شوراي فرماندهان پليس ملي گفت: "اين حادثه وحشتناكي بود كه در آن افراد مبتلا به صرع بر اساس تفاوت خود در رسانه هاي اجتماعي قرار گرفتند كه ما كاملاً محكوم مي كنيم. ما خوشحاليم كه تحقيقات در مورد پليس دره تيمز در حال انجام است و هر كس ديگري را تحت تأثير قرار مي دهد كه به نيروهاي محلي خود گزارش دهد. "

سخنگوي توييتر گفت: "ما مي خواهيم مردم نسبت به خدمات خود احساس امنيت كنند. ما در توييتر گزينه اي را براي جلوگيري از پخش خودكار رسانه ها در جدول زماني خود و همچنين جلوگيري از بروز هرگونه تيزهوش هنگام شخصي كه در جستجوي gif "توقيف" دارند ، جلوگيري مي كنيم.
علاوه بر اين ، اگر توييتر تعيين كند كه حساب ها به ايجاد آسيب آفلاين اختصاص يافته اند ، به طور دائم به حالت تعليق در مي آيند. ما در حال جستجوي گزينه هاي اضافي براي كمك به محافظت از افراد در توييتر از اين نوع رسانه ها هستيم. "
با كساني كه در قدرت ما را ناكام مي كنند ...... در اين لحظه تاريخي ، ما خواستار بهتر هستيم. از همه گير شدن كروناويروس و وحشيگري پليس تا حاشيه نشيني جوامع اقليت در سراسر جهان ، رهبري شكسته شده است. فاقد تواضع و درگيري كه ما به شدت به آن احتياج داريم و با توجه به خودشيفتگي ، رهبران با سلامت عمومي ، ايمني و آينده نسلهاي جوان قمار مي كنند. آنها بطور غيرمجاز در اولويت قرار دادن خدمت به خود براي افرادي كه براي خدمت انتخاب شده اند ، تعيين مي كنند. ما بايد آنها را مجبور كنيم بازي خود را بالا ببرند.
اين چيزي است كه نگهبان براي اينجا در نظر گرفته است. ما به عنوان يك سازمان خبري آزاد و مستقل ، بدون ترس ، بي كفايتي و بي تفاوتي افراد قدرت را مورد بررسي و بازجويي قرار مي دهيم. روزنامه نگاري ما عاري از تعصبات سياسي و تجاري است - اين ما را متفاوت مي كند. ما مي توانيم به مظلوم و غفلت صدايي دهيم و با كساني كه خواهان آينده اي منصفانه تر هستند ، در همبستگي بايستيم. با كمك شما ما مي توانيم پيشرفت كنيم.
ميليون ها روز براي اخبار با كيفيت به گاردين مي روند. ما اعتقاد داريم كه همه سزاوار دسترسي به اطلاعاتي هستند كه مورد بررسي قرار مي گيرند و تجزيه و تحليل مي كنند كه داراي اقتدار و صداقت است. به همين دليل ، بر خلاف بسياري ديگر ، ما يك انتخاب را انتخاب كرديم: گزارش دهي نگهبان را براي همه باز نگه داريم ، صرف نظر از اينكه در كجا زندگي مي كنند يا آنچه را كه توانايي پرداخت آن را دارند.
ما مصمم هستيم كه روزنامه نگاري را ارائه دهيم كه به هر يك از ما بهتر كمك كند

theguardian

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۶ خرداد ۱۳۹۹
مايكروسافت با اين وجود بازسازي لپ تاپ سطح جديد قابل تعمير آن را براي شما سخت خواهد كرد

مايكروسافت طي رويداد اكتبر Surface در روز چهارشنبه ، چيزي غيرمنتظره را كشف كرد (علاوه بر تلفن Surface Duo): يك لپ تاپ شيك ، نازك و قابل ترميم.
لپ تاپ سرفيس 3 به عنوان Panos Panay ، رئيس محصول مايكروسافت ، آن را به صحنه نمايش داد. افرادي كه به توانايي تعمير وسايل شخصي خود اهميت مي دهند ، به زودي شروع به تمجيد از تلاش هاي اين شركت براي ساخت يك ماشين Surface قابل ترميم كردند. متأسفانه ، مايكروسافت هنوز هم تعمير لپ تاپ 3 سرفيس خود را براي شما يا حتي تكنسين هايي كه توسط اين شركت مجاز نيستند ، دشوار كرده است.
وي ادامه داد: "ما همچنان بر پاكي اين طرح كه بسيار مهم بود ، تمركز مي كنيم. اما ما همچنين - براي مشتريان تجاري خود - مي خواستيم عناصر سرويس پذيري ، قابليت تعمير ، چيزهايي را كه براي مشتريان مهم است ، اضافه كنيم. " "بيشتر مواقعي كه شما محصولي را ارائه مي دهيد كه قابل استفاده باشد ، خطوطي وجود دارد ، وزن اضافي وجود دارد ، ضخامت اضافي وجود دارد ، آنچه را كه من به آن درهاي تله مي گويم ، خواهيد ديد. اما در مورد اين محصول ، ما هيچ يك از آنها را انجام نداده ايم. "
Panay با بلند كردن صفحه كليد از بدنه رايانه ، Panay يك طراحي شبيه به ماژول را براي تعمير به ظاهر آسان در معرض ديد قرار داد. پني در ادامه اظهار داشت كه همانطور كه ​​انتظار مي رود "برخي ابزارها براي تحقق اين امر" وجود دارد ، اما وي درباره اينكه آيا اين ابزارها به آساني در دسترس خواهند بود يا چه كسي توضيح نداد. Gizmodo آموخته است كه مايكروسافت دسترسي به اين ابزارها و منابع را به كاربران نخواهد داد و در عوض توزيع آنها را به متخصصين مجاز تعمير محدود خواهد كرد.
در واقع ، پس از نشان دادن پيشرفت هاي جديد Surface براي ترميم ، Panay به مردم نسبت به تلاش براي پاره كردن محصول خودشان هشدار داد. بعداً در اين رويداد براي خبرنگاران Gizmodo روشن شد كه جدا كردن رايانه از خودتان اين ضمانت را باطل مي كند. بعداً مايكروسافت توضيح داد كه در صورت تلاش براي تعمير دستگاه ، اين ضمانت نامه باطل است.

حاميان تعمير درست معتقدند كه كاربران بايد حق داشته باشند وسايل خود را تعمير كنند - شما مي دانيد ، محصولاتي كه خودشان دارند. اما اگر شما نمي توانيد تصميم آگاهانه خود را در مورد اينكه چه كسي محصول شما را تعمير مي كند ، تصميم بگيريد - خواه همسايه فن آوري شما باشد ، يك تعميرگاه مستقل يا خودتان - زيرا توليدات باعث مي شود كه اين دستگاه تقريباً غيرممكن باشد ، استدلال وجود دارد. كه شما در واقع كنترل خود را بر دستگاهي كه صدها يا حتي هزاران دلار براي آن پرداخت كرده ايد ، حفظ نمي كنيد.

شايان ذكر است در اينجا سابقه رديابي ضد صحيح براي تعمير مايكروسافت وجود دارد. به عنوان نمونه ، در مصاحبه اي با iFixit در اوايل سال جاري ، جف موريس ، نماينده ايالتي واشنگتن ، مايكروسافت را متهم كرد كه در اصلاح قوانين حق ترميم در ايالت خود نقش موثري دارد. مايكروسافت همچنين عضو انجمن نرم افزار سرگرمي ، يك سازمان تجاري است كه مخالف قوانين درست براي ترميم است. علاوه بر اين ، سال گذشته ، كميسيون تجارت فدرال هشدارهايي را به مايكروسافت (علاوه بر ساير توليد كنندگان اصلي) در مورد زبان گارانتي صادر كرد كه ظاهراً قصد داشت كاربران را از جستجوي تعميرات توسط احزاب غير از مايكروسافت منصرف كند.
در حالي كه مايكروسافت برنامه تجارت و بازيافت محصولات ، باتري ها ، بسته بندي ها را دارد ، اما تحسين كردن شركتي كه آنقدر تهاجمي در برابر ابتكاراتي عمل مي كند كه باعث مي شود افراد بتوانند وسايل خود را با شرايط خود راحت تر كنند ، سخت است.
نكته اصلي براي فهميدن اينكه دقيقا چه كسي از اين مزيت تعميرات سود مي برد ، درست در زبان ارائه پن (Panay) وجود دارد: مشتريان تجاري. در اين صورت ، بعيد به نظر مي رسد كه اين محصول مستقيماً به سود مصرف كننده روزمره باشد. به نظر مي رسد كه اين طرح مانند ماژول ظاهر مي شود ، اين شركت از راهنماهاي ، ابزارها ، قطعات و ساير اجزاي تعمير مورد نياز كاربران شخصي خودداري خواهد كرد. در عوض ، اين قابليت ترميم بهبود يافته احتمالاً مايكروسافت را براي رقابت بهتر با رقبائي چون Lenovo ، دل و HP در فضاي تجاري قرار مي دهد.
با اين وجود ، دشوار است كه مايكروسافت را از شاهكار باورنكردني در اينجا براي حفظ طراحي Surface و در عين حال تمركز بيشتر روي تعمير بيشتر (حتي اگر محدود به كسي باشد كه مي تواند آن تعميرات را محروم كند) رد كرد. مطمئناً پيشرفت در مقايسه با لپ تاپ نسل اول سرفيس است كه iFixit لقب "هيولاي پر از چسب" را به دست آورد و صفر ويرانگر از 10 را در مقياس تعمير آن در پارسال خود جاي داد.
كايل وينز ، سردبير iFixit ، روز چهارشنبه از طريق تلفن به جيزمودو گفت كه "هيچ راهي ممكن نبود كه [پاناي] بتواند آنچه را كه با آن لپ تاپ با هر محصول ديگر سطح انجام داده بود روي صحنه انجام دهد." تغييراتي كه از طرح ضد ترميم سرفيس گرفته شده نيز توسط ناتان پراكتور ، كه رهبري كمپين حق ترميم گروه تحقيق و تفحص از ايالات متحده است ، ستودني است - گرچه وي خاطرنشان كرد كه اين مانع مخصوصاً پاكسازي نيست.
پروكتور با تلفن به Gizmodo گفت كه او از آنچه كه تاكنون مي دانم خشنود است ، ابراز تمجيد از بهبود مهندسي كه باعث كاهش زمان ترميم در سطح قبلاً ترميمي و دوستانه خواهد شد ، و مواردي كه به نفع مايكروسافت هستند احتمالاً در اين كار بوده اند. مدتي كار مي كند 

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۴ خرداد ۱۳۹۹
ايميل چيست؟

پست الكترونيكي ، ايميل يا ايميل كوتاه است براي اطلاعاتي كه در رايانه ذخيره مي شود و از طريق ارتباط بين دو كاربر رد و بدل مي شود. به طور واضح تر ، نامه الكترونيكي پيامي است كه ممكن است حاوي متن ، پرونده ها ، تصاوير يا ساير پيوست هاي ارسال شده از طريق شبكه به يك فرد يا گروه مشخص باشد.
اولين نامه الكترونيكي در سال 1971 توسط Ray Tomlinson ارسال شد. Tomlinson نامه الكترونيكي را براي خود به عنوان يك پيام ايميل آزمايشي ارسال كرد و حاوي متن "چيزي مثل QWERTYUIOP" بود. با اين حال ، علي رغم ارسال نامه الكترونيكي به خودش ، پيام الكترونيكي هنوز از طريق ARPANET منتقل مي شد.
تا سال 1996 ، نامه الكترونيكي بيشتري از طريق نامه پستي ارسال مي شد.

 

تفسير آدرس ايميل[email protected]بخش اول تمام آدرسهاي ايميل ، بخشي قبل از نماد @ شامل نام مستعار ، كاربر ، گروه يا بخش يك شركت است. در مثال فوق ، پشتيباني بخش پشتيباني فني از Computer Hope است.در مرحله بعد ، @ (در علامت) تقسيم كننده در آدرس ايميل است. از آنجا كه اولين پيام توسط ري تامليسون ارسال شده است ، براي كليه آدرس هاي ايميل SMTP لازم است.سرانجام ، computerhope.com نام دامنه اي است كه كاربر به آن تعلق دارد. .com TLD (دامنه سطح بالا) براي دامنه ما است.نحوه ارسال و دريافت نامه الكترونيكيبرنامه پست الكترونيكيبراي ارسال و دريافت پيام هاي نامه الكترونيكي ، مي توانيد از يك برنامه نامه الكترونيكي ، همچنين به عنوان يك سرويس گيرنده پست الكترونيكي ، مانند Microsoft Outlook يا Mozilla Thunderbird نيز استفاده كنيد. هنگام استفاده از سرويس گيرنده ايميل ، از سروري كه پيام هاي شما را ذخيره و تحويل مي دهد استفاده مي شود. اين سرور اغلب توسط ISP شما ميزبان است ، اما مي تواند يك شركت اينترنتي ديگر باشد. براي بارگيري ايميل جديد ، يك سرويس گيرنده ايميل بايد به يك سرور متصل شود ، در حالي كه نامه الكترونيكي ذخيره شده به صورت آنلاين هميشه در دسترس هر دستگاه متصل به اينترنت است. براي اطلاعات بيشتر در مورد سرويس پست الكترونيكي ابري ، تفاوت بين ايميل و يك سرويس گيرنده ايميل را در زير مشاهده كنيد.
نامه الكترونيكي آنلاينيك روش جايگزين براي ارسال و دريافت نامه الكترونيكي (و محبوب ترين راه حل براي اكثر افراد) سرويس پست الكترونيكي يا ايميل اينترنتي است. مثالها شامل Hotmail (اكنون Outlook.com) ، Gmail و Yahoo Yahoo است. بسياري از سرويس هاي پست الكترونيكي آنلاين ، از جمله مواردي كه ما به آنها اشاره كرديم ، رايگان هستند يا گزينه اشتراك رايگان دارند.
توجه داشته باشيدسرويس پست الكترونيكي ارتباط اينترنتي را در اختيار شما قرار نمي دهد. براي استفاده از سرويس نامه الكترونيكي ، هنوز بايد از ISP استفاده كنيد.
نحوه ايجاد يك حساب كاربري پست الكترونيكي.نوشتن نامه الكترونيكيهنگام نوشتن پيام نامه الكترونيكي ، بايد چيزي شبيه به پنجره مثال زير باشد. همانطور كه مشاهده مي كنيد هنگام ارسال نامه الكترونيكي چندين زمينه لازم است:

بررسي اتصال به اينترنت


قسمت To جايي است كه آدرس ايميل شخص دريافت كننده ايميل در آن قرار مي گيرد.قسمت From بايد حاوي آدرس ايميل شما باشد.اگر به يك پيام پاسخ مي دهيد ، قسمت هاي ": و از" به طور خودكار پر مي شوند. اگر اين پيام جديد است ، بايد با انتخاب آنها از ليست مخاطبين ، يا تايپ آدرس هاي ايميل كامل ، گيرندگان را در قسمت To: مشخص كنيد. اگر بيش از يك گيرنده را وارد كنيد (به عنوان مثال ، نامه الكترونيكي گروهي) ، آدرس ها بايد با كاما و يك فضا يا با فشار دادن كليد Tab جدا شوند.موضوع بايد شامل چند كلمه باشد كه محتواي ايميل را شرح مي دهد. موضوع به گيرنده اين امكان را مي دهد تا بدون باز كردن و خواندن ايميل كامل ، نامه الكترونيكي راجع به چه چيزي در مورد خود دريافت كند. اين قسمت اختياري است.قسمت CC ("كپي كربن") به شما امكان مي دهد گيرنده هايي را انتخاب كنيد كه مخاطب مستقيمي نيستند (در قسمت "به" ذكر شده است). به عنوان مثال ، مي توانيد يك نامه الكترونيكي را به جف و CC ليندا و استيون بدهيد. اگرچه نامه الكترونيكي به جف ارسال مي شود ، ليندا و استيون نيز يك نسخه دريافت مي كنند و همه مي توانند ببينند چه كسي نامه الكترونيكي را دريافت كرده است. اين قسمت اختياري است.قسمت BCC ("كپي كربن كور") مشابه CC است ، مگر اينكه گيرندگان مخفي هستند. هر گيرنده BCC نامه الكترونيكي را دريافت مي كند ، اما نمي بيند چه كسي ديگري يك نسخه دريافت كرده است. مخاطبان (هركسي كه در قسمت "To" ذكر شده باشد) براي كليه گيرندگان قابل مشاهده است. اين قسمت اختياري است.سرانجام ، پيام بدن مكاني است كه شما پيام اصلي خود را تايپ مي كنيد. اغلب حاوي امضاي شما در پايين است. مشابه يك نامه دست نوشتهنوشتن پيام ايميل
چه چيزي باعث ايجاد يك آدرس ايميل معتبر مي شود؟قوانين زير آدرس ايميل را معتبر مي كند:
همانطور كه قبلاً ذكر شد ، يك نامه الكترونيكي بايد داراي يك نام كاربري باشد كه به دنبال آن @ (نشانه در هنگام ورود) است كه پس از آن نام دامنه با پسوند دامنه دنبال مي شود.نام كاربري نمي تواند طولاني تر از 64 نويسه باشد ، و نام دامنه نمي تواند طولاني تر از 254 نويسه باشد.فقط بايد يك علامت @ در يك آدرس ايميل وجود داشته باشد.فضا و شخصيت هاي خاص: () ،:؛ <> [] مجاز است. گاهي اوقات ، يك كار با فضا ، بك گراند و علامت نقل قول انجام مي شود اما بايد قبل از آن بريده بريده شود. اگرچه معتبر است ، برخي از ارائه دهندگان پست الكترونيكي اين شخصيت ها را مجاز نمي كنند.به طور كلي نام كاربري و آدرس هاي ايميل نمي توانند با يك دوره شروع يا پايان دهند.نامه الكترونيكي نبايد دو يا چند دوره متوالي داشته باشد.مزاياي نامه الكترونيكيمزاياي بسياري از نامه الكترونيكي و استفاده از پست الكترونيكي در مقابل نامه پستي وجود دارد. برخي از مزاياي اصلي در زير ذكر شده است.
تحويل رايگان - ارسال نامه الكترونيكي ، واقعاً رايگان است ، خارج از هزينه خدمات اينترنت. براي ارسال نامه نيازي به خريد تمبر پستي نيست.تحويل جهاني - نامه الكترونيكي تقريباً به هر نقطه جهان ، به هر كشوري قابل ارسال است.تحويل فوري - نامه الكترونيكي را مي توان فوراً توسط گيرنده از طريق اينترنت ارسال و دريافت كرد.پيوست پرونده - نامه الكترونيكي مي تواند شامل يك يا چند پيوست فايل باشد ، به فرد اجازه مي دهد اسناد ، تصاوير يا ساير فايل ها را با ايميل بفرستد.ذخيره طولاني مدت - نامه هاي الكترونيكي بصورت الكترونيكي ذخيره مي شوند كه امكان ذخيره و بايگاني را در مدت زمان طولاني فراهم مي كند.سازگار با محيط زيست - ارسال نامه الكترونيكي انجام نمي دهد

 

email

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۴ خرداد ۱۳۹۹
نحوه بررسي اتصال به اينترنت خود را بررسي كنيد

اگر در سياره زمين كسي وجود داشته باشد كه يك بار با اتصال به اينترنت خود مشكل نداشته باشد يا ديگري من نمي دانم كيست. اگر با اتصال به شبكه خود مشكل داريد ، در اينجا ترفندهاي ساده اي براي فهميدن اينكه چه چيزي در اينترنت شما وجود دارد و شايد حتي آن را برطرف كنيد ، آورده شده است.


شبكه محلي خود را بررسي كنيد
اولين چيزها ، ابتدا اگر اتصال اينترنت شما به اندازه doornail مرده است ، كابل كشي شبكه خود را بررسي كنيد. ممكن است گنگ به نظر برسد ، اما من نمي توانم تعداد دفعاتي را كه به نظر مي رسد يك مشكل عمده شبكه است ، بفهمم كه يك اتصال شبكه وصل نشده است.
اين فقط براي افرادي كه از كابل Cat-5 استفاده مي كنند نيست تا شبكه هاي شما را به هم وصل كنند. اگر Wi-Fi Access Point (AP) يا كابل يا مودم DSL شما كابلهاي برق را از آن جدا كرده ايد ، قصد نداريد با هر چيزي وصل شويد. عدم موفقيت مورد علاقه من در اين زمان وقتي بود كه يكي از دوستان با اتصال به شبكه مرده تماس گرفت و معلوم شد مشكل اين بود كه وي هنگام خلاء ، AP را وصل كرده و فراموش كرده است كه دوباره آن را وصل كنيد. هميشه بايد به دنبال جواب هاي ساده باشيد اولين.
اگر به دنبال يافتن پاسخ هاي ساده هستيد ، اگر اتصال Wi-Fi شما كار نمي كند ، مطمئن شويد كه رايانه شخصي شما در واقع سعي در اتصال به AP صحيح دارد. اگر دستگاه شما واقعاً در تلاش است تا AP همسايه خود را به هم وصل كند ، قصد نداريد به جايي برويد. همچنين به ياد داشته باشيد كه اگر رمز عبور تأييد اعتبار كاربر AP خود را تغيير دهيد ، بايد آن را در تمام دستگاه هاي خود نيز تغيير دهيد. من ديده ام كه مردم غالباً ساعت ها قبل از يادآوري اينكه از لپ تاپ خاصي استفاده نمي كردند ، ساعت ها از كار اخراج مي شوند و در اين ضمن رمز خود را تغيير مي دهند.
بنابراين ، اگر همه چيز به هم وصل و وصل شده باشد ، اما هنوز قادر به دستيابي به اينترنت نيستيد ، چه مي شود. خوب ، دوباره تمام اصول اوليه را بررسي كنيد. من در طي اين سال ها فهميدم كه شانس اين است كه شما هنوز هم چيزي ساده را فراموش كرده ايد. خداوند مي داند كه من دارم!
همه چيز درست به نظر مي رسد اما شما هنوز هم نمي توانيد به شبكه برسيد؟ بررسي كنيد كه آيا مي توانيد به AP خود وصل شويد يا خير. بيشتر AP ها داراي يك صفحه مديريت مبتني بر وب هستند. اگر بتوانيد به آن دسترسي پيدا كنيد ، در نهايت زمان آن رسيده است كه به دنبال مشكلات شبكه محلي (LAN) نباشيد و به دنبال اتصال به اينترنت خود باشيد.
چك كردن اينترنت
قدم بعدي اين است كه ببينيد چه ارتباطي با اينترنت شما دارد. مي توانم چيزهاي فانتزي زيادي براي امتحان كردن به شما بگويم ، اما من اين كار را بسيار ساده مي كنم. كابل يا مودم DSL خود را از برق جدا كنيد ، هر نيم ساعت ديگر صبر كنيد و دوباره آن را وصل كنيد. اگر با ISP خود تماس بگيريد ، شانس نود و نه برابر از صد آنها به شما در همان مورد است.
سپس ، اگر هنوز در شبكه نيستيد ، ممكن است دندانهاي خود را هم بزنيد و به ISP خود تماس بگيريد. اين معمولاً يك تمرين بيهوده است ، اما هر روز و يك بار مي توانيد اطلاعات مفيدي بدست آوريد. به عنوان مثال ، فقط شما بلكه يك محله كل نيستيد كه دچار مشكل هستيد زيرا يك كاسه پشتي كابل را بيرون آورد. و يك بار در يك ماه آبي ، آنها واقعاً يك پيشنهاد مفيد خواهند داشت. نه! واقعاً! من ديده ام كه اتفاق افتاده است!
بياييد بگوييم كه اينترنت شما در حال اجراست ، اما كمي پوسته پوسته است. در اينجا آنچه انجام مي دهيد اول ، بياييد ببينيم آيا شما واقعاً پهناي باندي را كه مي پردازيد دريافت مي كنيد يا خير. Speedtest بهترين سايت براي بررسي سرعت واقعي فعلي شما است. اين سايت توسط Ookla ، يك شركت عملكرد شبكه اداره مي شود. اگر مي خواهيد بدانيد كه واقعاً با LAN ، شبكه گسترده (WAN) يا شبكه خصوصي مجازي (اين نام مجاز نمي باشد) شما چه اتفاقي مي افتد ، من برنامه هاي آنها را به شدت توصيه مي كنم.


فقط براي بررسي اينكه چه ارتباطي با اينترنت شما دارد ، سرويس اصلي آنها رايگان است. سايت Speedtest به شما مي گويد كه پينگ شما چيست - زمان لازم براي رسيدن به يك بسته از شبكه شما براي دستيابي به يك سايت ميزبان - و سرعت بارگيري و بارگذاري شما. آنچه شما مي خواهيد يك شماره پينگ كم ، كمتر از 10 ميلي متر (ميلي ثانيه) خوب است ، و سرعت بارگيري و بارگذاري بالا دارد. بنابراين ، بياييد فرض كنيم آنقدر سريع نيست كه به شما قول داده شد. به دنياي واقعي خوش آمدي. ISP ها معمولاً در پهناي باند بيش از حد وعده داده و تحويل كمتري دارند.
حتي اگر پينگ پاييني داريد و پهناي باند شما به نظر خوب مي رسد ، ارتباط شما هنوز هم ممكن است خوب نباشد. اين به اين دليل است كه پينگ و پهناي باند فقط بخشي از داستان را بازگو مي كنند. ممكن است بسته هاي خود را گم كنيد يا از لرزيدن رنج مي بريد. براي بررسي اين مشكلات ، از Pingtest.net استفاده كنيد. ابزار تشخيصي شبكه آزمايشگاه اندازه گيري (NDT) نيز مي تواند براي اين مورد استفاده شود.

10 نكته برتر و ترفند اينترنتي

از دست دادن بسته ها چيزي است كه به نظر مي رسد. رايانه شخصي شما بسته هاي اطلاعاتي را به برخي از سايت هاي اينترنت ارسال مي كند ... و آنها به آنجا نمي رسند. بسياري از موارد مي توانند باعث از بين رفتن بسته ها شوند: تداخل ، سخت افزار شبكه بيش از حد يا ارتباط بد.
اينترنت همان چيزي كه هست ، معمولاً كمي از بين رفتن بسته ها را مشاهده خواهيد كرد. در حالت ايده آل ، شما از دست دادن بسته هاي صفر مي خواهيد ، اما براي استفاده معمولي از اينترنت مي توانيد با 1 يا 2٪ ضرر مواجه شويد. اما اگر در حال كنفرانس ويديويي هستيد ، مكالمه تلفني Voice over Internet (VoIP) يا بازي هاي آنلاين آنلاين مانند World of Warcraft را انجام مي دهيد ، هر گونه گم شدن در بسته دردناك است. اگر شما در حال انجام هر يك از اين موارد هستيد ، يا از بين رفتن تلفات بالاتر بسته ، در ISP خود اشكال دهيد.
Jitter يا به عبارت دقيق تر Packet Delay Variation ، تفاوت بين تاخير رايانه به كامپيوتر در شبكه است. به عنوان مثال ، اگر يك بار سايت را پينگ مي كنيد و 1 ميلي ثانيه طول مي كشد تا دوباره گزارش دهيد و پس از آن ، بسته پينگ بعدي 10ms طول مي كشد تا گزارش شود ، شما صداي جير جير زيادي داريد. به طور خلاصه ، هرچه صداي جرقه بيشتر باشد ، ارتباط شما پايدارتر است. با برنامه هاي قديمي تر مانند ايميل و مرورگرهاي وب معمولي هرگز ممكن است متوجه شويد كه اينترنت شما كمتر از پايدار راك نيست ، اما با وجود صداي جير جير ، ويديو ، VoIP و بازي ها يك بار ديگر سوء استفاده شروع مي شود.
اگر به نظر مي رسد از بين رفتن بسته يا صداي جرقه در داخل شبكه شخصي شماست ، مجدداً اتصالات خود را بررسي كنيد و سعي كنيد تجهيزات را در شبكه خود خاموش كنيد تا ببينيد آيا چيزي در LAN شما پر سر و صدا است يا خير. همچنين مي توانيد با استفاده از آزمايشگاه اندازه گيري NPAD (مسير شبكه و تشخيص برنامه كاربردي آزمايشگاه اندازه گيري را انجام دهيد. آزمايشگاه اندازه گيري مي گويد: "براي انجام هرگونه مشكلي كه پيدا مي كند" اقدامات اصلاحي را با دستورالعمل هاي مناسب براي افراد غير متخصص "تجويز مي كند. اين كاملاً درست نيست. شما واقعاً بايد بدانيد راه خود را در اطراف يك شبكه براي به دست آوردن خيلي خوب از آن مي توانيد. حتي اگر شما يك طرفدار شبكه نيستيد ، ارزش آن را داريد كه تلاش كنيد.
هنوز هم نمي توانيد مشكل را پيدا كنيد؟ وقت آن است كه براي پيدا كردن و رفع آن با تكنسين شبكه تماس بگيريد. هركسي كه مجوز شبكه + دارد بايد انجام دهد. اگر راه خود را در اطراف شبكه مي دانيد ، مي توانيد با استفاده از ابزاري مانند WireShark خودتان اين مشكل را پيدا كنيد.
اگر اتصال شما كالاي وعده داده شده را تحويل نمي دهد ، به اين نتيجه نرسيد كه از بين مي رويد. اتصال خود را دوبار بررسي كنيد. بله ، يك بار ديگر كابل ها را بررسي كنيد. سپس دوباره امتحان كنيد. هنوز آهسته مي رويد؟ سپس ، رايانه شخصي را كه براي آزمايش مستقيم از مودم استفاده مي كنيد ، وصل كنيد و دوباره امتحان كنيد. اگر اتصال شما به سرعت بيشتري رسيده است ، مي توانيد با اطمينان فرض كنيد كه به نوعي سرعت خود را در شبكه LAN داريد. اگر اينگونه باشد ، وقت آن است كه به دنبال تكنسين باشيد يا به سطحي از عيب يابي شبكه برويد و فراتر از هر چيزي كه امروز اينجا پوشش خواهم داد ، برويد.
صفحه 2: ​​[بررسي ISP خود] »
چك كردن ISP شما
بياييد بگوييم كه اتصال به اينترنت شما هنوز كند است. خوب ، چندين عامل ديگر براي ادامه وجود دارد. اول ، شما ممكن است اين كار را با خودتان انجام دهيد. به عنوان مثال ، اگر در حال بارگيري يك فيلم از سايت BitTorrent يا تماشاي يك فيلم Netflix هستيد ، از قبل از پهناي باند زيادي استفاده مي كنيد.
همچنين زمانهايي وجود دارد كه اينترنت كندتر از سايرين است. به عنوان مثال ، به لطف ظهور Netflix در اينترنت ، عصر روزهاي هفته اكثر اتصالات ISP با ارائه ويديو دچار مشكل مي شوند. از آنجا كه ISP ها ، در بيشتر موارد ، زيرساخت هاي خود را براي برآوردن تقاضا ايجاد نكرده اند ، انتظار مي رود كه شاهد كاهش آهسته زمان زود هنگام باشيد.
با استفاده از برنامه پهناي باند Pathload2 از آزمايشگاه اندازه گيري مي توانيد دريابيد كه آيا اتصال شما واقعاً قادر به تحويل سرعتي است كه به شما فروخته شده است. اگر معلوم شود كه اتصال شما در واقع نمي تواند كالاهاي پهناي باند را تحويل دهد ، من در مورد بازپرداخت با آنها صحبت مي كنم يا اگر آنها همكاري نمي كنند ، آن را با دفتر Better Business Bureau خود در ميان بگذاريد.
اما ممكن است اتفاق ديگري رخ دهد كه سرعت شما را پرتاب مي كند. ISP شما ممكن است عمداً از پهناي باند شما دستكاري كند. ISP ها ، به ويژه ايالات متحده ، در حال پهناي باند شما هستند. اين درپوش ها مي توانند از 1 گيگابايت (گيگابايت) ترافيك در يك ماه تا 250 گيگابايت باشد. همانطور كه گلن فلايمن ، كارشناس شبكه و نويسنده شبكه ، در تابستان سال 2011 نوشت ، "بيش از نيمي از مشتركين پهن باند خانگي ايالات متحده اكنون نوعي كلاهبرداري دارند." ياك!
250 گيگابايت ممكن است بسيار زياد به نظر برسد و همينطور است. اين 50 ميليون ايميل (با 0.05 KB / ايميل) است. 62،500 بارگيري آهنگ (با 4 مگابايت در آهنگ) يا 125 فيلم با كيفيت استاندارد (SD) (با 2 گيگابايت در فيلم). اما ، هنگامي كه شروع به تماشاي فيلم HD مي كنيد ، يا چندين عضو خانواده از شبكه استفاده مي كنند ، يا دائماً روي شبكه كار مي كنيد ، واقعاً اينقدر نيست.

 

zdnet

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۲ خرداد ۱۳۹۹
بررسي مايكروسافت Surface Book 3 15: دوست داشتني اما دوست داشتني نيست

به روزرساني مايكروسافت در كتاب 15 اينچي Surface Book 2 ، به شكلي مناسب با نام Surface Book 3 ، اساساً يكسان است. اين لپ تاپ هنوز هم سعي مي كند همه چيز براي همه افراد باشد: اين يك كلاهك سخت افزاري ، يك تبلت قابل تبديل و يك تبلت مستقل است كه در آن اكثر لپ تاپ ها دو سه تا از آنها را حل مي كنند. اما در دو سال گذشته رقابت براي دلارهاي خلاقانه بسيار شديدتر شده است در حالي كه Surface Book تقريباً هنوز هم ايستاده است. اگر مي خواهيد تركيب دقيق آن از عمليات قابل تبديل / جداشونده و يا ميخكوب شده باشد يا بخواهيد با استفاده از آن به عنوان يك نسخه از Surface Book 2 به آن بپردازيد ، نااميد نخواهد شد.

8.1Microsoft Surface Book 3 (15 اينچي)2300 دلار در آمازون2300 دلار در خريد بهترين2300 دلار در B&H PHOTO-VIDEOCNET ممكن است كميسيوني از اين پيشنهادات دريافت كند.چگونه كار مي كندكتاب سطح مايكروسافت8.2419 دلارپسنديدنطراحي قابل تغيير و منحصر به فرد لپ تاپ تبلت و تبلتعملكرد بازي جذاب 1080p براي كلاس خودماندگاري باتريصفحه كليد خوب ، با لمس تايپدوست نداريدعملكرد پردازنده قابل توجه با توجه به قيمت و اندازه آنبدون اتصال Thunderbolt 3مايكروسافت با پردازنده گرافيكي Nvidia Quadro RTX 3000 پيكربندي جديدي را ارائه مي دهد. Quadro يك GPU حرفه اي است كه تقريباً برابر با GeForce RTX 2070 است. گرافيك Quadro به متخصصان اين امكان را مي دهد تا از برخي قابليت هاي شتاب در ويدئوهاي با كيفيت بالا و نرم افزارهاي سه بعدي مجهز به GPU هاي سطح مصرف كننده GeForce استفاده كنند.
اين اولين سيستم مايكروسافت است كه وارد اين فرسايش مي شود - حتي دسك تاپ سطح بالاي Microsoft Surface Studio 2 آن سطح گرافيك را ارائه نمي دهد - و آن را در مقابل مدل هاي 16 اينچي MacBook Pro (گرافيك Radeon Pro در مكينتاش) قرار مي دهد. GPU هاي كلاس). با اين وجود ، من مجبور به آزمايش مدل Quadro ، فقط نسخه GTX 1660 Ti در سطح مصرف كننده نيستم.

Surface Book 3 از لحاظ جسمي با سلف خود يكسان است و براي طراحي "3" از آن تازه تر از آسياب دريافت مي كند: يك Intel Core i7-1065G7 با بهبود حافظه همراه ، انتخابي از Nvidia GTX 1660 Ti Max- Q يا گرافيك Quadro فوق الذكر ، Wi-Fi 6 و دست انداز USB-C با 10Gbps از 5Gbps.
اين چهار تنظيمات با رم 16 گيگابايتي يا 32 گيگابايتي همراه با 512 گيگابايت از طريق 2TB SSD همراه است و قيمت ها از 2300 دلار تا 3500 دلار است. مدل Quadro از طريق كانال تجاري ، پيكربندي شده با 32 گيگابايت رم و يك SSD 512 گيگابايتي ، با 3500 دلار به فروش مي رسد. و به طور جدي ، مايكروسافت هنوز هم مي خواهد هزينه قلم اضافي را پرداخت كند و لپ تاپ هنوز در استفاده از آن جايي براي ذخيره آن ندارد.
Microsoft Surface Book 3 (15 اينچي)قيمت به عنوان بررسي شده 2،799.99 $ ، 2،699.99 £ ، AU 4،439 $صفحه نمايش لمسي 3،240 x 2،160 PixelSense را نمايش دهيدCPU 1.3GHz Intel Core i7-1065G7حافظه 32 GB 3،733MHz LPDDR4xGraphics 6 GB GDDR6 GeForce GTX 1660 Ti Max-Qحافظه كارت حافظه SD 512 گيگابايتدرگاههاي 2 x USB-A ، 1 x USB-C ، هدفون ، 2 x سطح اتصالشبكه اينتل AX201 Wi-Fi 6 (802.11ax) ، بلوتوث 5.0 ، بي سيم Xboxسيستم عامل مايكروسافت ويندوز 10 صفحه اصلي (1909)وزن 4.2 پوند / 1.9 كيلوگرم (قرص: 1.8 پوند / 0.8 كيلوگرم)چيزهايي در مورد آن وجود دارد كه من مي خواهم ، يا حداقل مي خواهم دوست داشته باشم.

 

 من قبلاً از كتاب هاي سطحي قبلاً در موارد ديگري به جز حالت صدف استفاده نكرده ام ، و اين بسيار مفيد است كه بتوانم از بين تبلت قدرت انتخاب كنيد ، جايي كه صفحه را حذف مي كنيد ، آن را بچرخانيد و آن را به روشي ديگر متصل كنيد. به عنوان يك رايانه لوحي سبك وزن كه مي تواند برنامه هاي بسيار سبك و گرافيكي بسيار سبك اجرا كند. با اين حال ، با وجود آن لولا به نظر مي رسد انعطاف پذير ، نمي تواند تا آنجا كه دوست دارم در حالي كه از آن به عنوان كلاهك در دامان خود استفاده مي كنم ، به عقب برگردد. مايكروسافت فرايند جدا سازي را ساده تر مي كند ، بنابراين به شما هشدار مي دهد كه برنامه ها را از قبل بسته كنيد.
همچنين هنوز هم يكي از معدود لپ تاپ هايي با وب كم 1080p است و آرايه و دوربين ميكروفون به خوبي كار مي كند.
Adobe Fresco براي رايانه هاي لوحي توسعه داده شده است ، بنابراين شما فكر مي كنيد اين كار زيركانه باشد ، اما در زير ويندوز براش هاي لايو و رابط كاربري خاموش بودند. براي پخش ويدئو يا گشت و گذار در اينترنت خوب است ، اگرچه تمام كاري كه مي خواهيد با حالت تبلت انجام دهيد ، بسيار گران است.
microsoft-surface-book-3-0163اين شما را به يك هنرمند تبديل نمي كند.
لري گرونين / CNETحتي با GPU گسسته به صفحه كليد لمس شده است ، عملكرد دنياي واقعي زير ستاره اي است. اين حسگر توسط پردازنده چهار هسته اي عقب مانده است. با توجه به سرعت آن ، به احتمال زياد به جاي 25 وات 15 وات كار مي كند ، به همين دليل سيستم هايي را با همان CPU i7-1065G7 روي عملكرد چند هسته اي عقب مي اندازد. (با قدرت كمتر يك CPU در فركانس هاي پايين تر در كارهاي همه هسته اي برخورد مي كند). اينتل در مورد چگونگي تسلط عمليات هاي تك هسته اي بر همه جا بسيار مهم است.
اما مي دانيد چه عمليات مشتركي به چندين هسته منجر شده است؟ بارگيري برنامه كپي كردن پرونده پهناي باند پهناي باند بارگيري Wi-Fi. اگر سريعتر دويد ، چهار هسته ممكن است براي آن ها زياد باشد. اين لپ تاپ مي خواهد "عملكرد نيروگاه" باشد ، اما من حدس مي زنم كه بستگي به فريم مرجع شما دارد. از نظر اندازه و وزن عملكرد خوبي دارد.
ميكروسافت-سطح-كتاب-3-0186شكاف را در نظر بگيريد.
لري گرونين / CNETاين امر مي تواند به سادگي سريعتر از مدل قبلي خود باشد زيرا اين مدل اجزاي دو ساله دارد. اما كليش

https://www.cnet.com/reviews/microsoft-surface-book-3-15-inch-review/

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]

 
 

 


معرفي وبلاگ

معرفي بهترين سرويس هاي اينترنتيفهرست اصلي

صفحه نخست
پست الكترونيك
آرشيو مطالب
افزودن به علاقه مندي ها
صفحه خانگي
 


آرشيو موضوعي

موضوعي ثبت نشده است


آرشيو ارسال ها

ارديبهشت ۱۴۰۱
فروردين ۱۴۰۱
بهمن ۱۴۰۰
مهر ۱۴۰۰
مرداد ۱۴۰۰
تير ۱۴۰۰


پيوند ها

خريد اپل ايدي
سئو
ساخت وبلاگ
طراحي پست اينستاگرام
برقكار سيار

 [ ساخت وبلاگ ]